Бременност без установено място!!!

  • 1 286
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 26
Здравейте отново!Това е линк към предишната ми тема: https://m.bg-mamma.com/?topic=1128363.30

След всичко писано и случило се от предната ми тема днес ситуацията е следната:направихме ЗЕТ на 30.05.2020г. На 11.06.2020г. беше първия кръвен тест ЧХГ 15 след два дена 45 ,след още два 101 ,след още два 758 и днес последно пак след  два дни 1550.Доктора ме прегледа на ехограф и бременност каза ,че не вижда никъде.Каза също ,че за него Чхг трябвало да е с по големи единици и ,че бременността не се развивала добре.От едната клиника веднага отидохме на друга и там по обстоен преглед и доктора каза аз не намирам никакви наченки на бременност на този етап.Обясних му ,че предната бременност беше в рога на матката и правихме лапароскопия за да я прекратят и изчистят,че съм и с две прекъснати маточни тръби.Пак ме прегледа и каза ,че в рога и тръбите няма бременност.От тук нататък  не знам какво да очаквам.Моля,някой ако може да сподели мнение?

Последна редакция: нд, 21 юни 2020, 17:00 от Jorogogo99

# 1
  • Мнения: 39 248
Вече трябва да се вижда. Явно е заседнало някъде по тръбата, в часта която е останала. Иди на друг лекар, пък дано той намери сакчето в матката.

# 2
  • Мнения: 26
Ще изчакам още два дни и ще пусна още едно ЧХГ и тогава дано ми каже доктора какво мисли да прави.

# 3
  • Мнения: 39 248
Още два дни?!?
Извънматочната се развива много бързо и два дни недай си боже, ако е това, може и фатални да са.

# 4
  • Мнения: 26
И двамата доктора казаха да изчакам два дни и двамата казаха не е в тръбите не е и в рога!!!Незнам и аз какво да правя!!!

# 5
  • Мнения: 1 484
Отидете на добър ехограф моята извънматочна я откриха в 7 с.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
Егати късмета имаш , просто не знам , много ми е жал за теб Sad
Дано се размине и всичко да е наред ! Дано на следващия преглед си е на мястото мъника ! ДАНО !

# 7
  • Мнения: 26
Благодаря,но не знам дали всичко може да е наред при това положение ,не знам какво да си мисля и да се надявам ли, че може да са наред нещата!!!

# 8
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 003
С най-първата ми бременност преживях нещо подобно.При стойност над 7000 нищо не се виждаше.Чак при 4-тия лекар,при който отидох се видя къде е-беше си на мястото,но за жалост в 7 г.с.претърпях мисед и вероятно бе кухо яйце т.к.така и не видяхме сърдечна дейност... Пожелавам с теб всичко да е наред...

# 9
  • Мнения: 26
Днес бях на трети доктор в трета клиника.
Ново 20,доктора каза,че и той не вижда бременност,но каза ,че като са ми върнали трите ембриона ако са се закачили и трите стойностите от резултата на чхг се дели на три или ако са се хванали две на две.
Примерно ако моята стойност на чхг днес е вече 2000,ако са се хванали три се пада към 700,ако са две някъде по 1000.
И затова е още рано да се види плоден сак.

# 10
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 003
Това за деленето на стойността на ЧХГ за пръв път го чувам,а след ЗЕТ бях бременна с трички с първоначална стойност 125 на ден 7 след трансфера.10 дни по-късно ги видяхме на ехограф,но за съжаление ги изгубих...

# 11
  • Мнения: 26
Вече не знам на кога да вярвам и какво да правя от тук на татък.Много ме е страх да не стане някой кръвоизлив и да станат нещата много зле.При всички доктори питах  едно и също дали е в рога и дали не е в тръбите макар да са прекъснати в някоя част там и всички доктори казаха не виждаме нищо там.Просто не знам какво и как да постъпя вече.

# 12
  • Мнения: 39 248
Боже, какви тъпотии.
В кой град се развива действието?

# 13
  • Мнения: 26
Пловдив!Селена,Торакс,Newlife

# 14
  • Мнения: 1 484
Не знам мила какво да ти кажа преди 1 месец бях в същото положение .При мен за съжаление приключи в 7 сед с премахната дясна тръба .Нямах болка нямах зацапване нищо .Дано всичко е на ред и завърши с едно хубаво бебенце .

Общи условия

Активация на акаунт