WIZZ AIR - 38

  • 46 718
  • 769
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 18
Здравейте, имам закупени билети за Холандия за двама в размер на 165.00 лв.(приблизително).  Отиване 15.10.2020г. и връщане 22.10.2020г. Промениха ни полетите на: отиване 16.10.2020г. и връщане 23.10.2020г. Още не съм им отговорила , защото изчаквам да видя как ще се развият нещата.
В момента има полети за същия период на цена от 18.99 лв. на човек в посока.
Въпросът ми е дали ще ме допусне системата да задам връщане 120% или пълна сума по карта, след което веднага да закупя билети за същите дати на по ниската цена?
Някой правил ли го е?

# 166
  • София
  • Мнения: 11 987
Здравейте, имам закупени билети за Холандия за двама в размер на 165.00 лв.(приблизително).  Отиване 15.10.2020г. и връщане 22.10.2020г. Промениха ни полетите на: отиване 16.10.2020г. и връщане 23.10.2020г. Още не съм им отговорила , защото изчаквам да видя как ще се развият нещата.
В момента има полети за същия период на цена от 18.99 лв. на човек в посока.
Въпросът ми е дали ще ме допусне системата да задам връщане 120% или пълна сума по карта, след което веднага да закупя билети за същите дати на по ниската цена?
Някой правил ли го е?

Аз съм го правила, но исках връщане на 120% към профила. Не съм искала връщане на пари по картата.
Получих сумата в профила за броени минути и веднага купих по-евтините билети.

# 167
  • Мнения: 18
Притеснявам се след действието на 120% , да не ми излязат съвсем други цени.

# 168
  • Мнения: 4 322
Няма да са други само заради 120%. Ако чакате много, може да се вдигнат, но това няма отношение към предишните билети, а такива ще са цените по принцип

# 169
  • Русе
  • Мнения: 2 153
Ако билетите са купени след края на май мисля, вече дават само 100%

# 170
  • София
  • Мнения: 650
Ми на мен реално не ми върнаха 120% - полета беше 300 лв, върнаха ми 320 лв - как го изчислиха, хич и не разбрах.

# 171
  • Мнения: 4 322
Ми на мен реално не ми върнаха 120% - полета беше 300 лв, върнаха ми 320 лв - как го изчислиха, хич и не разбрах.

Те си знаят как
120% е (беше) от цената на билета, без багаж, места и туй и онуй до безкрайност

# 172
  • Мнения: 861
И аз се чудя какво става с транзитно преминаващите. Утре сутрин изпращам двама шофьора до Германия.  До 72 часа ще са я напуснали с камиони.

Тези ограничения не важат за шофьори на камиони.  Напиши им декларации, че ги изпращаш по работа, къде са им камионите, къде отиват да работят, с печат на фирмата. Това го правя от месеци, само че за влизане в Дания сухопътно и със самолет. Никога не са имали проблеми. Виждам, че вече са заминали, но за следващ път може да ти свърши работа.

# 173
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Чекирането е отворено 48 часа преди полета, получен е мейл, но през сайта не дава опция за разпределяна на случаен принцип, а само за платени места.

# 174
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 707
Може ли днес да се отменя билет направен по погрешка вчера? Закупен е с точна дата и на определено име, не е чекиран. Нещо ми се върти в главата че до 24ч можеше да бъде отменен. Платен е с кредитна карта (запаметена на сайта).

# 175
  • Мнения: 2
Здравейте! На 16.08 ми предстои полет от София до Германия, Франкфурт с wizz air. Дали може някой, който тази седмица е летял до Германия да сподели каква е ситуацията с пристигащите от България - на абсолютно всички ли правят PCR тест или изискват такъв, или това е само за хора, които са от Варна, Добрич и Благоевград?

# 176
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 707
Моника, нещо не схващам защо само от тези 3 града. Данните излезли в чужбина се вадят за цялата държава. Никой няма да ви пита откъде сте или къде сте били. Идвате от България, държава в списъците с код червен (примерно). Аз имам информация за лица, които транзитно са ползвали летище Франкфурт Хан и никой нищо не им е искал. Не са им правили тест. Но ако си оставате в страната трябва да видите какви са наредбите.

# 177
  • Мнения: 3 360
За съжаление не може да се отмени билет, нищо, че не е чекиран. Рядко правят компромис за смяна на име или поправяне на грешно изписано.
Германия обявиха тези три града за червени, не цялата държава, но не знам как доказваш от къде идваш, в смисъл ти може да си бил във Варна, но да летиш от София или обратното. Може би е най-добре да се пита в посолството или на тяхното летище.

# 178
  • Мнения: 93
Имам три билета до Братислава за м.Октомври с идея за посещение на Виена. Също имам и опция да откажа билетите поради сменена дата и да ми върнат ваучер.
До м.Октомври дали ще е отминала "пандемията"?
Или направо да ги отказвам?

# 179
  • Мнения: 581
По-скоро за тогава се очаква т.нар.втора вълна 😔
Имам три билета до Братислава за м.Октомври с идея за посещение на Виена. Също имам и опция да откажа билетите поради сменена дата и да ми върнат ваучер.
До м.Октомври дали ще е отминала "пандемията"?
Или направо да ги отказвам?

Общи условия

Активация на акаунт