Детето ми има мания към врати и лампи

  • 9 066
  • 63
  •   1
Отговори
# 60
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Как е положението с "манията"?

Малкият ми син имаше такъв кратък период с вратите, после бяха марките коли, сега е време на логотата на магазините - "това е от Кауфланд", "това е знакът на Лидл", "онова е ДМ" .... и покрай батко си се зарибява по телефони, та сега се чудим и това как да ограничим и преодолеем.
Още е вманиачен. Плюс това с емблемите. Цялото му легло е заринато с "лидъли" и "диеми" - шампоани, душ гелове, кремове и пр. Отделно ме кара да му късам емблемите на Лидл от всички брошури и цялата къща е в хартийки 🙄

# 61
  • София
  • Мнения: 30 085
Това с емблемите го водят тип фотографска памет. Понеже още не могат да четат, запаметяват емблемите като картинки и ги възпроизвеждат.

# 62
  • Мнения: 2 706
Скрит текст:
Премина манията към врати, сега е към улични лампи, светещи лампи, абе, лампи. Обикаля ги, скача, вика по тях.

П.П.Скоро мисля да започна психотерапия.
Ти или детето?
Да се чуди човек къде бърка или пък поколението е такова? Знам ли вече.

Аз, аз, според психологът на детето е период и ще отмине.
А сега и уличните знаци-табели се обикалят като ритуал.

# 63
  • София
  • Мнения: 30 085
Скрит текст:
Скрит текст:
Премина манията към врати, сега е към улични лампи, светещи лампи, абе, лампи. Обикаля ги, скача, вика по тях.

П.П.Скоро мисля да започна психотерапия.
Ти или детето?
Да се чуди човек къде бърка или пък поколението е такова? Знам ли вече.
Аз, аз, според психологът на детето е период и ще отмине.
А сега и уличните знаци-табели се обикалят като ритуал.
Извинявай, че попитах, ама аз понякога имам чувството, че проблемът е по-скоро у мен и аз имам нужда от помощ, колкото и да им се струва смешно на някои хора.
Да, някои ще кажат, че аз не съм единствената, която гледа деца, и ще са прави, ама явно по- .... и аз не знам каква.

До скоро имахме проблем и с миенето на главата. Толкова ме тормозеше това. Един ден просто влезе в банята, взе душа и започна да се полива, да си играе с мен на "дъжд" и се изкъпа безпроблемно, а аз месеци наред троших нерви. Сега си се къпе и даже сам напомня "и главата да измием".

Общи условия

Активация на акаунт