Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 57

  • 22 454
  • 736
  •   1
Отговори
# 465
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Емко, честити да сте с ТЛМ! Да се обичате и подкрепяте дълги години заедно - и ако случайно не е разбрал какво злато има, да ни пита 😍😍😍 А за майстора - разбра днес следобед 🤣🤣🤣 как позна 😉
Мимчооо, сърце нямаш 🤗
Занатка, съчувствам ти, но с климатиците поне става бързо 😉

# 466
  • Мнения: 27 500
Емка, честита годишнина! Hug Hug Hug Gift Heart Birthday Champagne
Благодаря на всички за милите думи, прегръщам ви! Hug Heart
Жгмъц,
Скрит текст:
аз съм с "невинно" ТСХ около 4 (норма до 4,200)- на фона на 70! Обаче Т3 и Т4 са ниски, желязо и феритин също, малко по-малко зле е Б 12...И имам симотоми все едно съм с много по-високо ТСХ. Старата ендокриноложка вместо да ми обърне внимание на симптомите, ми предписа скъпо лекарство за отслабване (над 200 лв/месец, странични ефекти гърчове; добре, че новият ендо ми изслуша симптомите внимателно (и възел на ехографа откри) и ми изписа хормон. Тя старата ендо още като отсече, че феритин под нормата бил екстра и я отписах... Close При мен ЩЗ винаги страда при ниско желязо. От друга страна, при ТСХ над 2 винаги се оказвам с проблем с желязото Close

# 467
  • Мнения: 2 107
Емче, честита годишнина, бъдете здрави, обичайте се и гледайте в една посока Heart
Рядко мъжете са романтици, но пък това не означава, че не ни обичат Heart

# 468
  • Мнения: 28 464
Еми, честито мила...здрави, щастливи и влюбени...!


Браво банда! Цял един ден никой не се е сетил за дружината! Stuck Out Tongue Winking Eye
Вероятно сте организирали незабравим уикенд и сте се отдали на него... Wear Bikini
Ох, така искам по бързо да мине тая седмицаааа, искам да си почина, изморено ми е!
На тези, които са по морето хубаво време и топла вода! Nature Sun With Face
От утре в ранни зори на физиотерапия...хич не ми се ходи, мразя болниците! Weary

Последна редакция: нд, 12 юли 2020, 22:03 от mimi.7299

# 469
  • София
  • Мнения: 4 141

Добро утро, много, много тихо в темичката ни. Нищо де надявам се да сте си починали добре.
Мамексче, 😘 аз омега 3 не я спирам. Някъде около 20 дни ми се събират годишно без нея и то, защото забравям да купя. Няма да ти навреди, а и си работи с натрупване. Дано си по- добре.
Емче, 😘😍 на големи патерици- живи, здрави и щастливи да сте с ТМ.
Деско, 😘 как върви ремонта 😀така се прави 👍.
Иринитко, 😘 изрина ли след ремонта?
Курдов, как сте?
Инджи, 😘 ходи ли до морето?
Долче, 😍 за това сме тук за добро и лошо. Дано скоро успееш да туриш в ред хормоните 🤗.
Мими, Стреличката и Жгмъцко видях, че си изкарват добре. 😘
Друго нИповня. Прекрасна и усмихната седмица бандичка. 🍀🍀🍀

# 470
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Вангобче, апартамента е като бойно поле, днес почва младежа. Стискам палци да свърши това, което обеща, а не после да си чупя главата как да оправям след него ....
Бандичка, усмихнат да е деня ви и лека седмицата!

# 471
  • София
  • Мнения: 2 008
Добро утро!
Ние бяхме малко с племенницата , децата пощуряха, не им стигна, оплакват се че искат още...ние усетихме повече умора, че не се спряхме, но емоционално се заредихме.
Режима го спазих.имаше натъжени , че ръфам салата , но и на мен ми плачеше душичката, докато режеха пържолите на малката. Хапнах си на следващия ден с удоволствие.
Днес варива, мисля да е салата с нахут.
Деси, представям си положението . Дано се справят ангажираните, но с твоята координиране на звената не се съмнявам, че всичко ще завърши добре!
Долче , ние сме насреща. Тук са най- добрите "слушатели", знаеш! Пък и безценни съвети дават! Дано при теб се подредят нещата!
Курдов, Вълничка, с молитва за вас съм!
За всички неявили се, дано сте на прекрасни места Heart
Хубава седмица!

# 472
  • Мнения: 1 617
Бандичка, благодаря ви за милите пожелания! Hug Heart
Мимчо, колко време ще ходиш на физиотерапия? Hug Тъкмо ще си ок за отпуската.
Деско, стиснах палци за коректно свършена работа от майстора и с по-малко прахоляк ☺ Hug
Да имате всички една истински лятна седмица! С всички съпътстващи я хубавини - студени коктейли, парещ пясък и плискащи морски вълни! За работните - лежерни задачки и спокойствие! ☺
А днес е хладно...излязох по жилетка ....

