Лаковe за нокти - 140

  • 25 178
  • 727
  •   1
Отговори
# 330
  • Пеликания
  • Мнения: 2 490
dolce с базата на GR съм (фон дьо тена Grinning) този, който показах по назад.
Скрит текст:

# 331
  • София
  • Мнения: 1 002
Не мисля, че гъбите се чистят, отиват направо в кофата. Аз имам един шаблон с изцяло вдлъбнат гладък правоъгълник, вместо да има релеф. Е, този правоъгълник е за омбре , което взимаш направо с печата. Добре, че ме подсети Wink

# 332
  • София
  • Мнения: 1 662
От днес Бел 03 и любимата ми Импала (няма номер, за съжаление)

# 333
  • Мнения: 27 432
Мари, на колко пласта е? Стои много красиво.
Пепе, може ли и снимка да го видя?
Раче, много интересна Импала.

# 334
  • София
  • Мнения: 1 002
Мари, на колко пласта е? Стои много красиво.
Пепе, може ли и снимка да го видя?
Раче, много интересна Импала.
Ммммм, ще трябва бая да поровя...

# 335
  • Пеликания
  • Мнения: 2 490
Мари, на колко пласта е? Стои много красиво.
На един пласт е. На два става още по плътен, като за френски.

Тази мента ли тюркоаз ли Grinning на GR ми стана любима. Само че четката му е кофти.

Скрит текст:

# 336
  • Мнения: 15 299
Мари, прекрасни, прекрасни нокти. Heart Eyes

# 337
  • Мнения: 27 432
Мари, много красиво се е получило Heart
Аз искам да ви попитам КОЙ лак беше подобен на ГР айс шик 71? Едва ли ще успея да намеря точно от Айс шик серията, но някой като че ли беше показал лак-близнак Grinning
Аз тъкмо се сдобих с Айс шик лакове с НЕдефектни четки...и май ще ги спират... Joy
А лаковете ГР сити калър ми станаха много любими- толкова, че вече имам 11-12 от тях. Нанасяне, консистенция, цветове, съхнене, издръжливост- нямат недостатъци засега според мен. Heart Имам чувството, че навлизат на мястото на Айс шик серията- номер 104 и мисля 102 са със същите номера и в Айс шик шишенцата- брокати са. Simple Smile
Също да ви попитам...има ли начин лаковете в перлено бяло да НЕ оставят черти? За Бога, защо произвеждат златисто, сребристо, както и всякакви перлени цветни нюанси, но не могат да докарат бели перлени лакове които да НЕ оставят черти (а някои и балончета правят)?!? Confused Желета (перлени) имам в светли цветове, дори и почти бели, но бяла перла без черти е някакъв мираж май...освен да нанасям перлено желе върху плътен бял лак, май друго не остава  (като изключим разните пудри и прахчета)... Thinking

Последна редакция: чт, 02 юли 2020, 13:06 от dolce miele

# 338
  • Пеликания
  • Мнения: 2 490
Джаста, dolce много Ви благодаря. И Вие не изоставате Hug
Аз преди около 2 седмици си взех 71 от Лили като бяха намалени. Няма ли ги там вече? Иначе наистина много красив цвят и четката му е хубава.
City color ще са намалени на 1,49 в Лили Grinning

# 339
  • Мнения: 27 432
Мари, точно този номер 71 го нямаше в 3 Лилита Confused А до други по-далечни едва ли скоро ще стигна.
А Сити калър ги взех по 1,69 лв с талона за 15% намаление. Но на 1,49 лв все ще си харесам нещичко, предполагам Laughing ...имат много хубаво жълтичко, да знаете Wink
Струва ми се, че лаковете на Бел не са имали скоро ново зареждане- или поне аз не виждам нови цветове в дрогериите в които съм била...някои даже са разслоени...

# 340
  • Пеликания
  • Мнения: 2 490
Еее жалко, че го е нямал. Много се харесва явно Grinning
Ааа жълтия на City Color го имам (не знам дали е един само, моя е 63), хубав и плътен цвят е. Как да го изпусна Grinning
Само аз ли не харесвам тези Бел. Имам един, който веднъж съм слагала и до там. Нито ми хареса четката, нито как се нанася Confused

# 341
  • София
  • Мнения: 1 662
Долче, и аз имам Ice chic 71 - бях го купувала от Лили преди 2 седмици някъде. Ако имам път тези дни натам, ще  проверя за още една останала бройка, поне тогава имаше разнообразие.

# 342
# 343
  • София
  • Мнения: 1 871
Оказа се, че и аз имам Перфект S40 Simple Smile Eто го отблизо:
Скрит текст:
Скрит текст:
Само че на моя надписът Перфект е горе, а не долу.
Скрит текст:

# 344
  • Мнения: 27 432
Мариана, а няма ли да покажеш и маникюра? Grinning
Мари, да, 63 беше- жълтичко като хубав жълтък Heart Eyes
Раче, то само за един лак няма смисъл да му плащам доставка...мисля, че все ще успея да намеря нещо което се доближава до цвета...но не пречи да видиш де Blush

Общи условия

Активация на акаунт