Къде в Бургас? (57)

  • 47 740
  • 737
  •   2
Отговори
# 75
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Вчера купих лавандула от Кауфланд. Струваше 5 лева саксията. Не знам дали и тази седмица ще ги има.

# 76
  • Мнения: 1 074
Здравейте, къде се намира кабинета на др.Цветанка Мекенян-ендокринолог? И някой знае ли колко е прегледа при нея на частно? Благодаря ви!

# 77
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 357
Здравейте, някой да  знае откъде мога да купя машина за сладолед от замразени плодове?

# 78
  • Бургас
  • Мнения: 877
Имаше скоро в Лидл и Кауфланд, а и в Джъмбо май бях гледала, ако не я бъркам там с машината за памук, иначе имаше поне до скоро в по-големите магазини за техника...
https://www.technomarket.bg/search?query=%D0%BC%D0%B0%D1%88%D0%B … D0%BB%D0%B5%D0%B4

# 79
  • Мнения: 1 685
Здравейте! Трябва да си направя някои изследвания и се чудя коя лаборатория да избера - Лина или Бодимед?

# 80
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
Всяка друга, но не и Лина.

# 81
  • Бургас
  • Мнения: 5 979
Можеш също "Рамус" и "Тошкина". Както и лабораториите в бившите поликлиники, те са самостоятелни.
И аз имам горчив опит с Лина.

# 82
  • Мнения: 1 685
Можеш също "Рамус" и "Тошкина". Както и лабораториите в бившите поликлиники, те са самостоятелни.
И аз имам горчив опит с Лина.
Благодаря Ви - ще видя къде са им адресите Simple Smile

# 83
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
Можеш също "Рамус" и "Тошкина". Както и лабораториите в бившите поликлиники, те са самостоятелни.
И аз имам горчив опит с Лина.
Благодаря Ви - ще видя къде са им адресите Simple Smile
Аз на Рамус нямам никакво доверие, откакто на болният ми от скарлатина син изкараха отрицателен тест, а той разви и усложнения.

# 84
  • Бургас
  • Мнения: 6 286
Защо така на Бодимед са доста по-скъпи изседванията?
Гледам пакет щитовидна при тях е 65 лв срещу 49/48лв Рамус/Лина.
Всичко е по-скъпо.

# 85
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
След като, за да ми вземат доза кръв ме надупчиха на три места не искам да чуя за Бодимед.

# 86
  • Бургас
  • Мнения: 6 286
Аз винаги съм ходила в Лина.Там много леко ми взимат кръв.В момента Бодимед ми е най-удобна, но започвам да се чудя след тези отзиви дали изобщо да сменям Лина, че и да плащам отгоре.

# 87
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
Може да ти вземат леко кръв, но по-важното е доколко ще са ти реални резултатите, а често там не са такива. И ако разчиташ на тези резултати, може сериозно да пострадаш, ако "уцелиш" точно твоите да са фиктивни.

Ако цената е важен критерий за избор, мога да ти препоръчам пакет в Тошкина https://grabo.bg/burgas/za-shtitovidnata-jleza-0dfkb От години се прехвърлих при тях да си правя изследванията и гафове не са имали Wink

# 88
  • Бургас
  • Мнения: 4 057
лаборатория Тошкина как е, на мен ми е удобна до МВР-то и не се чака много, ама нещо много мизерна и слабо посетена ми се вижда

# 89
  • Бургас
  • Мнения: 16 032
Момичета,къде в Славейков мога да намеря протектори(аз им викам напикавки Simple Smile ) за спалня,на нормални цени?
Персон и половина е.

Общи условия

Активация на акаунт