# 473
  • София
  • Мнения: 1 193
Емка, честита годишна на патерица! Да сте живи и здрави с ТМ и още дълги години да сте си упора един на друг!

Много съм развълнувана и само ще споделя - 1 класиране, 1 желание -приет. Здравей НПМГ!!!!!
Извинявайте, че не ви споменавам поименно, но ви пожелавам една спокойна и приятна седмица! Wink

# 474
  • Мнения: 28 464
Миленски, честито! Чудесен избор...
Сега ми се обадиха и за нашия, първо желание, първо класиране, Първа английска с немски!
Да са живи и здрави и имат успех децата!

# 475
  • София
  • Мнения: 11 116
Добро утро, банда...
Прекрасен уикенд беше.
Обчаче сега едва гледам, спи ми се, гърло ме боли, мускули също - май настинах в колата от климатика...

Долче, ами дръж го около 2 ТСХ-то, аз хем съм с н-години над твоите и се старая да е в тези граници. Малко съм летаргична и аз напоследък и може би е мръднало, но поради коронавирусната ситуация не съм стъпвала в лаборатория много отдавна. А трябва.
Емче, честити да сте и много щастливи! Blue Heart
Инджи, като потеглихме към София от Камен бряг и ММ реши, че навигацията се е объркала на едно кръгово и отпрашихме към Добрич. После от там към Варна. Ех напълни ми се душата от поля със слънчогледи грейнали навсякъде и тук-там някое ухаещо лилаво парче лавандула, после по-голямо парче...Purple Heart Грешката се оказа супер приятна. Не бях виждала тази част от България. Ами красива е, и морето на север и околностите му, които са незастроени от бетонни чудовища са прекрасни. Колко ли ще издържи и тази част преди да се бетонира окончателно ? Прекарахме си страхотно, хванахме и тен. През август за повече. Nature High Brightness

Какво друго имаше не помня.

П.П. Миленски, честитооо! Green HeartИскрен завърши НПМГ! С какъв профил ?
Мими, честито и на вашия, пропуснала съм кой е точно този младеж. Wink

Целувки на всички! Kiss

# 476
  • Мнения: 2 844
HeartПривет , бандичка! Heart
Емче Kissing Heart да сте честити с ТМ, да сте щастливи и здрави , опора един за друг и много да се обичате!:heart:
Долче Kissing Heart нали знаеш, че тук всичко можеш да си споделиш, защото си е нашата къщичка ! И дано се нормализира ЩЖ!
Деска Kissing Heart да е спорна за майстора у дома, и да направи всичко както е обещал! Вярвам,че ще е така!
Мими Kissing Heart стопли ми душата като писа така за децата - да , наистина те винаги имат нужда от морална подкрепа, и толкова малко понякога им трябва за да могат да покажат целият си потенциал! Уникална си! И успех на физиотерапията, за да си готова за отпуск! А и за племеника - успех !
Вангоби Kissing Heart да , успяхме в събота да отидем на моренцето! И сме плажували близо със Жгмъц
- тя на Шабла, а ние на Дуранкулак Sunglasses Хареса ли ти Жгмъц ? - сега прочетох, че си супер доволна - и да нашият край е прекрасен! А сега , когато полята са толкова пъстри е уникална красота! Heart
Миленски Kissing Heart много се радвам за детенце! Heart 
Прекрасна седица , бандичка, гушкам ви всички!

# 477
  • София
  • Мнения: 11 116
Инджи, един ден на Шабла и един ден на Езерец бяхме. Но Езерец е моето място! Blue Heart

# 478
  • Мнения: 2 107
Миленски, пълно е майчиното сърце когато детето е доволно, честито и много успехи! Heart
Мими, браво и за твоя племенник- умни хора все около теб Heart Eyes
Жгмъци, чудесно преживяване Heart Eyes
Деси, дано е съзидателен ремонтът и без допълнителни ядове Flowers Cherries
Ние опаковахме каквото можахме и чакаме майсторите Wink

# 479
  • Мнения: 28 464
П.П. Миленски, честитооо! Green HeartИскрен завърши НПМГ! С какъв профил ?
Мими, честито и на вашия, пропуснала съм кой е точно този младеж. Wink
Жгмъцко, този младеж е моят племенник! Гордостта на вуйна ...! Blue Heart
А ти защо ходиш все на север, знаеш ли какви романтични местенца има и по южното черноморие?

Последна редакция: пн, 13 юли 2020, 10:36 от mimi.7299

Общи условия

Активация на акаунт