Спам тема (Летен Спам!) - от 01. 07. до 31. 07. 20г.

  • 35 411
  • 3 419
  •   1
Отговори
# 1 410
  • Мнения: 9 812
Аз мента имам, но ти къде си Арио? Не те виждам вкъщи, и в парка не си - Ади гледа!

Агенте, какво да си взема? Парите от дарителската сметка ли? Мноу си щедър, ма аз не съм меркантилна Grinning

# 1 411
  • Мнения: 17 616
оставете я да е царичка на село

# 1 412
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Аз мента имам, но ти къде си Арио? Не те виждам вкъщи, и в парка не си - Ади гледа!

Агенте, какво да си взема? Парите от дарителската сметка ли? Мноу си щедър, ма аз не съм меркантилна Grinning
Е, как ще вземеш от парите за двама ни, след като сметката е моя? Joy

# 1 413
  • Мнения: 15 619
Dms menta za Aria 😂 Свърши. Денонощно тука НЕ-МА. Пиянки обаче има колкото щеш. От едната ми страна се чува Зора е, а от другата някой стреля с пушка 😂 Жиомра ви казвам.
Силивилизасион!

# 1 414
  • Мнения: 13 082
Хахахахахаха 😂 Царичка вика. Не знам какво искам, да седя ли, да си ходя ли. Везни съм.

# 1 415
  • Мнения: X
Ариа, защо ни предаде нас, дебелите?
Трябваше да се приемеш такава, каквато си.
А можехме да владеем света заедно и слабите да ни робуват.
С всеки свален килограм те чувствам по-далечна и чужда.
Ще пиша до Съюза на шишковците, в който членувам и аз, да ти пратят живителна пратка с лакомства.

# 1 416
  • Мнения: 9 812
Кашон мента ѝ прати, тя е калорична Simple Smile

# 1 417
  • Мнения: 13 082
Братане, дебела мръсТница няма 😂 Трябва да държа имидж.

Абе замислих се наскоро, че тия писаници остават тука форевър. Някой ще чете някой ден и ще си вика “Тая е тотално изперкала” 😂😂😂

# 1 418
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 828
Аз това, че някой ще чете, съм го приела още откакто съм се регистрирала. Не ме бърка. Но си мисля каква ли ще е реакцията на децата, когато след време четат какво са писали родителите им тук. Wink

# 1 419
  • София
  • Мнения: 10 577
А защо децата трябва да знаят...
Аз ще си сменя ника като започнат да разбират много, много и няма да знаят.
Въпреки че може да ме познаят по Злите сили, хихи

# 1 420
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 828
Дайс, няма анонимност. Достатъчно информация даваме за себе си - къде волно, къде неволно. А има съфорумци, които охотно споделят житие-битие, добре илюстрирано и със снимки, подробно разказано - за деца, съпрузи, родители, колеги, за какво ли не. И току разпознаеш някой твой познат или роднина.
Е, има и много измислени профили, но голяма част са си реални.

# 1 421
  • Мнения: 15 619
Моите имат от малки поглед върху форума и моето участие, никнейм, достъп. Няма с какво да бъдат изненадани от майка си. 

# 1 422
  • Мнения: 9 812
Дали Ади ще стане бг-мама звезда? Логично ми се струва Simple Smile

# 1 423
  • Мнения: 11 333
Не бях си лягала в 2 скоро!

# 1 424
  • Мнения: 17 616
аз съм чист. такова ангелче. нека четат

Общи условия

Активация на акаунт