Боя за коса - Blond47 - Клуб на блондинките

  • 31 247
  • 757
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 2 521
adelinda, благодаря!

# 331
  • Мнения: X
Дами,на колко време боядисване корен? Аз лично на 3 седмици,защото много започва да ме дразни , но дали не е прекалено често?

# 332
  • София
  • Мнения: 3 835
Аз съм с фини кичури и ходя на 2 месеца някъде. Ако бях с цялостно изрусяване, щях да ходя на 3-4 седмици. Не е прекалено често, ако е много тъмен коренът.

# 333
  • София
  • Мнения: 1 744
От химична гледна точка всички оксиданти съдържат H2O2, или водороден пероксид, или най-простия от пероксидите. В повечето случаи това е Hydrogen Peroxide. Разликата е в броя и вида на другите добавени съставки. Всяка марка  си има своя патентована формула, със своите си на вид и на брой други, освен водородния пероксид, съставки.

Не мога да ти пиша, пълна ти е кутията

# 334
  • Мнения: 9 991
Аз мажа на 3 седмици боя, мажа често, макар и не винаги кокос преди това. Пия сяра на хапчета и от както си шампонирам само по-веднъж косата, нямам косопад. Отделно преди имах, вечно сухи краища, колкото и да я изтрая да не я мия, че дори дда ми стане мазаен корена. По принцип скалпа ми е сух. Топлото катализира оксиданта, може и това да е. Или да се намали % или количеството. Също ако пиете други хапчета, могат да повлиаят.

# 335
  • Мнения: 1 600
Аз пак не издържах и ходих да ме матират Joy не можах да устоя... Следващата седмица отново ще се боядисам със Селектив,но този път мисля без добавката cs, защото наистина става много патешко и не може да се ходи така без никакво матиране      

# 336
  • Мнения: 5 271
Много е хубаво. Браво

# 337
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Кристина, страхотна е, браво Heart
С какво те матираха?

Аз пък искам да си изкажа разочарованието от Селектив - преди няколко дни обезцветих корени и я "изпрах" с нещо като американски шампоан, след което боядисах с 9.17 и 1.5 см син коректор и станах толкова на петна, че не е истина. Само на две места е хванала сиво, може би подобно на мата на Кристина, но дори не са цели кичури. Много се ядосах, чудя се дали да не боядисам с 9.11, че не е добре положението ... Disappointed

# 338
  • Варна
  • Мнения: 3 050
Аууу, Chrriatina, страхотна е, това твоята коса ли е, имам предвид имаш ли екстеншъни? Страхотен е станал цвета!

# 339
  • Мнения: 1 600
Моята си е, благодаря Simple Smile не знам с какво,работят с Вела, Лореал и Керастаз. Но нямам идея какво точно ми забъркаха,на живо е много красив цветът,жалко, че се измива и вкъщи не може да стане същият.

# 340
  • Мнения: 9 991
И аз да кажа, че е хубав много цвета.

# 341
  • Мнения: 1 997
Страхотна коса, и цвета се е получил перфектно, равномерен. Супер.

# 342
  • Мнения: 70
Здравейте!
Отдавна ви чета и сега имам въпрос.
Някой пробвал ли е матиране с Manic Panic Ultra violet и балсам? Изглежда безвредно и доста ефективно. Изгледах много клипчета в Интернет.
Аз си поръчах и ще го пробвам в следващите дни. Дано не стана лилава.. 🤣

Последна редакция: пн, 06 юли 2020, 14:14 от julianagn

# 343
  • Мнения: X
Кристина, разкошна е!!! Умирам за твоята коса!

# 344
  • Мнения: 5 271
Аз си поръчах Селектив, вдъхновена от теб. Сега да видя моя корен ще успее ли да изсветли наравно с дължините. Никога не се получава.
И се редактирам, за да споделя. Много агресивна, не знам дали от нея или от оксиданта, но доста ми пареше, чак ми изтръпна скалпа, имам и леко зачервено пп челото. Оксидантът беше различен. Корена ми пак рижавее. Нарочно не взех пепелен отенък а 1000 защото когато се правя с пепелен по дължините косата става много сива. Абе.....ще си поръчам оксидант техен, но не знам дали заради това не се получи.

Последна редакция: пн, 06 юли 2020, 18:57 от brumm

Общи условия

Активация на акаунт