Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Здравейте , да започна с въпроса ми малкия след 2 дена прави 6 месеца , той още от болницата пие аптамил , та въпроса ми е мога ли да дам вече Аптамил 2 , защото няма смисъл да купувам 1-ката за два дена или да изчакам да стане на 6 месеца ? .Благодаря ви за отговорите , приятна седмица , живи и здрави Simple Smile

# 1
Моята беба сега на 12ти направи 6месеца,от 8ми е с 2ка! Няма проблеми,ние сме с ХИП,но не мисля,че има значение!

# 2
Изобщо не пречи да купите 1-ца и да я дадете цялата.Не е проблем,че ще е на 6 месеца,а ще давате 1 няколко дни.Аз давах 1 до 7 месец.Смених с 2 постепенно,като смесвах двете млека.Ние сме на Нан Органик,но не мисля,че има значение.

# 3
Аз не смесвах, но като гледах, че първите дни почти не ядеше 2, давах на следващото хранене 1, че да не стои гладна, постепенно привикна. Изобщо не съм цепила да е точно на деня, но то и една кутия АМ ми изкарваше към седмица някъде.

# 4
  • Пловдив
Дъщеря ми също от родилното беше на Аптамил. Минах на двойка седмица и малко преди да навърши 6 месеца. Не е фатално смяната от 1 на 2 малко преди 6 месец. Количеството на минерали е различно само. Като навърши 1 г мина на 3, бях се настроила, че ще купувам и 4, но си отказа млякото почти на 1 г и 5 м.

# 5
И при мен детето първоначално не одобри Аптамил 2 и трябваше да купя още една кутия 1. Като свърши кутията, пробвах пак с 2 и нямаше проблем. Питай твоето дете, най-добре. Simple Smile
А, пък Аптамил 3 и 4 са много различни и на мирис и на вкус, и на консистенция, и на формули. Моето дете, вече на 5 години, все още си търси Аптамил 4, което мирише на ванилия. По спомен и 3-ката миришеше май на ванилия. От 2 на 3 не сме имали проблем с прехода.

Общи условия

Активация на акаунт