Велислав Павлов*Димитър Захариев*Диана Димитрова Тема 66

  • 25 314
  • 751
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 3 269
Още в началото на сезона ще ражда като гледам. Ще има емоции и ще ги видим и като родители в последствие 😊.

# 706
  • Мнения: 12 381
Дрийми, и аз си мисля нещо подобно, че най-късно до средата на сезона ще е родила. И понеже Марио и Зорница имат привилегията да са снабдени с терен извън болницата -апартамента -може и да ги гледаме като родители Heart Eyes
А може да гледаме и Зорница в следродилна депресия и тогава вече ще има - горкия Марио Joy

# 707
  • София
  • Мнения: 2 248
Ако и 11-ти сезон е толкова къс, нашите, де факто, ще се включат в средата, ако не и към края 😉
Предвиждам екстремно раждане със смяна на кръвта и други екстри 😂.
Дано имат бебе-артист, за да ги видим като квачки 😂

# 708
  • Мнения: 5 846
Няма да е към средата, а още в началото. Спокич😁

# 709
  • София
  • Мнения: 9 557
Ха, и как реши ще се включат към края? Че те снимките на новия сезон започнаха преди 2 седмици и ще продължат поне 3 месеца, както беше с настоящия. 😎
Аз заради Диде се надявам Зорница да роди към средата. Съчувствам и заради този огромен корем и си представям каква мъка ще и е да седи часове наред с него.
Обаче вече не съм сигигурна, че ще има драма с раждането, по скоро ще е с бебето, за да могат да държат Зорница в болницата.

Ох, Добре че се връщат и си признавам, че много се радвам, че Диана и Велислав си напаснаха графиците и независимо, че единия можеше да продължи да снима още в 10 сезон, не го направиха, а изчакаха и двамата да приключат с другите ангажименти. В момента много ми липсват в сериала, но така е за предпочитане пред това да им напишат някакви измислени драми, за да изкарат първо единия, после и другия и пак да има напред-назад.

Скрит текст:
Ох, много ми е смешно като чета разни коментари из ФБ. Чудя се дали някой вярва, че с поредния нов кух профил може да скрие кой точно стои зад него Joy Joy Joy

# 710
  • Мнения: 12 381
Роси, твоята идея ми харесва, така наистина могат да ги задържат по-дълго в болницата. Ако до средата на сезона се мотае бременна, после още половин сезон да има драми със здравето на чудото и ей ти сезонът минал Joy

# 711
  • София
  • Мнения: 9 557
Моски, нали знаеш, че накрая ще се окаже нещо съвсем различно 😂😂😂
Обикновено ги измисляме едни сложни и засукани, а накрая се оказва съвсем прозаично. Няма да забравя какви сценарии обсъждахме за раните на Марио. То не беше спасяване на Зорница, борба с цяла армия похитители, Супер Марио и Чък Норис в едно, а то - напи се и падна в една дупка 🤣🤣🤣

# 712
  • София
  • Мнения: 9 557
Мирамар са споделили линк към интервю на Стефания Кочева и Джулия Бочева за Порталът

https://bnt.bg/news/portalat-serialat-na-bnt-s-mnogo-vkus-i-uset … 6-286884news.html

И едно интервю с Матей Константинов, отново за сериала
https://bnt.bg/news/-portalat-scenaristat-i-producent-matei-kons … l-286872news.html

Последна редакция: вт, 24 ное 2020, 07:31 от rosi_ta

# 713
  • София
  • Мнения: 9 557
Аз си водя някакви монолози тук, но не мога да се въздържа.
Значи Марио е със сивия екип, от който ми призлява, а Зорница е на рибена кост...
Не знам какво да мисля 😂😂😂

# 714
# 715
  • София
  • Мнения: 9 557
Димче, тази снимка от Диана имам предвид. Много е красива.  А едно момиче беше качило снимка с Велислав, на която Марио е със сив екип.
Иначе се шегувам 😂

# 716
  • Мнения: 12 381
Хахаха, Роси, Зорница все пак е в розово. А сивия екип на Марио предвещава ли проблеми, че там не съм заглеждала как вървят нещата Grinning
Обаче аз много, ужасно много го харесвам в сивия екип и даже не се надявах да го видим пак с него.

# 717
  • София
  • Мнения: 9 557
Хаха, значи розовото неотрализира рибената кост, така ли?
Асоциирам сивия екип на Марио с 6-ти сезон и много драма 😂😂😂 Но не се оплаква де, като има драма поне е интересно. Само да не пипат бебето.

# 718
  • Мнения: 12 381
Роси, да ти кажа розовото никак не я неутрализира, щото аз я помня нещастна в розово, ама щастлива на рибена кост -цъ Joy
Аз сивия екип го свързвам само и единствено с пети сезон и колко беше хубав и брадат там Heart Eyes Joy
Всъщност, от сивия екип имам три ярки спомена - на финалния епизод сцената при линейката, където беше разкошен, сцената , в която нахълта в лекарската, олепи й една целувка и я помъкна към линейката и сцената между Марио и Тони, като той го пита обича ли я. В шести сивото го помня само от епизода, в който теглеше майни на Врабчев и Хинова Grinning Но сивото много отива на розовото на Зорница, аз затова го харесвам толкова Blush

# 719
  • Мнения: 3 269
И двамата изглеждат добре, а Диана направо сияе 😊. Аз съм Дзен ☀ и се радвам на раздвижването, че ми липсваха. Без тях почти не гледам, нещо не ме грабват другите сюжети.

Общи условия

Активация на акаунт