Как да разберем?

  • 6 472
  • 64
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
аз осъзнах,че се чувствам по-добре.

 не ми и се иска да се събираме отново
За какво е темата?

П. П. Дочетох. Голям провансалски льохман е този. Хванал си младо котенце, обаче греда - котенцето иска да учи право, вместо да е на рождения ден на льохмана и да козирува на баткото. Значи тоя, вместо като мъж да се хване, да дойде в другия град, да намери работа, за да е с теб, иска да седи на село и да запива с приятели, ама и жената до него да не мърда.
Ми аре не.

На въпроса - да, манипулция е. Викаш 9 години разлика. Тоя е бита карта житейски и професионално, щом не може да направи стъпка към вас двамата и живота ви заедно. То верно далновидно се е хванал с ученичка, ама не е познал.
Не смятам, че искаш неангажираща връзка, обаче има голяма разлика между ангажимент и да си куче на каишка.

Последна редакция: нд, 21 юни 2020, 19:16 от Анонимен

# 61
  • Мнения: X
Здравейте!
По какво според вас можем да познаем дали бившият ни ни манипулира по някакъв начин? Цветята и милите думи след хиляди шансове могат ли да бъдат знак,че това е манипулация?
"Хиляди шансове" СА манипулация.
Забрави!И не се обръщай назад!

# 62
  • Мнения: X
Мога да се сетя за поне 5 уважителни за мен причини, поради които на Симона да не й е било възможно да отиде на рождения му ден точно в деня Д, при това в друг град.  Ако един 30/30+ годишен юнак не може да вдене, че в света на възрастните някои ангажименти изискват компромис с личните празници, то юнакът определено не става.

Симона, палИ свещ, че си го разкарала преди да потроши още 3 години от живота ти  и не се обръщай назад.

Разстоянието е било  най-малкият проблем в тая връзка. Противно на клишето "Противоположностите се привличат", хармоничните и дълготрайни двойки имат  сходен поглед към света и ценностна система.  Ако за   теб кариерата/образованието  е ценност и  основен приоритет,  а  приятелят ти  смята, че каквото и да учиш "   все    тая" и не разбира мечтите ти, разривът е гарантиран.

# 63
  • Мнения: 17
Така...във връзка от разстояние съм от година и вече 6-7 месеца. Имаме 8 години разлика. Аз работя на 3 места и едновременно с това изкарах 3 и 4 курс и се дипломирах успешно през това време, като съм с постоянно променяща се програма. Той работи на 2 места. Но знаейки кога е рождения ден на моят любим, 2 месеца по-рано съм си направила програмата така,че да мога да присъствам (неплатени, схеми с работа и замествания) , НО съм там. Не нападам авторката, но казвам,че когато обичаш, правиш всичко възможно да си до своя човек и нищо не е по-важно.
А тук идва въпросът защо ,при положение ,че тя не може да е при него, той не отива при нея на рождения му ден?
Монетата е двустранна, ама има някакво сериозно разминаване, за да се случат така нещата между вас.
Явно е,че той иска да му е удобно, но щом е бил с ясното съзнание,че ще е трудно , то явно не е осъзнал,че така съсипва нещата.
Просто имате различни приоритети и явно не сте си толкова важни един на друг.
Авторке- следвай си ученето, нещата винаги минават. Относно молбите и "манипулациите" му - вече ти казаха,че няма как да разчиташ на емоционален мъж, който след всяко каране си тръгва, второ -нормално сега да се моли да му даваш шанс- може да се е усетил ,че има вина.
Замисли се дали този човек наистина ти е важен, защото по думите ти не звучи да си важен, просто сте заедно и сте свикнали,че е така. Също така на теб ти е удобно- не ти е на главата, учиш си, виждате се рядко. На него обаче не му е удобно. Щом тук сте се разминали и това нещо ви е докарали до тук- и да се съберете, поне според мен, нямате бъдеще.
Търси щастието другаде и му покажи ясно ,че всеки вече си поема по различна пътека .
Успех

# 64
  • Мнения: 2 925
Не ядем цветя и не пием бонбони! Какви ги говоря? На мен бившият диамантено колие ми подари и един месец след това направи точно това, което му казвах да не прави. Затова и вече е бивш при доста неизгодни за него условия. Колието запазих, ама нямам сили да го нося. Ще взема да го продам.

Общи условия

Активация на акаунт