Каква е драмата на брега в парк ''Росенец''?

  • 299 240
  • 17 950
  •   1
Отговори
# 3 315
  • София
  • Мнения: 16 187
Протестирам “за” кауза, а не “срещу” някой.

# 3 316
  • Мнения: 19 007
А каква според теб трябва да е обществената реакция срещу подобни изказвания от висши политици тогава?

# 3 317
  • Мнения: 24 467
Протестирам “за” кауза, а не “срещу” някой.

Както и да го наречеш - сравнението не издържа, но е пък забавно.
Протестират "ЗА смяна на статуквото, управлението и мутрите във властта". Така заявяват.
Може "за", може "против" - грамотни хора са повечето, не е като да конгречюлейшвът тия, дето им плащат да изпълняват осакатени поръчки.
Със "за" почнахме и тук, де:
Сравнение между гей парад и протест за смяна на управлението?
Сериозно?
😂🤣😅
От сутринта сме на вицове.

# 3 318
  • Мнения: X
Между другото, не използвайте обидни наименования за избран по демократичен начин премиер, защото ще ви докладвам. В темата явно нещата са доста сериозни и ако обичате, спазвайте добрият тон.
JoyJoyJoy
Ей това ми оправи вечерта, надничам преди лягане и попадам на тази закана на трола за докладване на обиди към този, който му плаща да е тук денонощно....при все, че ден след ден опонентите му тук са наричани от същия трол с всякакви обидни думи в абсолютен противовес с правилата на форума!
Безплатен съвет ще ти дам - явно ти не можеш, но накарай шефа да ти прочете въпросните правила. И тогава заплашвай с доклади. То ясно, че манталитет се моделира по калъп, ама чак толкова демонстративно да показваш липса на всякакво лично мислене е плашещо......
Добре че е срещу анонимен профил, иначе би било чиста клевета.

Много се смях на онова дело за г-н циганин.

Протестиращите нямаше да имат никакъв проблем с мен, ако спазваха закона. В този смисъл гей парадите са безукорни. Не ми харесват част от идеите им или изпълнението в други страни, но те поне не нарушават никакъв закон. Думите джендър и гей да съвсем международно признати, включително в международни правни документи. Думите тиквун, Баце и други подобни обаче не са.

# 3 319
  • Мнения: 24 467
Дайте следващото сравнение да е с парад на цветарките или избора на "Царица Роза" в Казанлък.

# 3 320
  • Мнения: 21 431
Разбра ли се кой се е обадил на Маджо? Излязох точно докато имаше интервю с момчето, което е снимало клипа и задава въпроси на Христо Иванов?

# 3 321
  • Мнения: 19 007
Разбра ли се кой се е обадил на Маджо? Излязох точно докато имаше интервю с момчето, което е снимало клипа и задава въпроси на Христо Иванов?

Да

https://btvnovinite.bg/bulgaria/hristo-ivanov-za-razgovora-s-lam … -e-mavrodiev.html

https://btvnovinite.bg/bulgaria/razgovorat-za-madzho-zaradi-opit … rski-politik.html



Протестиращите нямаше да имат никакъв проблем с мен, ако спазваха закона.

Ми те и в момента нямат проблем с теб, очевидно си отстояваш гражданските права , които смяташ за нарушени, с писане по форуми.



Думите джендър и гей да съвсем международно признати, включително в международни правни документи. Думите тиквун, Баце и други подобни обаче не са.

Мне, има свобода на изразяване. Подобни епитети има и за Путин и за Тръмп и т.н. не сме в Северна Корея за щастие.

Последна редакция: вт, 11 авг 2020, 08:29 от Bradley Cooper

# 3 322
  • Мнения: 15 185
Разбра ли се кой се е обадил на Маджо? Излязох точно докато имаше интервю с момчето, което е снимало клипа и задава въпроси на Христо Иванов?
Да
https://btvnovinite.bg/bulgaria/hristo-ivanov-za-razgovora-s-lam … -e-mavrodiev.html
https://btvnovinite.bg/bulgaria/razgovorat-za-madzho-zaradi-opit … rski-politik.html
Това много напомня на компроматите към ББ. Сигурно идеолога е от същата група.

