Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през юли

  • 41 304
  • 1 288
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 1 190
Тоя господинец, много смелост е събрал напоследък.... Мнооого сме отворени пред мама и приятели, ма иначе - гола вода! Ейййй....... Аман от шитни Rage

# 361
  • Мнения: 3 763
Мисля, че навлизам в депресия с двата крака. Страшно много преживях последната година, някои сигурно през целия си живот не преминават през това, което аз преживях за такъв кратък период от време. От около няма и две седмици нещата навлязоха в нормално русло, почувствах се донякъде спокойна и не под огромен натиск и долу-горе оттогава направо не мога да се усмихна.

Има и друго, което не ми дава мира. Установявам с неохота, че изглежда имам силни чувства към човек, с който дори неангажираща връзка на този етап от неговия живот не е възможна. Не е човек, който блести с външност или с някакви други качества, които се забелязват веднага от всички. Отне ми време да го опозная и да установя, че такъв като него за първи път срещам. Има много причини поради, които отношения освен секс от дъжд на вятър не са възможни, а това не ме устройва.

Страшно съм сдухана, днес се разплаках на работа в тоалетната и направо не виждам смисъл да се будя сутрин.
Трчбва да се взема в ръце и да се измъквам, докато не съм се докарала до лудницата.

# 362
  • Мнения: 1 491
Добро утро в събота! Бабри, това, което си преживяла, е част от израстването. Ще ти прозвучи като клише, но и това ще отмине! Вземи се в ръце, миличка, и напред, друг начин няма!!! 🌷🌷
До гуша ми дойде да работя и в събота!!! Искам да почивам поне 1 събота в месеца да си погледна къщата, ма нъцки!!! Чи и мъжо нИ моа да подредя😀!
Хубава и релаксираща събота ви пожелавам, бамбини!!

# 363
  • Мнения: 12 108
Ох, Веси, ти пак към тръстиката поемаш. Ей го нА, ще мигнеш и ще стане 2 часА, та да си ходиш.
Слава богу, вчера свърши стажа на голямата, ама са объркали документацията. Сега няма да ме изненада, ако се наложи в понеделник да паля колата и да я водя до фирмата, за да презаверяват дневника ѝ.

Усмихната събота на всички, дано не бъде толкова жега поне днес.

# 364
  • Мнения: 35 107
Добро да е утрото и от мен!
Ние се климатизираме към новият ни живот. Много е хубаво у дома. Само Боги батко ми липсва, но ще се разсейвам , така че по- бързо да мине времето до завръщането му.

# 365
  • Мнения: 4 892
Пийк,бебето как е? Бързо да оздравява баткото!
Веси,лека смяна!
Добро утро и да ви е хубав деня!

# 366
  • Мнения: 35 107
Бебко в съвсем мъничък. Колкото шепата на мъжът ми.. още не знае кога е ден , кога е нощ и нощите са... Тази нощ мъжът ми го обгрижва, сега аз съм на ход. Ама те спят Wink вчера дойде педиатърката. Страхотна жена. Обадих ѝ се в последния момент , а стоя вчера поне един час и ни обясни всичко толкова подробно, че ме остави много спокойна, че съм направила правилния избор.
Отивам да пия първото си кафе от две седмица насам Wink

# 367
  • Мнения: 2 142
Добро утро, момичета. Аз съм яко сдухана, заради сопола на малкото. Капки, спрейове, аспиратор и все си тече ли тече..имаме 2 дни да го закрепим и понеделник го нося на ясла. В четвъртък ми свършва отпуската и петък не знам какво ще правя, ако не го оставят за цял ден. Само проблеми и нерви, как не ни се случи нещо хубаво бе, егати живота.
Пийк, много е готино с лятно бебе, нали? Топличко, дните са дълги, не е мрачно-депресантско 😊

# 368
  • Мнения: 35 107
Още мие странно и не съм в ритъм, но толкова се радвам, че родих, че с тия тревоги, които ме бяха налегнали и както ме бяха наплашили  бях изпаднала в тежка паника..
На моето дете изписаха Инфлуцид и Коризалия . Бях адски скептична, но да ти кажа, баба му каза, че не е бърсала сопол вчера ( а в сряда беше с жълти ). На лекар води ли го? Ние пуснахме кръвни и според тях няма да има антибиотик, слава Богу.

# 369
  • Мнения: 2 142
Не съм го носила, той като види лекар и изпада в истерия, никой няма да може да го прегледа. Прозрачен му е сопола, няма темп., нито кашля. Като каза, се сетих, че имаме Инфлуцид вкъщи. А Коризалия за какво е?

# 370
  • Мнения: 35 107
Баш за сополЯ Simple Smile
Мале, момичета, идва ми да обуя кецовете ( единствените, които ми стават на огромните ми крака) и да обиколя целия град! Като отвързано животно се чувствам. миналата седмица по това време не смеех до магазина да отида Simple Smile

# 371
  • София
  • Мнения: 9 525
Здравейте, прекрасни! 
Инфлуцид и Коризалия и аз препоръчвам с две ръце. Хомеопатия са. Сладки са  и децата ги приемат добре, поне моето. Дъщеря ми като по-малка не позволяваше да й се пипне носа, какво остава да капя капки и да тегля сополи. С тези две хапченца се преродихме. Почвах с ударна доза според описаното в листовките и после намалях постепенно дозата.
Педиатърката ми каза, че и отстоянието от храна и напитки не е 100% задължително, но да гледам хубаво да си е изплакнала устата с вода преди да й дам хапченцата, за да не се примесят с остатъци от храна и някакъв сок или мляко, защото тогава няма резултат. След хапченцето също да изплакнем устата, ако веднага ще й давам нещо да хапва. Но аз обикновено изчаквам поне 20 минути преди да й дам нещо след тях.
Всички болни да оздарявавт и да започва лятната веселба! Nature Sun With Face

# 372
  • Мнения: 35 107
Бях адски скептична. Но е факт, че хремата намаля

# 373
  • SF
  • Мнения: 21 096
Добро да е утрото и от мен!
Ние се климатизираме към новият ни живот. Много е хубаво у дома. Само Боги батко ми липсва, но ще се разсейвам , така че по- бързо да мине времето до завръщането му.


На тебе честито бебе!!! Не съм писала в темата тази седмица и чак сега разбрах новината.
Ами на 6 юли е родена една моя много успешна и много удовлетворена от живота си леля.
Бъдете здрави и се радвайте един на друг!
Голямо щастие те е сполетяло!! Честито PeacockLove!

# 374
  • Мнения: 35 107
Искрени благодарности!

Общи условия

Активация на акаунт