Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 24 юни 2020, 03:36 ч.

Бременна ли съм?

• 793
  • 8
  •   1
Отговори
Здравейте, възможно ли е зачеване 5 дни след оволацията? Този месец имаше менструация. Правих 3 теста от, които 2 положителни. От както ми свърши менструацията на 21-ви “преди 3 дни”. През деня и вечерно време съм с болки ниско в корема, също така няколко сутрини също и по време на менструацията не ми понасяше кафето. Менструацията попринцип ми върви между 5-7 дни, но този път първия ден беше много обилна и тъмна, втори ден почти пред спиране и трети и четвърти ден беше по-точно тъмно кафяво течение, което се превърна, което продължи до вчера. Въпроса ми е, нормално ли е ако има настъпила бременност да има и болки ниско в корема? Имам желанието да си направя кръвен тест, нужно ли е преди това да мина през лекар?

# 1
  • София
Имала си менструация и мислиш, че си бременна? Как точно си го представяш.
И не, 5 дни след овУлация няма какво да бъде оплодено за да забременееш.

Последна редакция: ср, 24 юни 2020, 09:44 от Nandin

# 2
Аз не разбрах за какво са били тестовете - за овулация или за бременност? И кога са правени?

# 3

Здравейте мами! Според вас този тест дали е положителен? 🧐🧐🧐

# 4
  • Пловдив
Отрицателен е. Разглобен и отрицателен.

# 5

7 дни след предполагама овулация, не мога да направя по-добра снимка.
Какво мислите?

# 6
Прекалено е рано за тест,би трябвало да изчакаш закъснение,забелязва се бледа втора черта

# 7
Здравейте, мили дами. Искам да ви попитам според вас този тест положителен ли е, днес трябваше да ми дойде, но нямам никакви симптоми. Благодаря ви

# 8
Здравейте, мили дами. Искам да ви попитам според вас този тест положителен ли е, днес трябваше да ми дойде, но нямам никакви симптоми. Благодаря ви

Аз виждам втора черта, не съм специалист, аз също чакам двете черти, но бих те посъветвала утре да повториш отново със сутрешна урина. Успех! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт