Лаковe за нокти - 140

  • 25 204
  • 727
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 9 816
Едно тъмно лилаво, ама станах на балони, май от топлото


Джасте Heart

# 301
  • София
  • Мнения: 1 002
Аз днес съм матова, нюдова, но с блестящ акцент и декорирана с ваденки Grinning:

Скрит текст:







Пп Лилавке, много се радвам да те "видя". Чудна си. Heart Eyes
И заострена...Браво!

# 302
  • Мнения: 20 163
Джаста, очите ми останаха, страхотно, и ноктите и маникюра.

Казвай сега, с матов топ ли го прави, и ваденките кога сложи?

# 303
  • Пловдив
  • Мнения: 13 470
Dolce
Ако искаш този неон мога да ти пратя, номерът е 420

# 304
  • Мнения: 15 313
Момичета, благодаря ви за милите думи. Hug
Така, давам отчет - нюда е Gabrini Nude Mattе 03,  броката е леко розовееш, тип розово злато, много приятен, на Perfect, обаче номера се е изтрил. Утре ще го погледна на дневна светлина дали евентуално мога да го видя. По принцип на тези мат Габринита не им трябва матиращ топ, но аз матирах допълнително с мат топа на GR. Определено се получи идеалния мат ефект. Grinning Ваденките ги поставих на изсъхнал лак(съхне много бързо) и после матирах с топа.

Пп Лучия, много нежно. Heart Eyes
Натуся, много свежо. Heart Eyes
Нори, прекрасна си в синьо. Heart

# 305
  • Мнения: 5 478
Наистина е страхотно съчетанието!

А какво съвпадение ми се случи днес... Лакирам се с това следобед https://www.instagram.com/p/CCEexs6jNCg/?igshid=17upid0vyvno5
... И ей сега Гугъл Фотос ми напомня, че преди година по това време горе-долу съм била със същия лак Grinning Ето го:

# 306
  • Мнения: 2 239
Джасте, чудно! Много красиво Heart Eyes

# 307
  • София
  • Мнения: 1 872
Всички сте с много красиви маникюри, обаче в ноктите на Джаста се влюбих! Супер-Хипер-Мега-Яки !!!!! А ваденките откъде са ти, Джасте?

# 308
  • Мнения: 15 313
Оле, момичета, много ви благодаря. Hug
Да си призная на живо е още по ефектно и нежно. Дори не предполагах колко добра комбинация ще се получи. А лакирането с това Габрини е просто песен. Толкова бързо и чисто отдавна не бях се лакирала.

Мариянка, ваденките са купувани от магазинче за левче. Но от много време не зареждат вече.

# 309
  • Мнения: 174
Момичета, знаете ли дали съществува лепило за нокти, но без изпичане? Нещо подобно на секудното, да съхне бързо. Искам да си сложа камъчета, но незнам със секудното дали е удачно. Ако знаете за такъв тип моля споделете.

# 310
  • Мнения: 1 789
Момичета, знаете ли дали съществува лепило за нокти, но без изпичане? Нещо подобно на секудното, да съхне бързо. Искам да си сложа камъчета, но незнам със секудното дали е удачно. Ако знаете за такъв тип моля споделете.
Залепи ги с топ лак, всякакви декорации лепя така и никога нищо не ми е падало преди да сваля сама лака.

# 311
  • Мнения: 1 381
Чудни сте! Лучия, Джаста.. без думи 😍😍
Аз нямах търпение да изпробвам един от подаръците ми. За първи път се лакирам с Llums.

# 312
  • Мнения: 15 313
Ако е за декорация на обикновен лак и топ лака върши работа за закрепване на камъчета. Аз с него си ги лепя и са бетон. Понякога минавам и отгоре с топа, тогава пък нямат отлепяне, толкова здраво се захващат, но им се губи малко от блясъка, заради топа.

Бенчи Hug. Много приятна и нежна комбинация. Heart Eyes

# 313
  • Мнения: 174
Благодаря момичета. Не съм и предполагала, че топа може да свърши тази работа. 😉

# 314
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Кристалче, имам от тези скейлове 2. Правилно си запомнила. А синия на Инглот замина при приятелка отдавна. Нещо не го одобрих достатъчно. Частиците бяха странни. Grinning

От мен един семчест Essence 🍓

Общи условия

Активация на акаунт