Сватбени локации в североизточна България

  • 6 620
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте мами,
с моя годеник планираме сватба за следващото лято за предпочитане Август месец.
Ние двамата сме родом от Разград и в момента търсим локация..
Пиша тук защото съм сигурна, че има толкова много красиви места, които е трудно да намеря онлайн когато напиша "Сватбени локации България".  Излизат ми места, които лично не ми допадат, прекалено известни са или прекалено скъпи. А и да не забравяме, че Август е силен туристически сезон и ако някой реши да прави сватбата си в хотел би било малко неприятно, имайки предвит всички туристи.

Та, по същество. Търсим локация в близост до Разград, Шумен, Търговище , Русе, Варна и т.н. Даже за предпочитане е да не е в областен град, а по- скоро в някое малко и красиво селце.
Намерихме съвсем случайно Хотел Изгревът в село Аспарухово и много ни хареса, но не искаме да сме само с една опция.
- около 150 човека
- открито пространство (градина или шатра)
- места за спане (в или около локацията)
- място за изнесена церемония.

За сега само това се сещам, но съм отворена за предложения!

Благодаря ви много и бъдете здрави.

# 1
  • Пеликания
  • Мнения: 2 490
Аз се сещам за "Дунавска перла" с.Попина, но не съм сигурна колко човека събира.

# 2
  • Мнения: 955
Можеш да пишеш просто "ресторант за сватба" в гугъл предвиД това, че "локация" се използва обикновено в друг контекст.

# 3
  • Мнения: 529
И аз живея в него район и се сещам за много места . Моята примерно беше в комплекс Овеч - Провадия .(страхотно място!) Другите места в района са : комплекс Барите с. Чернево; комплекс Изворите Аксаково. В района на търговище се сещам бях на сватба в един комплекс,бях много впечатлена ,но забравих как се казва 🙉🙈 До колко човека да е мястото?

# 4
  • Германия
  • Мнения: 865
Здравей. На 4 5 километра от Търговище има комплекс "Белият кон", посока София. Красиво място с басейн. В едно търговищко село Овчарово има хотел, сред природата, тихо и спокойно. Идално за сватба. Също така в Търговище има ресторант Борово око, край езерото. А точно в Разград, последно време правят сватби край един басейн, не се сещам как се казваше ресторанта. Ще се опитам да прикача снимки.
Белият кон

Хотел Шато де берже, с.Овчарово

Гр.Търговище, Борово око

Последна редакция: пн, 15 юни 2020, 18:44 от Meliiii

# 5
# 6
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 816
Препоръчвам  ресторант "Омуртагов мост" край Велики Преслав. Била съм на сватба там и на открита церемония  на старините в Златната църква на старата столица  Преслав.  Чудно  беше!

# 7
  • Мнения: 71
Тюленово!

# 8
  • Мнения: 3 719
Здравейте!
 Да повдигна темата с въпрос към авторката. Дали осъществихте или планирахте мечтаната сватба, споделете опит. В процес съм на планиране за следващото лято и ще съм благодарна за всякаква информация. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт