Добър педиатър във Велико Търново

  • 1 518
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 54
Здравейте, бихте ли препоръчали добър педиатър в Търново?

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 402
Може да погледнете в родителската тема за Велико Търново - има и анкета и доста е коментирано. Иначе такова чудо според мен точно няма - в града основно се ходи при точков или Кьорчева. Лично аз предпочитам Кьорчева.

# 2
  • Мнения: 54
Супер. Благодаря!

# 3
  • Мнения: 54
В темата с анкетата за педиатри, има всякаква друга информация но не и за педиатри....
Може да погледнете в родителската тема за Велико Търново - има и анкета и доста е коментирано. Иначе такова чудо според мен точно няма - в града основно се ходи при точков или Кьорчева. Лично аз предпочитам Кьорчева.

# 4
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 402
Недоглеждането е от моя страна - новата тема имала различна заглавна страница - ето линк към старата https://www.bg-mamma.com/?topic=1118614  . Понеже отдавна следя , даже не съм и отразила Grinning

# 5
  • Мнения: 71

Мили мами ! Ако търсите добър педиатър в град Велико Търново ще Ви препоръчам доктор Янева, която работи във ДКЦ Марно поле. Лекува дъщеричката ми от четири години насам. Уверявам Ви, че няма по-добър лекар и най вече човек с главно Ч, като нея! При другите лекари влизаш, преглеждат ти детенцето, пишат рецепта и всичко приключва дотук. При доктор Янева няма такова нещо. През цялото време на лечение тя звъни в къщи, пита как е състоянието на детето, дали изписаните лекарства помагат, ако не , препоръчва да се купят нови, интересува се за всяко едно дете . Кабинетът на тази Докторка свети, след всеки преглед всичко се дезинфекцира, следи се да няма зараза след всеки пациент. Аз съм възхитена от тази лекарка, изказвам хиляди благодарности, пожелавам й да е жива и здрава и все така да помага на нашите малки съкровища!

Общи условия

Активация на акаунт