Любители на кучета - 106

  • 24 971
  • 727
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 8 742
То важи и за по-пълните жени.. ама чак пък 5кг/50кг Stuck Out Tongue
   Ти затова ли не се срещаш с мен,страх тЪ е?
   Zenata, кои са дребните изроди?Стана ми интересно.

# 301
  • Мнения: 2 433
Ееее, то в тоя калъп и аз съм пълна!
А и мечка страх, мен не страх. Време само нямам, за нищо.. и кучето и мъжа се гледат сами, пак че са оправни Simple Smile

# 302
  • Мнения: 9 521
zenata, не помня да си я показвала, покажи някоя фотка, може и да съм изпуснала де.

Извинявам се, но не мога да пусна снимка от морската фотосесия, че нещо тел. ми се прави. Иначе на стр. 4 има няколко снимки.
Марулета, децата са дребните изроди Joy

# 303
  • Пловдив
  • Мнения: 2 416
Отчет:
Някой ми смени кучето на морето - Вместо магарето (циганету) Саско имахме едно послушно, седящо, спящо куче. Не бягаше, не се дърпаше, не лаеше - нИ гУ знам от де сЪ появи туй псе... Heart Eyes HeartИмаше и друго куче и деца мънички - явно беше толкова впечатлен от морето, че всичко друго му се видя съвсем нормално.
За 6 часа на плажа синковецът го занесе 10 пъти в морето и той си доплува обратно, но не му хареса вътре.
На връщане даже не повърна, спа в колата. После ака пясък и сега е на разходка.
Готови сме за голяяма почивка. Ама да видим коронавирусът дали ше разреши такава.


# 304
  • под тепетата
  • Мнения: 9 285
Въздиш...Саско е пораснал!

# 305
  • Пловдив
  • Мнения: 2 416
bilqna_69, чакам сега пубертет на Саското.

Последно със снимка, че сигурно дотежах, но такова събитие - море с куче ми е за първи път.
Момчето, кучето и морето

# 306
  • тук-там
  • Мнения: 5 689
Иланг, много му отива на Саско моренцето.
И ние нямаме търпение Мокка да се запознае с морето. Представям си емоцията.
Ето я бебачата кротка преди сън:

# 307
  • Варна
  • Мнения: 10 545
Хахаха, не се казва ' ака пясък' , а " тирамисуто е пясъчно' .😂😂

Завиждам благородно на всички с кротки кучета на плажа. 😘

# 308
  • Мнения: X
Много искам като ходим на море с наще да вземем и Луцифер обаче се притеснявам как да го запозная с морето ,а и после как се чисти пясъка от тялото му.Някакви съвети?

# 309
  • Бургас
  • Мнения: 6 007
Недялке, оставяш го да изсъхне хубаво и да се изтръска. И тогава го прибираш в колата.
Вкъщи един душ със сладка вода, да отмиеш соленото и остатъка от пясъка. Не е сложно.

# 310
  • Мнения: 8 742
Саскето , че е сладур-сладур е!!!Ама и човешкото дете е готино?На колко е?

# 311
  • Мнения: 977
Мамоо,моля те ставайте вече,обещахте ми,че ще ходим в планинатаа

Хм,ама че е калноо,гледай аз без да искам,ама направо на прасе станах

Еех,колко беше забавнооо

# 312
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 274
Мама Мартина последната снимка е уникална. Hug
Ние още не сме стъпили на плажа това лято. Ще намеря време август обаче да заведа Кара да поплува, а Ная мрази морето и няма да я мъча.

# 313
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 772
Здравейте, в безизходица съм и съм страшно разстроена, в понеделник тръгваме на почивка, в бунгала, където съм виждала кучета със стопаните си. Току що ми отказаха да бъдем с нашето кученце(малък 3 кг. пинчер) в шок съм и не знам какво да правя..нямам близки на които да го оставя...моля преполъчайте ми хотел, от който сте доволни и който може да геагира от днес за утре! Благодаря!

# 314
  • тук-там
  • Мнения: 5 689
А защо не се откажете и вие от тях, след като те са се отказали от вас? В Гърция няма да ви върнат и вероятно ще си намерите от днес за утре настаняване. Аз не бих допуснала така да ме разиграват! В крайна сметка те за това го правят - минава ...

Общи условия

Активация на акаунт