WIZZ AIR - 38

  • 46 598
  • 769
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 1 306
Ооо, ето, това не знаех, че е по-добре директно с компанията.Казаха ми, че с esky e най-добре.
Още веднъж-Благодаря ви🤗

# 646
  • Мнения: 3 675
Леле, какъв съвет.
Защо да плащам на посредник за нещо, което мога да направя и сама. Не е трудно и всеки може да се научи.
Понеже сме в темата за Уиз, имай предвид, че като цяло на нискотарифните авиокомпании цените играят постоянно - може да скочат рязко, да се задържат високи със седмици, после от веднъж да паднат. Трябват много здрави нерви да не купи човек, когато цените тръгнат нагоре. Но и никой не може да предвиди накъде ще се движат цените, тази игра на котка и мишка си е чист хазарт.

# 647
  • Мнения: 3 267

И все пак проверявайте активно - януари 2020 София - Лисабон - София 320 лева с Луфтханза през Мюнхен с нормален престой там срещу почти 800 директно с Уиз Еър

До Лисабон особено лятото цените на Уиз са както до Америка...почти винаги с нормална АК с прекачване в Европа е по-евтино, отделно, че има полети всеки ден.
За стандартни потребители, най-добре е да се купуват билети от превозвача и без агенции и посредници  по пътя.
Сега точно-ковид времена без агенция трудно се стига далеч-извън Европа, затова и са в разгара си разни чартъри до разни интересни места по света.

# 648
  • София
  • Мнения: 5 193
Здравейте! Мога ли да поискам презавeрка на билета поради положителен PCR?

# 649
  • Мнения: 4 238
Ако нямаш флекс не, те гювеч не пускат... Ама все пак пробвай. Или се надявай да отменят полета

# 650
  • Мнения: 163
Здравейте,
Имам въпрос за флекси.
Може ли да се сменят датите на двупосочни билети по отделно, т.е днес да сменя за по-ранен полет за България и докато съм в БГ да сменя датата на връщане ако мога да остана повече.

# 651
  • Мнения: 119
Здравейте! Мога ли да поискам презавeрка на билета поради положителен PCR?
Успяхте ли?
Имам същия случай.

# 652
  • София
  • Мнения: 5 193
Не.✌

# 653
  • София
  • Мнения: 2 840
Здравейте,
Наложи се да отложим полет от Германия с Луфтханза и взехме билет на Wizz, но не виждам на сайта изискване за ПСР или антигенен тест. Луфтханза имат изискване, Райън също. Някой пътувал ли е скоро и би ли споделил освен маските имат ли други изисквания?
Зная за влизането в БГ с тест или карантина до излизане на теста в страната. Не говоря за това, а за качване на борда на самолета.
Благодаря.

# 654
  • Мнения: 1 466
Здравейте! Дете, което е навършило 14 години /родено края на 2006г./ в графа "възрастен" ли попада? Ще пътувам сама с двете си деца. До сега винаги са ме разпределяли заедно с тях без да купувам места, но големият все още не беше навършил 14. Притеснявам се, че ако сега не платя за места и едното дете вече се води възрастен, може да го отделят от мен или още по-зле - да сложат двете деца заедно. Имате ли наблюдения как процедират?
И още нещо - ако добавя/купя/ места впоследствие, цената им ще бъда ли по-висока в сравнение с цената, която ми дава сега при купуването на билетите?

Последна редакция: сб, 17 апр 2021, 08:31 от Queen L

# 655
  • София
  • Мнения: 15 913
Да, по-висока ще е цената после.
На сайта трябва да пише до колко навършени години детето е дете.

# 656
  • sf
  • Мнения: 10 081
Мисля, че за wizz до 14г не е възрастен.
Но и не е чак такава драма да пътува отделно. Пък и ако има свободни места, може да се разместите.

# 657
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Че какво му е на 14 да пътува отделно? Все пак сте в същия самолет, а детето не е малко.

# 658
  • Мнения: 1 466
Че какво му е на 14 да пътува отделно? Все пак сте в същия самолет, а детето не е малко.
Притеснявам се да не отделят малкото дете с възрастния 14 годишен Simple Smile

# 659
  • Мнения: 2 461
Да, до 14 години се водят "деца" за Уиз и не ги делят от родителя. Ако отделят малкото с 14-годишния възрастен, нищо не пречи да се смените вие с голямото си дете.

Общи условия

Активация на акаунт