Електронни предписания в България

  • 345
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте!

Казвам се Йордан Пенев и работя като клиничен координатор в Станфордския университет в САЩ. Заедно с екип от български колеги искаме да изследваме нагласите към въвеждането на електронни предписания в България.

Ако ви се намират 10тина свободни минути, ще бъда изключително благодарен ако попълните тази кратка анкета: https://forms.gle/ta7FEYsSYrcnG53V8

Всяка обратна връзка е полезна, а също и ако бихте препратили на други ваши близки, приятели и познати, особено по-възрастни такива.

Благодаря!

П.П. Темата е съгласувана с администрацията и правилата на BG-Mamma.

# 1
  • Мнения: 3 987
Не мисля че в анкета за нагласа към електронни предписания са задължителни точни диагнози, лекарства и точен график на приемане.

# 2
  • Мнения: 2
Не мисля че в анкета за нагласа към електронни предписания са задължителни точни диагнози, лекарства и точен график на приемане.

Благодаря за мнението - ако попълните анкетата ще видите, че няма изискване за задължителна конкретика на никое от горепосочените.

# 3
  • Мнения: 1
Не мисля че в анкета за нагласа към електронни предписания са задължителни точни диагнози, лекарства и точен график на приемане.

Здравейте и благодаря за мнението. Аз съм Валентин Иванов, колега на Йордан и един от авторите на анкетата.

Прави сте - точните диагнози, предписани препарати и техния прием не целят да ни отговорят на въпроса дали има нужда от електронни рецепти. Въпреки това, чрез отговорите на тези въпроси, българските пациенти могат да ни информират до каква степен биха имали полза от услуга за напомняне за взимане на предписаните им медикаменти.

Благодаря Ви за интереса. Оставаме на Ваше разположение, ако имате други въпроси.

Поздрави,
Валентин

#bgmama #лечение #лекарства #рецепти #заболяване

Общи условия

Активация на акаунт