Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Къде в София - тема 3

• 26 669
  • 394
  •   1
Отговори
# 390
Знаете ли къде предлагат хамам кърпи - тънки с ресни?

Такъв тип:

# 391
Къде в София мога да открия магазини за декорации и всякакви неща за партита. За сватбено парти ми трябва. Цветя, зеленина, всякакви крафт неща.. такава бяла “пола” за маса както се казва имате ли идея къде мога да потърся?

# 392
Здравейте ! Някой може ли да сподели някой магазин в София, където продават безглутенов хляб и да е БЕЗ ЦАРЕВИЦА? Благодаря предварително !

Последна редакция: нд, 13 юни 2021, 18:31 от javor1980

# 393
    • София
    По Пиротска съм виждала в магазините за бални и сватбени рокли подобни неща, на Парчевич също. На някои места отдават и под наем.

Безглутенов хляб в Дианабад има - БЕЗ ГЛУТЕН БЪЛГАРИЯ се казва магазинчето и ето тук има списък къде още се намира такъв хляб

# 394
    Къде в София мога да открия магазини за декорации и всякакви неща за партита. За сватбено парти ми трябва. Цветя, зеленина, всякакви крафт неща.. такава бяла “пола” за маса както се казва имате ли идея къде мога да потърся?

Хвърли едно оЧо на Магазин Рая за парти аксесоари на ул. Цар Симеон 90
    Не съм ходила там от 3-4 години, наблизо е и ЕМ АРТ СОФИЯ, имат интересни неща

Общи условия

Активация на акаунт