Напускам мъжа си

  • 8 694
  • 91
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 204
А , как ти смяташ да продължиш ? Ти как  ще постъпиш сега ? Искаш  ли , да разговаряте ?

п.п. Не пиши повече за него ,че скоро ще бъде разпознат .

# 76
  • Мнения: 141
Не искам да разговаряме.
Искам да продължа по пътя си сама.

# 77
  • Мнения: 977
Кой е този “хубавец” дето се прави на голям мъж.. Паднал е доста ниско горкия Close

# 78
  • Мнения: 19 848
Ей, това клюкарките ще ви изяде любопитството – кой, та кой?
Който и да е, не е работа на форума, Авторката си каза казуса, дадоха се мнения.

# 79
  • Мнения: 1 698
Който и да е , не е читав човек, прикрива се, гради лъскав имидж за пред хората, а всъщност е друг. Никакви контакти с него. Ако трябва смени си работата и града.

# 80
  • Мнения: 141
Заради един мъж няма да си сменям нито работата, нито града.
Щастлива съм с това, което съм постигнала.

# 81
  • BG
  • Мнения: 367
Не, не е герой от Биг брадър.
Станал е известен заради таланта си, а не от риалити.


Аз си помислих, че е политик, мутряга или от шоубизнеса.
Талантливите обикновено не стават - непредсказуеми и непредвидими са. Господ като им е дал талант им е взел нещо друго за компенсация.
Ах, че не си мое дете! Мале-е-е, какво щеше да му се случи ! Бивша състезателка по спортна стрелба и кандидат майстор на спорта съм. Владея 7 вида спортно и бойно оръжие, и спирам дотук, за да не ме баннат!
Прегръщам те и ти желая да се отървеш безпроблемно и да срещнеш подходящия партньор.
Четох първата ти тема за кучо и ми стана много мило. И аз съм кучкарка.

# 82
  • Мнения: 5 272
Те всички са много страдащи, след като осъзнаят, че връщане назад няма, стават агресивни. Почват да тормозят,  като видят че и така не става се примиряват и приемат реалността.  Да знаеш че ако се върнеш дори и да има някаква промяна, тя ще е краткотрайна.

# 83
  • Мнения: 1 698
Напълно съм съгласна с Бръм. Ако се върнеш може за кратко да има промяна, но после ще стане и по-зъл. Бившият ми съпруг още се опитва да тормози психически, а го изгоних преди повече от три години. Използва и минималното време, което много рядко имаме заедно поради децата(водене по лекари, понеже едното е с ТЕЛК), за да вдига скандал и да натяква колко зле съм постъпила с него и с децата. Радвай се, че нищо не те свързва с този човек.

# 84
  • Мнения: 169
Другия път като каже, че ще се самоубива ти пък му кажи "ама ти още ли не си го направил, от толкова време се каниш". Леле, такъв ще го гъбаркам докато посинее от яд.

Моля ви се, това може да се тълкува като подтикване към самоубийство и е наказуемо. Внимавайте на кой какво пишете в писмена комунилация. Плюс това може и да е лабилен, нищо че я манипулира. Най-добре не му отговаряй, като види, че няма реакция, ще загуби интерес.

# 85
  • Мнения: 1 698
И аз това казвам, пълен игнор и блокаж. Никакви срещи и разговори. Затваря страницата и толкова. От друга страна, като види,,че не му обръща внимание, може и повече да почне да си избива комплексите, така че пълно отдръпване е решението.

# 86
  • Paris, France
  • Мнения: 14 019
Мили хора, изнесох се безпроблемно и ми олекна.
Обаче той обърна палачинката.
Пише ми, че няма да понесе тази раздяла, че не е очаквал, че наистина ще си тръгна.
Звучи отчаян, но за мен няма връщане назад.
Само ме е страх да не направи нещо със себе си. Но няма, нали?

Честито.

Какво ти пука какво ще направи със себе си? Животът си е негов, не твой, не сте близки и пътищата ви са се разделили вече.

Естествено, че не понася раздялата. Човекът си е нарцис и не иска да му бият шута най-позорно. На тебе не ти е било добре с него и затова чак тема си пуснала.  Грешка е да си говорите и да се обяснявате след раздялата. Вие вече сте говорили.  Махнала си се и баста.

Оттук нататък спираш да се притесняваш за него. Нека близките му се занимаят с неговите несгоди. Ти вече не си му никаква. Като ти се обади не вдигаш, не отговаряш никога същия ден на СМСите, а чак след седмица.

Линията ти трябва да бъде "пожелавам ти всичко най-хубаво, говори с майка си, говори с баща си, не зная, не ме касае, заета съм, ясно, ще ти мине, стига фасони, не ме интересува, бързам, добре, разбирам, карай."

Проблемът е в твоята глава и реакциите ти. Ако На мене бивш ми се обади да ми каже, че е съсипан, чувства се зле почвам да го занимавам с обеления си нокът, пъпка на рамото, червилото, което съм успяла да купя на пазара за 1.50лв вместо 2, зелените обувки и пембената чанта на новата колежка и подобни дребнави нещица, касаещи задължително вещи, а не хора. Ако иска да дойде казвам, че нищо не ми трябва в момента, но ще му се обадя ако нещо ми потрябва. Ако поиска да се видим с досада обяснявам, че не искам да се лашкам в градския транспорт за нищо, не искам да се охарча за паркинг, да се изморя, да си нацапам обувките.

# 87
  • Мнения: 2 039
Нали вече се разделихте?Какво те интересува какво ще направи?Това отново е манипулация.Смени си номера на телефона,блокирай го в социалните мрежи и продължавай напред!

# 88
  • Мнения: X
Автрката е на косъм да изплюе камъчето, щом във всяко мнение играе на "топло" и "студено" Grinning
Ама какво пак са се превъзбудили форумните детективи толкоз', чете Уикенд и Блиц редовно и ще разберете Grinning

# 89
  • Мнения: 141
Хора, искам да ви кажа, че 16 дни по-късно се чувствам чудесно, като преродена.
Сякаш ми се пробудиха нови сили за живот. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт