Как тренирам - 25

  • 35 630
  • 796
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 6 296
Освен това има такива благинки, които могат да се сложат - spotify, безконтактно плащане с часовник, трейнър за тичане, предупреждения при висок пулс, подсещане за пиене на вода. По-високите класове си имат и gps-и, което е супер при каране на колело. Но това са нещата, които на мен ми вършат работа.
Аз пък харесвам FitBit и след като наскоро старата ми гривна умря (след години служба), въртях, суках и пак FitBit взех. По-точно Charge 4, който е нов модел от март месец и е с gps и разни други нови за мен неща. Не съм имала време още да ги пробвам всички. Но въпросът ми е за безконтактното плащане, понеже и това го има. Не ми е много ясно как работи тази функция, ти пробвала ли си я вече? Би ми било интересно не да плащам навсякъде, ами примерно метрото в Милано или колонките по магистралите (живея в Италия, затова). Разни такива бързи, където може би не всеки път имаш дребни пари. А примерно при плащане с карта по тия тъпи колонки, миналата година ми я размагнетизира. Извинявам се за офф-а, ама така или иначе сте се разговорили. Grin

# 226
  • Мнения: 10 011
FitBit Charge 2 мереше добре, но надрах екрана, и се наложи да сменя.
Затова пак взех FitBit, но не улучих модел.

Ще мисля още.
Apple часовника върви с телефон, освен от Самсунг да мина на Apple....
Samsung прави по-добри снимки, ми се струва. Мразя промени. 😅
Не съм по джаджи, губя си времето с избор....Samsung 10 + Garmin Vivoactive 4s , или Apple SE + Аpple watch, момичета?

# 227
  • София
  • Мнения: 11 987
Племенникът ми има Айфон, но часовникът му е Самсунг. Каза, че е много доволен. Но е доста мъжки на вид. Ако ви интересува, ще го питам за модела.

# 228
  • Мнения: 5 059
По мои наблюдения часовниците на Apple доста надуват изгорените калории. Вероятно или смятат по странен начин кой колко гори спрямо ръст, килограми и пулс, или просто пулса го надуват яко.

Мен това, което ме подразни във FitBit, беше, че след като излезе нов модел, поддръжката на стария почти спира. Бях с Blaze. Иначе беше приятна джаджа, с хубави и наситени цветове.

Всъщност по параграфа с цветовете Vivoactive 4s е най-зле от изброените, но пък има доста предимства, които вършат работа на трениращия. Що се отнася до плащането с часовника - през приложението на Гармин се въвежда картата и на място вече през часовника си избираш wallet-а и от там картата.

Dez, аз съм с точно такъв, като този, който показа. Вчера го снимах, но забравих да кача снимката Simple Smile
Скрит текст:

# 229
  • here, there, everywhere
  • Мнения: 919
Аз съм пристрастна, но откакто преди доста години минах на Апъл, не смятам да сменям. Всичко се самосинхронизира и прехвърля като по магия.
Дези, зависи какви са ти целите. Ако е за състезания предимно,тогава виж Гармин.
Ако е за надеждност и лекота при използване ( да не забравяме и удоволствието), тогава Апъл. Между другото и те са добри като прецизност, но все пак Гармин и Полар са с колан до сърцето, Та са една идея по-точни.
Аз лично, за моите скромни цели, съм си тамън в момента.

# 230
  • Мнения: 5 059
...но все пак Гармин и Полар са с колан до сърцето, Та са една идея по-точни.

Само добавям, че колана се купува допълнително при Гармин. Но наистина с такъв колан е най-точно в немедицински условия Simple Smile

# 231
  • Мнения: 10 011
Най-силно ме интересуват километраж и пулс, като искам със същата джаджа да ходя и на работа, и да си следя съня.

Ще го измисля. Чуден е белия Гармин, точно него искам. Пу-пу, хубавец!
Обаче и кайсиевият Apple ми е симпатичен....Не бързам.
Важното е да се тренира. 💪

# 232
  • Бостън
  • Мнения: 13 488
Dez, виж и Polar Vantage V или Vantage V Titan. Аз съм с първия отскоро (след година с Vantage M) и препоръчвам. Полар извадиха и 2-3 нови модела надкоро, но Vantage V is the ultimate runners watch.


PS И аз съм със Самсунг и колкото и да ме кефят техните часовници мисля, че за спорт/бягане Полар са по добрият избор.

# 233
  • Мнения: 10 011
Агент, този на ръката ти с какъв размер е? 30мм или 43мм?

# 234
  • Бостън
  • Мнения: 13 488
46 mm

Последна редакция: ср, 22 юли 2020, 21:48 от Agent Provocateur

# 235
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 449
Избирам и аз часовник, но още не съм решила окончателно. Трябваше днес да съм избрала вече, ноооо...мотая се още Simple Smile
Почерпете се виртуално с боровинкова торта - мъничко пораснах Simple Smile Затова и днес пропуснах тренировката Simple Smile

# 236
  • Мнения: 812
Честит рожден ден,прекрасна и вдъхновяваща Ани.Бъди все така борбена и целеустремена,покорявай всяка мечта с лекота и бъди много щастлива и обичана жена.
А сега да се отчета за моите тренировки.Продължавам все така да си я карам с базовите упражнения,като вече виждам по -добри резултати ,а и визуално.Успях да кача един кг.,без да съм целяла или следила приема на храна.Започнах и по-сериозно да се боря с целулита с помощта на вендуза ,като за сега нямам кой знае какъв напредък.

# 237
  • Мнения: 10 011
BirthdayChampagneBalloonBirthdayChampagneЧестит Рожден Ден, Ани! BalloonBirthdayChampagneBalloonBirthdayChampagne
Много щастие, здраве, любов, и успехи на всички фронтове ти желая!:trophy:Party TimeBeers

Тортата изглежда феноменално! Сигурно и на вкус е такава. Непременно ще изпробвам рецептата. Два рождени дни ще празнуваме в семейството през Август.

Днес почивам с йога. Утре състезание на 5км. Там изненади не чакам.

Синковецът ми се разболя вчера, вдигна 38.6, и се притеснихме да не е Ковид, дано не е. Mask

Нюклиър, упех на мъжа ти! Кога му е маратона, и за какво време тренира?

# 238
  • Мнения: 2 596
Честит Рожден Ден, Ани. Желая ти много търпение и упоритост за всички цели, които искаш да постигнеш в живота! ⚘💐⚘💐

Дез, летен вирус върлувал. Дано е това 🙏

Аз се отчитам с един мини кът, който направих за 4 седмици. -2кг съм и от понеделник започвам чист бълк, чак до март, най-късно април месец. Дано всичко ми върви по план и не омазня много. Не постигнах това, което целях, но нищо, догодина повече. Бедрата, които са ми най-мазни и проблемни бяха 55см, и си останаха 55см. Талията ми е -2см. Днес почивам, утре крака с акцент квадрицепс и дупе 🍑

# 239
  • Мнения: 1 290
Вчера тренировка за горна част. Въпреки че бях много зле с храната през деня/т.е. не бях яла почти нищо/ се получи добра тренировка.
Почти всяка последна серия ми беше до отказ. Трябва малко да разнообрая упражненията и да поработя с треньор, но вероятно ще е есента.
Най- станното беше, че си подпалих корема. По принцип никога не виждам зор, а вчера така взе да пари към последната серия. След това чувствтото беше все е едно е напомпан.
Пак потичах на пътеката, може би с постоянносто ще постигна по сериозни резултати.

Общи условия

Активация на акаунт