Мнение за клиника "Щерев" - не за раждане

  • 9 328
  • 14
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 83
Здравейте! Следствие от ходене на дерматолог се наложи правене на изследвания на женски полови хормони. Направих ги и според дерматолога е добре да се насоча към генеколог, тъй като някои от хормоните са "раздвижени". Препоръчаха ми проф. Д-р Атанас Щерев, който е и създател на клиниките. Някой има ли мнение за него като ендокринолог-генеколог или за някой от другите специалисти в клиниката? Не става въпрос за раждане, бременност, инвитро, а за преглед, при който да се установи имам ли проблем с хормоните. Извинявам се, ако темата е на грешно място. Ще съм благодарна, ако изпратите и информация от други теми. Просто забелязах, че в темите за клиниката основно се коментират раждане и бременност.

# 1
  • Мнения: 71
Такъв шок изживях там..
Когато бях на 18 стана гаф.. Забременях и направих аборт,в друга частна болница,но ми беше много далеч и за това отидох в Щерев да ме прегледат,месец след това. Избрах си млад доктор, с надеждата,че ще мине по-леко прегледа.
Реакцията му,по време на преглеждането беше
-оооо,то с тази Поликистоза,ако не забременееш и родиш до 1 година,няма да можеш да имаш деца и ще се виждаме често на процедури.
Такъв рев,още с разбъркани хормони и тази новина,не съм ревала за нищо.
П.с. моя приятелка после ми препоръча "Бял равнец", шест месеца по-късно нямах нищо на прегледа. Simple Smile Забременях от първият опит.

# 2
  • София
  • Мнения: 83
Благодаря за мнението! Отново подчертавам, става въпрос за преглед, при който да се види има ли проблем с хормоните или някакъв друг проблем, от който могат да произтекат репродуктивни проблеми за напред. Нямам планове за бебе сега. Ще се радвам и на други мнения.

Такъв шок изживях там..
Когато бях на 18 стана гаф.. Забременях и направих аборт,в друга частна болница,но ми беше много далеч и за това отидох в Щерев да ме прегледат,месец след това. Избрах си млад доктор, с надеждата,че ще мине по-леко прегледа.
Реакцията му,по време на преглеждането беше
-оооо,то с тази Поликистоза,ако не забременееш и родиш до 1 година,няма да можеш да имаш деца и ще се виждаме често на процедури.
Такъв рев,още с разбъркани хормони и тази новина,не съм ревала за нищо.
П.с. моя приятелка после ми препоръча "Бял равнец", шест месеца по-късно нямах нищо на прегледа. Simple Smile Забременях от първият опит.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 014
Абсурд при Щерев! Той не е никакъв ендокринолог а и възрастта му вече е преклонна. Д-р Яначкова работи в неговата клиника и е една от най-добрите в София ендокринолози. Ще ти провери раздвижените хормони - колко ненормално изказване за лекар!

# 4
  • Мнения: 240
Изобщо не се занимавай с никакви лекари от тази клиника. Там са "меко" казано адски некадърни. Ходила съм при различни лекари, не само гинеколози, само те мотаят и те прехвърлят от лекар на лекар, за да плащаш. Накрая направиха такава беля, че ми остана травма за цял живот.

# 5
  • Мнения: 100
Здравейте! Аз съм много недоволна от тях - машина за вземане на пари са.
Загубиха ни над 2 години с некадърността си - сума ти прегледи, операции, киснене пред кабинети, отпуски, нерви..
Вчера си взех каквито документи можах от тях (със сто зора) и продължаваме в друга клиника Simple Smile
Първоначално бях при д-р Едвард Михайлович, после при д-р Гинка Ганева. И от двамата не съм доволна, особено от Ганева.
Сигурна съм, че там има добри специалисти, които искат да помагат на хората, но ние не срещнахме нашите хора там.

