WIZZ AIR - 38

  • 46 678
  • 769
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 11 537
Да, при всички е така. Връщат ги, след 60-тия ден, ако не са ти върнати, може да ги потърсиш, но тук досега само един такъв случай май имаше. Реално сега като летят, може и по-бързо да набавят парите.

# 136
  • Мнения: 3 357
Здравейте, някой получавал ли е имейл с нови правила и условия?

# 137
  • Мнения: 1 989
Здравейте, анякой получавал ли е имейл с нови правила и условия?
Днес получих. Не съм го прегледала още.

# 138
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
И аз получих, не съм гледала нищо. Сега тръпна да няма някоя промяна в последния момент, че мама лети другия уикенд. Трябва ли да план декларация някаква от Уиз, свързана с ковид или отпаднаха тези неща?

# 139
  • Мнения: 3 357
Стана ми странно, че пише, че като последваш  линка се счита, че приемаш автоматично новите условия, а няма как да ги видиш ако не го последваш. Моята лети в петък, ще пиша какво са искали.

# 140
  • София/Испания
  • Мнения: 1 504
Тарталета,аз ще летя за Мадрид във вторник,трябва да се попълва декларация за Испания.
Аз си я принтирах.

Последна редакция: нд, 02 авг 2020, 00:14 от janetaes

# 141
  • Мнения: 4 808
Стана ми странно, че пише, че като последваш  линка се счита, че приемаш автоматично новите условия, а няма как да ги видиш ако не го последваш. Моята лети в петък, ще пиша какво са искали.
И на мен това ми се стори странно, но като последвах линка, се появиха някакви нечетими символи, т.е. съгласила съм се с нещо, което не знам какво е.

# 142
  • Мнения: 1 305
Стана ми странно, че пише, че като последваш  линка се счита, че приемаш автоматично новите условия, а няма как да ги видиш ако не го последваш. Моята лети в петък, ще пиша какво са искали.
И на мен това ми се стори странно, но като последвах линка, се появиха някакви нечетими символи, т.е. съгласила съм се с нещо, което не знам какво е.
А това( болднатото), само по себе си, не е ли съмнително....?

И аз имам имейл и се чудя да отварям ли линка, да не го ли..

# 143
  • Мнения: 491
И при мен линка не работи. Но в имейла пише, че влизането в Wizz профила на wizzair.com ще се счита като приемане на новите правила и условия приложени към Wizz профила и към използването на Wizz кредити, а не с последването на линка.

# 144
  • Русе
  • Мнения: 2 153
линка препраща към код. на като се погледне по задълбочено, аз виждам че е промяна в условията от 01.07.2020г. които са качени на сайта. Повечето от нас вече са влизали в профила си, така че сме и приели и без да знаем че има промяна. Аз лично не видях нещо притеснително.
Може да се влезе в сайта и без да се влиза в профила от компютър.

# 145
  • Мнения: 27 432
И все пак ясно ли е какви са тези нови условия и какво касаят? Thinking

# 146
  • Мнения: 3 357
Нищо конкретно не намерих. Това е от имейла, който получих
Моля, имайте предвдид, че когато влезнете във Вашият Wizz профил на wizzair.com , това ще се счита като приемане на новите Правила и Условия приложени към Вашия Wizz профил и към използването на Вашите Wizz Кредити.
Днес са изпратили формулярите за QR кода за полет в петък, но още не съм ги попълвала

# 147
  • Мнения: 4 312
И все пак ясно ли е какви са тези нови условия и какво касаят? Thinking

https://wizzair.com/static/docs/default-source/downloadable-docu … g_bg_c42dda79.pdf

Цитат
Wizz Air може да определя по свое усмотрение процента или количеството на WIZZ Кредити или съотношението между WIZZ Кредити и пари, които могат да бъдат използвани при определени трансакции, или може да ограничи използването на WIZZ Кредити за покупки на определени полети или услуги.

# 148
  • Мнения: 3 357
Много подмолно приложени условия, удариха дъното...

# 149
  • Пловдив
  • Мнения: 855
Майка ми се прибра днес от Израел с Уиз ер. Тя е български гражданин и са я поставили под 14-дневна карантина. Казали са ѝ, че трябва да направи ПСР тест и да изпрати резултата в РЗИ София, ако иска да ѝ отменят карантината. И това да се случи в следващите 24 часа. Не мисля, че би могло да стане, предвид това, че резултатът от ПСР тест излиза след 48 часа. Някой знае ли как се процедира в подобни случаи?

Общи условия

Активация на акаунт