Гледах! Хареса ми! Препоръчвам го! Искам да споделя... LV

  • 63 687
  • 748
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2 001
Още един глас за Официални тайни!

Препоръчвам Side Effects с Руни Мара, Джъд Лоу и Катрин Зита Джоунс

https://www.imdb.com/title/tt2053463/?ref_=fn_al_tt_1

И вчера гледах първия епизод на Господин Робот по HBO GO с Рами Малек - определено ми хвана вниманието и ми е интересно как ще се развие по-нататък.

https://www.imdb.com/title/tt4158110/?ref_=nm_flmg_act_4

# 286
  • IC 1101,Abell 2029
  • Мнения: 1 037
...А между впрочем,за този който не знае,има си специална тема за сериали тук "Кой какви сериали гледа?-Новини,премиери,обсъждане"

# 287
  • Мнения: 195
Препоръчвам https://www.imdb.com/title/tt9725830/
Много ми хареса. Разказва се за трафика на жени в Нигерия...драма екшън... Вижте го в Netflix.

# 288
  • Мнения: 474
Има много добри чешки сериали,”Горящият храст” също бих препоръчала по HBO GO.
Изгледах го ,а Таня Паухофова е брилятна... много ме кефи това момиче

# 289
  • Мнения: 474
Има много добри чешки сериали,”Горящият храст” също бих препоръчала по HBO GO.
Изгледах го ,а Таня Паухофова е брилятна... много ме кефи това момиче
не щот е красива Simple Smile

# 290
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 3 986
...А между впрочем,за този който не знае,има си специална тема за сериали тук "Кой какви сериали гледа?-Новини,премиери,обсъждане"
Преди време имаше дебат по този въпрос в тази тема, но сигурно сте го пропуснали и той беше точно по повод един мой пост за сериал, който съвсем непредпазливо препоръчах в темата. Rage Та след кратка полемика великодушно се реши, че от време на време може да се препоръча и по някой сериал и, че потребителя няма да бъде убит с камъни ако се направи. Тогава тържествено се извиних за невежеството си. После реших да стана по - великодушна към чуждите грешки, защото очевидно и аз ги допускам. Пробвайте и вие - не е трудно Hands Thumbsup Simple Smile
р.р. А и има сериали, които ще е грехота да не бъдат препоръчани в тема за любители на филми. Simple Smile

# 291
  • IC 1101,Abell 2029
  • Мнения: 1 037
Вероятно има и такива които незнаят за другата тема.Може би трябваше дебело да подчертая ..."За този който не знае"...

# 292
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Аз бях повдигала въпроса, ама все тая. Всеки си пише на общо основание, модераторите трият на общо основание, ще четем,каквото има.

# 293
  • В Космоса
  • Мнения: 9 875
Темата беше страхотна преди време - с препоръки, отзиви, дискусии. И беше само за игрални филми. От известно време насам започна да се смесва със сериални мнения. На мен не ми харесва и ми се разводнява така. За сериали бих влязла в нарочна за това тема, не и тук.

# 294
  • София-Младост
  • Мнения: 23 270
Аз пък чак сега разбрах, че тази тема била само за филм...без сериали.

# 295
  • Мнения: 2 001
И аз сега разбрах. Като започнах да я следя темата преди няколко месеца даже повече сериали се обсъждаха, отколкото филми.

# 296
  • В Космоса
  • Мнения: 9 875
Какви месеци... Темата съществува от... ехеееййй... Когато аз я следях активно няколко години, сериали почти не са се обсъждали или и да са, е било толкова незабелижимо, че изобщо не съм го отчела и винаги съм била с нагласата, че това не е сериална тема, защото си има отделна такава.
Както и да е. В заглавието наистина не е уточнено, така че всеки може да обсъжда каквото си иска, което е гледал, харесал и иска да препоръча.

Последна редакция: пн, 12 окт 2020, 13:49 от Акаша

# 297
  • Мнения: 474
Що бе ,булки? сериал или филми е все едно... просто е красиво да има и сериали,освен филми Simple Smile

# 298
  • В Космоса
  • Мнения: 9 875
Сега погледнах, че има обособени 2 теми: една за сериали "Кой какви сериали гледа?- Новини, премиери, обсъждане - тема 27" и една за филми "Филми - новини, премиери, обсъждане - 2". Май ще се насоча към втората за препоръки за филми вече.

# 299
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 732
Препоръчвам https://www.imdb.com/title/tt9725830/
Много ми хареса. Разказва се за трафика на жени в Нигерия...драма екшън... Вижте го в Netflix.

Откъде го изтегли? В Замунда не ми излиза като торент.

Общи условия

Активация на акаунт