WIZZ AIR - 38

  • 46 593
  • 769
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 296
Здравейте, има ли някакви нови ограничения за ръчен багаж? Питам, защото някои компании, които следя за билети, обявиха, че ще допускат само 1 чанта ръчен багаж. Аз купих Wizz Go и се надявам да не ни ограничат кабинния багаж. Някой пътувал ли е тези дни?
Към настоящия момент уиз предпочитат пари да събират от хората за приорити.
Чек-ин агент, обслужващ полетите на Уизеър на Т1, сподели, че е разрешено качването на кабинен багаж с приорити, както винаги си е било досега.
От статията в горния линк става ясно, че изискванията са почти неприложими, особено за нискотарифните АК, за които основната цел е печалба на всяка цена.
Като се замисля, почти е невъзможно  някой да задължи авиокомпанията да спазва изискването за кабинния багаж. Затоварването и след това разтоварването в багажното отделение  отнема доста повече време и ресурси. След това пътниците са също толкова на гъсто и при лентите за багаж. Но, това са лично мои разсъждения и наблюдения.
Италия преди време се опита да регулира и цените на нискотарифните, без успех..

# 16
  • Враца
  • Мнения: 286
Здравейте, някой има ли представа ако заплатя места за двама възрастни, без детето, то ще бъде настанено при тях, нали?

# 17
  • Стрелбище-в пряк и преносен см
  • Мнения: 671
Здравейте, някой има ли представа ако заплатя места за двама възрастни, без детето, то ще бъде настанено при тях, нали?
Стига да не е вече заето третото място на реда. Ако е заето, нямам идея как ще реагира системата...

# 18
  • Мнения: 4 234
Здравейте, някой има ли представа ако заплатя места за двама възрастни, без детето, то ще бъде настанено при тях, нали?

Хич не е сигурно. Или купете места за всички, или за никого. Детето и без друго ще отиде до единия възрастен

# 19
  • София
  • Мнения: 128
Здравейте, има ли някой който още чака пари от анулирани полети в края на март?
На 27.05. получих по сметката парите от двупосочния билет, но за връщане бях купила още един билет на друг човек отделно. Връщането на парите по сметка за всички билети заявих на 19.04., но до момента парите за втория билет ги няма. Стоят си като кредит в Wizz. Дали проблема е в това, че билета е на друго име? Платени са от една сметка  и същата съм посочила за връщане. Къде да пиша, дайте контакти, моля.

# 20
  • София
  • Мнения: 11 943
Пожелавам на всички безпроблемни пътувания

# 21
  • Мнения: 4 275
Някой,случайно да има декларациите,които се попълват на софийското летище при кацане.Дали ще. оже да ми ги изпрати.Опитвам се да си спестя онези стадни струпвания Този път съм с детето...

# 22
  • Мнения: 5 320
За какви декларации на софийското летище става въпрос? За идващите от чужбина българи не се ли попълваше тази на Министерството на здравеопазването, че ще се спазват всички мерки за безопасност, че пътуваш на собствена отговрност, че носиш отговорност при неверни данни и прочие? Има приложение в сайта на Министерството, което можеш да принтираш и да го попълниш предварително, а като кацнеш на софийското летище само да го покажеш... или има някакви други, за които не знам? Лично ме интересува, защото полетът ми е в неделя и няма време.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 296
Някой,случайно да има декларациите,които се попълват на софийското летище при кацане.Дали ще. оже да ми ги изпрати.Опитвам се да си спестя онези стадни струпвания Този път съм с детето...
https://coronavirus.bg/bg/382
Това е актуалната версия. В случая избираш Приложение 1 към заповед РД-01-372/30.06.202 г.

# 24
  • Мнения: 82
Здравейте току що купих билети за баща ми за Барселона, за 8 юли сряда и връщане в петък 10 юли, цената беше супер за билети купени в последният момент. Имате ли представа каква декларация трябва да се носи на летището? Някой му е казал , че трябва декларация.

# 25
  • Мнения: 5 320
Значи съм попълнила правилната декларация и утре на летището в София ще я показвам. А ще ми направят ли проблем, че не е попълнена с химикал, а на компютър (без датата и подписа)?

# 26
  • Мнения: 70
Значи съм попълнила правилната декларация и утре на летището в София ще я показвам. А ще ми направят ли проблем, че не е попълнена с химикал, а на компютър (без датата и подписа)?
Не

# 27
  • Мнения: 106
Здравейте, мога ли да помоля за съвет за чекиране, тъй като пак има промяна. На стъпка 6 потвърждавам, че съм прочела условията, но не ми се активира бутонът Confirm и да ме пусне да продължа към стъпка 7 Забранени предмети?



Мисля, че утре 06.07. би трябвало да чекирам полет на 08.07. с безплатни места, но и днес ме пуска до стъпка 6 и до тук...

Последна редакция: пт, 10 юли 2020, 23:54 от AnMary

# 28
  • Мнения: 4 234
Ами трябват 48 часа до полета, затова
Всъщност може би би трябвало да ви позволява да продължите към плащане за избор на места, но може да има бъг някакъв

# 29
  • Мнения: 93
Имайте предвид, че часовете на излитане са в местно време и има разлика.

Общи условия

Активация на акаунт