Фенове на тениса - тема 6

  • 38 388
  • 750
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 11 728
Тийм си беше добре. Не му беше ден. Сам каза, че не е робот. Мнозина са го казвали. Правят по някой страхотен мач и в следващия все едно не играят те. За физическото изтощение - при всеки го има. На всеки от тях се е случвало 5 сета мач да играе. Не са машини.
Ден си беше на Григор. Няма само на него гадното да се случва.
Игра много добре днес и си спечели мача.
Вярвам че и в следващия мач Григор ще е победител..
Яд ме е за Мугуруса. Не ми е любимка, но япончето не го трая.
Радвам се за Серина и Халеп. Нямам търпение за срещата им.

Беретини се е отказал. Циципас продължава. 🙄

Последна редакция: пн, 15 фев 2021, 10:05 от Merelenda

# 121
  • София
  • Мнения: 27 156
Славяните превземат света! Wink
от последните 8 при мъжете имаме само един западноевропеец, Рафа Надал. Всичко останало е от изтока.
Българин, сърбин, трима руснаци (рекорд за тях на 1/4 финална фаза на ГШ турнир), руснак роден в Германия и гръко-руснак. Grinning

Григор започва в 06:00 ч. утре сутринта.

# 122
  • София
  • Мнения: 5 247
Точно! Същото си говорихме вкъщи!
Талантливи сме, силни сме!

# 123
  • София
  • Мнения: 27 156
Жалко.
Непредвидена контузия и Григор бе до тук. А толкова добре се развиваха нещата. Но тези неща, никой не може да ги предвиди. Златен шанс изтърва Гришо. Съдба...
А приказката за Карацев продължава. Този човек е на 27 г. и не бе играл дори 1 кръг в турнир от ГШ, а сега е на полуфинал?!?!

# 124
  • Мнения: 11 728
Много ме е яд за Григор, ама много. Не му върви и това е. Игра много добре. Всичко започна супер, но не бяхме наясно, че е бил с контузия още в началото. Уважил е съперника, излязъл е на корта, но според мен трябваше направо да се откаже. Не беше нужно изобщо да показва на всички, че е контузен. Може би се надяваше, че ще успее на хапчета и рехабилитация да изкара мача, но не би.
Яд ме е и за Симона, макар Серина да не ми е антипатична и да я харесвам като играч.
Надявам се Серина да победи японката.

# 125
  • София
  • Мнения: 5 247
Епичен, запомнящ се мач между Надал и Циципас.
За мен е радост, че Надал загуби. Радвам се за Циципас. Показа огромен напредък. Потенциалът, който има  се е развил. Мощна игра, и психика , и концентрация . Браво. Обърна мача в 3я сет. Най- много ми допадна как реагира веднага след края. Тогава човек е себе си. Надал противно ликува, ръга юмруци, ходи все по въображаеми линии, Стефанос грееше, прекръсти се, усмихваше се слънчево и раздаваше целувки. Ура! Надал отпадна.
И понеже и Серена ми е агресорка, предпочитам Осака. Да видим, че Уилямс е във възход.

# 126
  • Мнения: 624
Циципас направи страхотен мач! Фен съм на Рафа, но е време и на новото поколение да изгрее.
 Хареса ми колко уверено играеше Стефанос, не загуби самообладание.
Хареса ми да видя и Рафа как губи самообладание 😁.  Малко пръхтене, лошия поглед. 😁
Сега, както някой беше писал из фб, ще имаме православни полуфинали и финал. 😂
Мача на Медведев и Циципас за мен ще е по-интересен от финала.
 Надявам се Крацев да детронира Жокера. И този човек може направо да се пенсионира 😂

# 127
  • Мнения: 11 728
Жокера да не спечели турнира... Някак и да го видя, няма да го повярвам. Тоя човек след завръщането си е още по-инат балкански субект 😀 Карацев да го победи ми се струва мисия невъзможна. Според мен Григор щеше да победи, ако не беше контузията, а Жокера е къде, къде подготвен психически спрямо Григор. Ако не е контузен би следвало да е рутинна победа.

Не съм фен на Рафа (на Роджър съм) , но бях за него в мача срещу Циципас. Надменното гръко-руско момче не го харесвам. Другото надменно Осака- също. 😀 Зверев по едно време го беше хванала звездоманията, ама взе да си мери думите. Много ме дразнят самохвалковци и надути пуяци. Оставете хората да говорят за вас, не вие да се величаете с едно-две постижения.

Искам Серина и Жокера с титли, ама Серина ще загуби от Осака- явно.
От младото настъпващо поколение симпатизирам на Синер, Ига Швьонтек, Тийм, Бенчич.

Последна редакция: чт, 18 фев 2021, 06:22 от Merelenda

# 128
  • София
  • Мнения: 5 247
Напълно очаквана и заслужена
 победа на Ноле.
Публиката я върнаха. Чудесно.
Осака изглежда мощно. Много маса е набрала и настървение.
Вярно, съотношението в срещите на Медведев и Циципас досега е в полза на  руснака, но този път с тази игра, която Стефанос прави май няма да си спази.

# 129
  • София
  • Мнения: 5 247
Честит 18 ГШ на невероятния, неповторим, тотално ненадминат Новак! Победи Федерер по брой седмици номер 1! Ура! Катери и по брой шлемове.
Игра толкова разнообразно, неотразимо, непобедимо!

# 130
  • Мнения: 11 728
Железен беше днес шампионът.
 На Медведя нищо не му се получаваше. Кофти ден.

# 131
  • София
  • Мнения: 5 247
Чудя се кофти ден или просто Новак знае как да  събаря противника си.
 Откраднаха му шлема от лятото в САЩ. Здраве да е. Доказа им какъв тенисист е. Шампион.

# 132
  • София
  • Мнения: 27 156
Мдам, без изненади при мъжете и жените.
Фаворитите на букитата преди началото на турнира взеха своето в крайна сметка.

# 133
  • София
  • Мнения: 5 247
Новак детронира Федерер по най-дълъг период #1 в ранглистата!

# 134
  • София
  • Мнения: 5 247
Победно завръщане на Федерер. Трудна и оспорвана победа. Евънс за малко да го надвие.

Общи условия

Активация на акаунт