Нашите кухни - 83

  • 42 221
  • 796
  •   1
Отговори
# 585
  • София
  • Мнения: 4 668
Съжалявам ако засягам някой, не се стърпях, но последните дискусии са от типа: "Кои фирми продават червени коли? Ааа, видях една фирма да продава червена кола. Обадете се там."
Всяка фирма ползва стандартни плоскости. Имат си мостри, които могат да се видят на живо. Имат сигурно 20 вида бяло и 200 вида дървесно.
Между другото, и моята кухня е такава, но си я правих сам. Така че фирма за кухня не мога да препоръчам. Само фирми за плоскости.

# 586
  • Раковски
  • Мнения: 2 170
Здравейте мами, моля да ми препоръчате фирми производители на кухни предлагащи подобен модел кухня :

 
Скрит текст:


В пинтерест и инстаграм е пълно с картинки на такива кухни, но изпитвам затруднения да намеря фирма правила и предлагаща подобни модели - бял мат с дървесен термоплот и гръб.

Нищо сложно няма в тази кухня, ако майстора ви кадърен ще я направи, още о-лесно е че ще е права.

# 587
  • Мнения: 41
Благодаря за обратната връзка. Може би не се изразих правилно в питането ми - търся фирма правила и реализирала вече подобен тип кухня, за да може да се види финалния резутат. Разбирам, че технически не е сложна за изпълнение и всеки читав мебелист би се справил, но бих се доверила повече на фирма, която вече е реализирала подобна, а не да експериментира върху моята и евентуално да не съм доволна от крайния резултат. Аз лично в портфолиото на повечето известни фирми не открих реализирани такъв тип и затова се обърнах към вас.

Прилагам още примерни снимки:

# 588
  • Раковски
  • Мнения: 2 170
Малко вероятно е да видите такава кухня монтирана вече, малко хора ще ви допуснат в жилището си, а там е най-голямото доказателство. Вероятно трябва да се доверите.

# 589
  • Мнения: 9 775
Всъщност цветът на шкафовете няма никакво значение - каквито цветове си изберете, такива ще ви сложат.
Просто търсите препоръка за добра фирма за изработка на кухнята, независимо от цвета.

Ето снимка в тази тема на кухнята на потребител Chocha, ако ти харесва изпълнението, можеш да й пишеш на лични да питаш коя фирма я е правила.

https://www.bg-mamma.com/?topic=1145673.165

Последна редакция: нд, 09 авг 2020, 16:02 от man_darin_ka

# 590
  • Стара Загора
  • Мнения: 933
Извинявам,се че така нахлувам в темата.  Привет на всички. Имам питане от къде в Пловдив мога да си закупя плоскости на Егер? И по-точно ми трябва дъб Небраска натюр, Н 3331.
Благодаря предварително.

# 591
  • Пловдив
  • Мнения: 2 914
В Съливер (до КАТ)има Егер.Преди имаха Небраска.
Друг магазин за плоскости е Салекс.
За Балкан Юг не съм сигурна,дали не продават само МДФ.

# 592
  • Раковски
  • Мнения: 2 170
Извинявам,се че така нахлувам в темата.  Привет на всички. Имам питане от къде в Пловдив мога да си закупя плоскости на Егер? И по-точно ми трябва дъб Небраска натюр, Н 3331.
Благодаря предварително.

https://salex.bg/lpdch-2800-2070-18mm-dab-nebraska-natur-n-h3331 … st10-egger-21477/

# 593
  • Стара Загора
  • Мнения: 933
Благодаря Simple Smile

# 594
  • Мнения: 581
Търся фирма за кухня по поръчка във Варна. Моля препоръчайте.
За мен звучи нереално месец и половина време за изработка за кухня от MDF.

# 595
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Търся фирма за кухня по поръчка във Варна. Моля препоръчайте.
За мен звучи нереално месец и половина време за изработка за кухня от MDF.

Има клиенти преди вас. Не държат складови наличности и трябва да се чака доставка и ред други причини, свързани с производствения процес.

Ето фирми
Скрит текст:

# 596
  • Раковски
  • Мнения: 2 170
Какъв мдф, боядисан/лакиран или готов с някакво покритие?

# 597
  • Мнения: 581
Бял гланц

Какъв мдф, боядисан/лакиран или готов с някакво покритие?

# 598
  • Мнения: 581
Благодаря за отговора! По тази причина предпочитам дърводелец, вместо фирма. Сладовете поддържат наличности от плоскости, правят разкрояване и кантиране и нещата биха могли да се случат по-бързо.

Търся фирма за кухня по поръчка във Варна. Моля препоръчайте.
За мен звучи нереално месец и половина време за изработка за кухня от MDF.

Има клиенти преди вас. Не държат складови наличности и трябва да се чака доставка и ред други причини, свързани с производствения процес.

Ето фирми
Скрит текст:

# 599
  • Раковски
  • Мнения: 2 170
Белия гланц е или боядисан или да кажем акрил/agt. Имат разлики в срока на изработка, едното му дават месец за боядисване а другото се реже и кантира.

Общи условия

Активация на акаунт