На море в България 2020 г.! - 4

  • 45 769
  • 749
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 19 473

Били сме във всичките хотели на Дюни, освен цената. не знам кое може да не му хареса , на даден човек
Нищо перфектно няма на този свят, ама за мен Дюни е без аналог по нашето море, дори само заради парка, огромната територия за разходки, хълма и чувството на свобода и простор които предлага, хубавия чист плаж, изобщо цялата организация, за храната, анимацията, аквапарка пък  да не говорим. Но си е лично мнение.

Абсолютно подкрепям мнението ти!
Дюни запада с всяка изминала година, миналата беше със запълнен капацитет през август и нямаше места на басейните например след обяд, не се намираха лесно свободни маси за обяд и вечеря, пълната лудница и тълпите румънци не допринасяха за доброто ми изкарване. Че и безкрайните опашки за бира, кола и др. там напитки на един километър от масата, до която си успял да се добереш. Релакс отвсякъде. Според мен след годината, в която построиха Аквапарка, там положението е много кофти. Добавям и нескопосаното почистване на стаята във времето за следобедна почивка.

# 196
  • Мнения: 882
Дюни запада с всяка изминала година, миналата беше със запълнен капацитет през август и нямаше места на басейните например след обяд, не се намираха лесно свободни маси за обяд и вечеря, пълната лудница и тълпите румънци не допринасяха за доброто ми изкарване. Че и безкрайните опашки за бира, кола и др. там напитки на един километър от масата, до която си успял да се добереш. Релакс отвсякъде. Според мен след годината, в която построиха Аквапарка, там положението е много кофти. Добавям и нескопосаното почистване на стаята във времето за следобедна почивка.
[/quote]

Мерси за споделеното!
Затвърждаваш ми мнението, че август не е за море!

# 197
  • Мнения: 19 473
Ами може и така да е, аз първата година ходих в края на август  и си беше добре. Втората - началото на септември и пак ми хареса, ама след това в пика на август и е ад, повярвайте!

# 198
  • София
  • Мнения: 5 931
Август не е за море , ама никъде. Ни в България, ни в Гърция пък и другаде същото.
Жегата дори не понасям. И цените са нагоре. Та това е общо оплакване и важи за всички хотели и навсякъде
Без деца ако си, защо ще се блъскаш през август?

# 199
  • Мнения: 19 473
Ох, защото се съобразявам с хиляди неща. Иначе любимото ми време за море е началото на септември, а юли и юни просто никога не съм била, в работата е невъзможно тогава да се вземе отпуск.

# 200
  • Сф
  • Мнения: 10 640
Поздрави от Приморско и плажа!
След безкрай перипети, анулации, фейк оферти, вчера резервирах и днес сме тук.В Жерави сме.Мерките се спазват, хората са мега любезни, полу- празно е от гости ( българи само) и сме щстливи!
За храната още не знам, хванах едни шишчета само,"някаква междинка.
Но пия коктейлче и после е вечерята.
Ич не ми пука за храната, всичко е на 6!
П.п.Айде.. мм запали пура- доволен е значи от избора ми Wink

# 201
  • Мнения: 96
Цитат
Но може всичко друго да забравя, храната ще помня. Как е било приготвено, с какви подправки, понякога дори и разположението в чинията... Ценя добрата храна и е нещо, за което бих дала пари.

Щом цените добрата храна, е доста странно, че я търсите в хотелите Simple Smile

# 202
  • here and now
  • Мнения: 4 200
На Дюни е чудно в момента. Плажа и басейните са с около 25% заетост, дори по-малко ми се вижда. Времето е супер. МБ и Пеликан не са отворили още. На МРП паркинга е пълен. Анимацията и аквапарка работят. Храната е прилична, салатите си сипваш с ръкавици, останалото посочваш и ти слагат(зад прегради са).

