Професионални серии за коса 139

  • 38 118
  • 764
  •   1
Отговори
# 525
  • София
  • Мнения: 3 742
Коя е твоята боя?

# 526
  • Варна
  • Мнения: 7 690
Oway- писала съм доволно много по темата,та чак вероятно съм досадна за някой,но за мен това е боята за блондинки Grinning. Много мацки я пробваха и не я харесаха,но аз имам реалистични изисквания и си ме устройва.
В момента заради жегите мия през ден-два. Цветът е устойчив и приятен.

# 527
  • Мнения: 429
Oway и на мен не ми понася много добре..
Имате ли наблюдения над продуктите на Montibello? За сега фризьорката ми ме боядисва с такава боя и косата ми я понася доволно добре... не съм пробвала другите и ми е интересно струва ли си инвестиция в тях?

# 528
  • Мнения: 3 392
Русалки, аз само да докладвам, че слънцезащитният комплект на label.m (който аз много харесвам, направо обичам) з-a-с-п-и-в-ааа с термото на Kerastase L’incroyable blowdry!
Идеална комбинация е при мен. Фризура напук на слънцето, вятъра и вълните!

# 529
  • Мнения: 4 730
Влизам само да споделя колко съм разочарована от Мароканойл. Обвинявах амазон, обвинявах и друг сайт, обаче проблема явно е от самата марка. Нито един техен продукт, който вземам напоследък няма специфичната миризма на марката. Явно тия са решили да сменят изцяло концепцията, но да си запазят високите цени... Да, ама не... Нищо повече няма да купя от тях... Сега чакам една стара тяхна поръчка от БГ и ако положението е същото, просто си казваме сбогом... Smile
И шампоаните са ги развалили, а да не говоря за интенз маската - също... Нищо не е както преди години, бяха ми любими. Сега не смея да взема олиото, не искам олио без миризмата... Ако е за олио, имам 100....Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 530
  • Мнения: X
Аз така и не я разбрах истерията по Марокън преди години. Ни съставите им впечатляващи, ни ефекта им невиждан.

# 531
  • Мнения: 599
Велатон или Колестон на Вела коя е по -щадяща?

# 532
  • Мнения: 1 227
Керастас пускат нов продукт - нощна грижа за блондинки... ще ме предизвикат да се върна в отбора на русите май!

# 533
  • Пловдив
  • Мнения: 1 250
Момичета, има ли доволни от защитното олио  на Рене Фуртерер Hug

# 534
  • Мнения: 1 397
Здравейте, серията Kérastase Chronologiste спряна ли е от производство и ако да, знаете ли коя серия на Kérastase я заменя или е подобна? Благодаря ви предварително!!! Two Hearts

# 535
  • Мнения: 30 965
Не, не е.

# 536
  • Варна
  • Мнения: 7 690
Защо да е спряна Хроноложист? Това е една от най-успешните,универсални и продавани серии на марката. Силно ме съмнява да я спрат.

# 537
  • Мнения: 1 397
Хмм, исках да си купя голяма литрова опаковка от шампоана и никъде не открих - малка пък има само в Рибката, като попитах fgstyle ми казаха, че серията е спряна и ми казаха, че Kérastase Resistance Therapiste я замества Rolling Eyes
В lookfantastic и feelunique също го няма шампоана...

# 538
  • Мнения: 30 965
Излъгали са те.

# 539
  • Варна
  • Мнения: 7 690
На сайта на Керастаз си я има тъй,че тия Варненски специалиски пак са се изказали. Освен това Терапист е точно нищо общо с Хроноложист тъй,че няма как да я замести.

Общи условия

Активация на акаунт