Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• Публикувана: 27 авг. 2006, 20:52 ч.
  • Последно мнение: 6 авг. 2020, 07:09 ч.

Шофьорски курсове - Варна

• 209 040
  • 563
  •   1
Отговори
# 555
Здравейте .Решила съм да запиша на шофьорски курс при Волан транс  и тъй като смятам, че тези които са карали там курса могат да ми отговорят, реших тук да се допитам.Въпросът ми е следния, тъй като съм студентка и смятам да съчетая школата  заедно с университета бих искала да попитам лекционните часове в от колко до колко часа се карат и плътно всеки ден ли са (дори събота и неделя) или са в определени дни ?Питам, за да си правя сметката дали ще се наложи да отсъствам някои от лекциите в университета?

# 556
  • Варна
Здравейте, някой карал ли е курс при Жейнов и доволни сте?

# 557
  • Варна
Препоръчайте ми жена инструктор от Варна,, моля.

# 558
Препоръчайте ми жена инструктор от Варна,, моля.
Отидете при Силвия от Силви инс, за жена, иначе в момента завършвам курса към Школа Кали, невероятни са обучаващите теория, на момента запомняш, а инструктора ми е Неделчо Александров, страхотен е и го препоръчвам много.Акп изберете него няма да съжалявате.

# 559
  • Варна
Здравейте търся инструктор за опреснителни автоматик, но да е с по голяма и по мощна кола. Дали има такъв? Всички са с едни мини кибритени кутийки...

# 560
  • Варна
Здравейте, за категория б сега нали се предвиждат 31 часа кормуване. Колко от тях са на полигон?

# 561
  • Варна
Здравейте, за категория б сега нали се предвиждат 31 часа кормуване. Колко от тях са на полигон?
Според мен зависи при кой инструктор си и колко бързо свикваш с колата. Моята приятелка е била само един час, аз бях 3 часа.

# 562
Полигона не го ли махнаха?

# 563
  • Варна
Полигона не го ли махнаха?
Полигона го ползват за да свикнеш с колата, но нямаш изпит там.

Общи условия

Активация на акаунт