Стил на обличане според възрастта

  • 38 748
  • 938
  •   1
Отговори
# 435
  • София
  • Мнения: 38 476
Аз затова мажа изкуствен тен още от май. Особено на краката.

# 436
  • Мнения: 1 114
Не ставате ли на петна? Аз така и не се научих да мажа като хората.

# 437
  • Мнения: X
Пробвала съм го това с изкуствения тен. Явно и аз не се справям както трябва и ставам на петна.

# 438
  • София
  • Мнения: 38 476
Аз май съм го усвоила и не ставам.

# 439
  • Мнения: 10 010

БЕНИБЪНИ авторката на темата моля за коментари интересно ми е да чуя мнението ѝ!

Бенинъни хвърли камък (метафорично) и избяга.
Нито каза на колко години е, нито нищо. Може и да не съществува. Трафик искат хората, и си го предизвикаха.

40ката не подминава никого, ако я доживее, разбира се. На 20 не се занимавах с лели, моди и глупости. Сега имам време да си обърна повече внимание. И средната възраст си има плюсове, да не повярва човек. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 440
  • Мнения: 1 114
Абе каква средна възраст те гони на 40. Мани ги девойките. След 20 години ще съжаляват, че са си губили времето да зяпат "Лелките".

# 441
  • Мнения: 25 590

Бенинъни хвърли камък (метафорично) и избяга.
Нито каза на колко години е, нито нищо. Може и да не съществува. Трафик искат хората, и си го предизвикаха.


За трафик – не знам, обаче попаднах на няколко статии вече по тази тема в медиите. Направихме пак на някого домашното.

# 442
  • Мнения: 1 114

Бенинъни хвърли камък (метафорично) и избяга.
Нито каза на колко години е, нито нищо. Може и да не съществува. Трафик искат хората, и си го предизвикаха.


За трафик – не знам, обаче попаднах на няколко статии вече по тази тема в медиите. Направихме пак на някого домашното.

Сийо, да се пусна по бански тогава, та съвсем да им направим трафика Simple Smile.

Аз от 2 месеца не съм сваляла пижамата. Ако обуя дънки, мъжът ми вика, че съм се "докарала".

# 443
  • София
  • Мнения: 38 476
Къде живееш с тази пижама?
Аз избухнах и сменям по 3 тоалета на ден, ако ще и в квартала да обикалям.

# 444
  • Мнения: 1 114
Къде живееш с тази пижама?
Аз избухнах и сменям по 3 тоалета на ден, ако ще и в квартала да обикалям.

В къщи съм, безработна от май. Излизам само до селския магазин и то рядко. Косата ми е.....

Определено имам нужда от някаква поддръжка. Може утре да се турна в едно пенюарче и обувки на ток за едно онлайн интервю.

Не е една пижамата, всеки ден ги сменям Simple Smile.

Вчера си купих една, която е от онези, дето и на вън ги разхождат. Много съм фешън с нея, особено като сложа и ботушките.

# 445
  • София
  • Мнения: 38 476
И аз не работя от началото на юни, но всеки ден си измислям задачи - до магазина, до банката, до куриерите, до пазара, до ветеринара. Вечер излизам с малкия. Това ме държи да не се депресирам. И поддържам форма на краката.
Аз си купих една черна сатенена, обаче не съм й намерила повод още.

# 446
  • Мнения: 1 114
Аз не искам да излизам изобщо. Сега ходя до магазина и разхождам кучето (силно казано, защото и то не иска да излиза)

Моята е сатененка, ама в модерния лайнян цвят и на розАви китки Simple Smile.

# 447
  • Пловдив
  • Мнения: 14 385
40 са си точно средна възраст, айде сега.
Знам за СЗО, тяхната класификация или е за други цели, или са се изхвърлили. Wink

# 448
  • София
  • Мнения: 6 094
Бенинъни хвърли камък (метафорично) и избяга.
Нито каза на колко години е, нито нищо. Може и да не съществува. Трафик искат хората, и си го предизвикаха
За трафик – не знам, обаче попаднах на няколко статии вече по тази тема в медиите. Направихме пак на някого домашното.
Много важно. На нас нали ни е приятно да си обсъждаме темата.

На мен Даян Крюгер на последните снимки никак не ми харесва.

# 449
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 275
Когато обявиха извънредното положение,заради корона вируса и ни заключиха вкъщи,изведнъж загубих всякакво желание да пазарувам дрехи и обувки.
Поръчах  няколко пижами и няколко чифта чехли за мен и за детето.
Мъжът ми се хилеше и питаше коя ще ми е официалната пижама...
Да,ама той излизаше всеки ден,защото ходеше на работа.
На мен хич не ми беше смешно.
Пеньоари не нося,но ако ни заключат пак,може и пеньоар да си поръчам за разнообразие.

Вчера в магазина влезе една госпожа на около 50 години облечена в нещо ,като пижама жълта -на квадратчета и с Мики мауси.На главата с червена панделка.На краката -чехли с големи червени панделки.
За мене е грозно да зяпаш хората и да ги обсъждаш.Но тази дама просто се набиваше на очи...и всички я гледаха..

Общи условия

Активация на акаунт