# 203
  • Мнения: 890
Август не е за море , ама никъде. Ни в България, ни в Гърция пък и другаде същото.
Жегата дори не понасям. И цените са нагоре. Та това е общо оплакване и важи за всички хотели и навсякъде
Без деца ако си, защо ще се блъскаш през август?
Че какво му е на август. За жегата (в колата и на закрито) си има климатици, а за на открито - студена бира. Улазя като в къртичина.Smiley И колко да са нагоре цените. Всяка година сме на море през август и харчим колкото си харчим и у шопето.

# 204
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Цитат
Но може всичко друго да забравя, храната ще помня. Как е било приготвено, с какви подправки, понякога дори и разположението в чинията... Ценя добрата храна и е нещо, за което бих дала пари.

Щом цените добрата храна, е доста странно, че я търсите в хотелите Simple Smile
Аз я търся попринцип винаги и навсякъде, на мен манджа ми дай Grin, но в арабска страна, където не препоръчват особени разходки на европейци извън хотела, се спрях на такова изхранване, да. Впрочем, останах доволна от храната. Wink

Преди години спечелих някква томбола и бях в хотелите на Илия Павлов пак на ол инклузив. Една вечер се поемаше, още нещо си платихме ние, не помня дали на един или на два пъти ходихме. Какво да кажа - закуската я познавахме на вечерята - когато си сипвахме и си коментирахме с моя приятел, хората се заслушваха, оглеждаха и казваха: "Еййй, да, бе, вярно!". Просто ми правят впечатление такива неща. Wink

В Рим обикаляхме до някаква супер забита и нетуристическа уличка, за да хапнем каноли в най-старата сладкарничка в Лацио, с които сладкарничката е известна.

Но ви разбирам, ако вие не харесвате такива неща и не гледате храната. Майка ми също е тази порода - може да яде и тиквички с ориз, и салата, и печено пиле - нито ще й направи впечатление, нито ще помни утре какво е било. Wink Тя пък може всеки ден да ходи на театър и опера, където пък аз едвам изчаквам да свърши.

# 205
  • В.Търново
  • Мнения: 6 680
Цитат
Но може всичко друго да забравя, храната ще помня. Как е било приготвено, с какви подправки, понякога дори и разположението в чинията... Ценя добрата храна и е нещо, за което бих дала пари.

Щом цените добрата храна, е доста странно, че я търсите в хотелите Simple Smile
Няма да забравя, най-страхотната лазаня съм яла на инклузив в хотел Серенити Бей на Нестинарка през 2016г.
За мен най-хубавото време за море е началото до средата на август. Simple Smile

# 206
  • Мнения: 790
Може ли да ми препоръчате плаж между Лозенец и Бургас с работещи душове и съблекални.

# 207
  • София
  • Мнения: 248
Много неприятно, прочетох отзивите за Цезар Палас, бяхме миналата година и останах с много добри впечатления, даже съм го препоръчвала на познати. Помня, че като пристигнахме ни посрещнаха с изстудено бяло вино за добре дошли,  влажни мини хавлии за ръцете и това е много приятно, когато си пътувал доста, всичко това на рецепция, доста бях изненадана, рядко се случва. Настаниха ни в студио, което се оказа на две нива със стълба с ковано желязо, на първия етаж беше стая за детето с отделна тоалетна и мивка, телевизор, доста голямо помещение, тераса, на втория спалнята, много голямо помещение, банята също просторна, пак тв и там, пак тераса. Изобщо нямах никакви забележки, храната беше разнообразна, хубава открита тераса на ресторанта,  прекрасен изглед, първа линия, целодневно на открития бар сладолед за детето и разни закуски. Имаше основно българи и май чехи/или пък поляци/, хубава площадка за децата, безплатен паркинг. Добра хигиена. Жалко, че сега не е ок!

# 208
  • Мнения: 485
Хора, посрещайте изгрева и залеза с усмивка, това се помни. Ще се нахраните като се приберете.

# 209

Общи условия

Активация на акаунт