Думите джендър и гей да съвсем международно признати, включително в международни правни документи. Думите тиквун, Баце и други подобни обаче не са.
Мне, има свобода на изразяване. Подобни епитети има и за Путин и за Тръмп и т.н. не сме в Северна Корея за щастие.
Това ли е измерението за свобода? Да можеш да ползваш всякакви епитети/обиди към всички, независимо дали е правилно или не.

Последна редакция: вт, 11 авг 2020, 08:39 от Mama_Nana

# 3 323
  • Мнения: X


Мне, има свобода на изразяване.
Свободата на изразяване спира там, където започва обидата и клеветата според законовата дефиниция. Ощетеното лице има право да повдигне иск пред съда. Принципно. Не че конкретното ще го направи.
В конкретния случай употребата на въпросните епитети под предлог, че са "свобода на изразяване", най-много да покаже нивото на употребяващия ги и съответно да дискредитира каузата му. Отделно противоречи на правилата на този форум, но цензурата му традиционно се включва избирателно.

Аз не "смятам", че са ми нарушени гражданските права, те наистина са нарушени чрез нарушението на един куп правни разпоредби.
Там, където се нарушава законът, свободата се превръща в слободия.
В момента ББ ги толерира, както се толерират разлигавени деца, дето не знаят какво вършат.
Мисля, че ако не иска да подава оставка, идеята му е да ги остави сами да се изложат до степента, в която тази жалка ПР акция ще си отмре от само себе си.

И честно казано, много са ми смешни тия постоянни обвинения в платено тролстване. Точно пък БГ Мама е най-важният фактор за политическа пропаганда, та да се хвърлят грешни пари за тролове.

Парите в момента се изливат другаде - за палатки, за техника, за надници и издръжка на протестиращите. Те са важният пропаганден ход, който е постоянно в центъра на всички новини.

# 3 324
  • София
  • Мнения: 5 689
И честно казано, много са ми смешни тия постоянни обвинения в платено тролстване. Точно пък БГ Мама е най-важният фактор за политическа пропаганда, та да се хвърлят грешни пари за тролове.

БГ Мама е може би най-големият форум в България и определено е на фокус, когато става въпрос за общественото мнение.

# 3 325
  • Мнения: 19 007
Имаше и обяви преди време (може би и сега) че се продават разработени профили.....

# 3 326
  • Мнения: 18 494
Герберите трябва да бъдете по-широко скроени - щом Цветка не се сърди на Бойко, когато той я нарича тъпа кърджалийска пИтка, и дори след това му дава да я мачка пред камерите, значи такава тънкообидност за един нищо и никакъв "тиквун" изобщо не е на дневен ред.

# 3 327
  • Мнения: 4 393
Е, те питките имат достойнство само, когато тролят по форумите. Когато Баце им го набива (акъла), забравят за достойнство. За 2 лв. (образно) и майките си продават.

# 3 328
  • Мнения: 4 757
jp, аз ходя на гей-парадите в София...
Да ме обвиняваш в лъжа е показателно.

Т.е. ти не правиш разлика между "аз ходя на гей-парадите" и "и ако протестиращите защитаваха правата на ЛБГТ, щях да ги подкрепя"?

Интересно.

А каква според теб трябва да е обществената реакция срещу подобни изказвания от висши политици тогава?

Как каква?

"ПЪЛНА ПОТКРЕПА.!!", разбира се.

# 3 329
  • Мнения: 15 185
Антигерберите не трябва ли да бъдат по добре възпитани, по интелигентни и образовани! Да могат да изразяват мнението си без да ползват епитетите и обидите от речника на "тиквуните". Нали всички искаме промяна. Искаме да ни представляват/управляват умни, можещи и възпитани хора, а то какво излиза!? Каквито едните, такива и другите -  Присмял се хърбел на щърбел.

Общи условия

Активация на акаунт