# 6
  • Мнения: 29
Здравейте! Аз съм много недоволна от тях - машина за вземане на пари са.
Загубиха ни над 2 години с некадърността си - сума ти прегледи, операции, киснене пред кабинети, отпуски, нерви..
Вчера си взех каквито документи можах от тях (със сто зора) и продължаваме в друга клиника Simple Smile
Първоначално бях при д-р Едвард Михайлович, после при д-р Гинка Ганева. И от двамата не съм доволна, особено от Ганева.
Сигурна съм, че там има добри специалисти, които искат да помагат на хората, но ние не срещнахме нашите хора там.

Аз съм на същото мнение. Загубих си доста време и пари. Ако не задавах въпроси, нямаше да получа отговори. Отидох при доктор Ганева по препоръка, след първия преглед останах доволна. След това обаче, имах чувството, че едва ли не й досаждам. Отговаряше ми едвам, едвам с една дума. Изцяло се отказах от тази клиника.

# 7
  • Мнения: 2 523
Потвърждавам и аз че тази клиника трябва да се избягва защото са пълни некадърници и заради тях ще страдам цял живот! Сега може да е само за хормони, но кои знае докъде ще те докарат, затова по-добре надалече!

Бих препоръчала др Начев от МД като ендокринолог.

# 8
  • Мнения: 53
Здравейте, до колкото разбрах от въпроса Ви, говорите за полови хормони, за които Ви трябва гинеколога, а не ендокринолог.
Аз лично съм доволна от болницата за ин витро, за проследяване на бременност - не особено....
Но мога да ви предложа (не от собствен опит, а от много положителни отзиви) д-р Иван Димитров, който от Щерев се премести в болница Надежда.
За Щерев не мога да кажа мнение, защото моята докторска е в звено АРТ, но може и тя да ви свърши работа.
Става въпрос за доц. Андреева.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 014
Др Димитров е специалист онкогинекология, не се занимава с хормонални лечения. Жалко че от Щерев го изпуснаха, те са губещите, пациентите му ще го открият и в Надежда.

# 10
  • Мнения: 350
Някой с отзив за доктор Певтичев ?
Мнение за извършване на аборт в клиниката ? Доста негативни коментари виждам ...

# 11
  • Мнения: 34
Предстои ми изследване на хормони (пролактин, естрадиол, FSH, LH, TSH, AMH). Мислех да ги направя в Щерев, имате ли отзиви за лабораторията там? За вярване ли е или не? Препоръчаха ми да не е в CibaLab, Kandilarov и т.н, а да са в специализирана клиника като Щерев, но предвид всичко изчетено и преживяно (след 5 минутен преглед при гинеколог Ганева искаха да стимулират овулация, без да са ми я следили) започвам да се чудя? Правили сме спермограма там и тест за съвместимост там за сега, но за хормоните се чудя. Та, мнения и препоръки ще са ми от полза.

# 12
  • София
  • Мнения: 2 014
Щерев са към Цибалаб. Смятам, че резултатите на хормони от Цибалаб са достоверни. Няма човешки фактор при изследването за да се компрометира резултата. При микробиологиите е различно там вече зависи как самият лекар е взел секрета.

# 13
  • Мнения: 1
Такъв шок изживях там..
Когато бях на 18 стана гаф.. Забременях и направих аборт,в друга частна болница,но ми беше много далеч и за това отидох в Щерев да ме прегледат,месец след това. Избрах си млад доктор, с надеждата,че ще мине по-леко прегледа.
Реакцията му,по време на преглеждането беше
-оооо,то с тази Поликистоза,ако не забременееш и родиш до 1 година,няма да можеш да имаш деца и ще се виждаме често на процедури.
Такъв рев,още с разбъркани хормони и тази новина,не съм ревала за нищо.
П.с. моя приятелка после ми препоръча "Бял равнец", шест месеца по-късно нямах нищо на прегледа. Simple Smile Забременях от първият опит.


А как точно приемахте белия равнец?

# 14
  • Мнения: 64
Някой с отзив за доктор Певтичев ?
Мнение за извършване на аборт в клиниката ? Доста негативни коментари виждам ...

За Певтичев мога да говоря много и само добро,той ме следи, той ме изроди ,уникален лекар изчака с мен 24 часа ,идваше всеки ден да ме види след раждането ,следеше ме стриктно през бременността ми, намерих моя генеколог.

Общи условия

Активация на акаунт