Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 585
Пак имам технически проблеми Уффффф аман
Вече

# 586
Привет, момичета!

С много любов - семейство Озчивит.

Вижте как ласкаво се е изказала Бала за Бурак.

Преводът е на английски, но само това намерих.

Хубав ден от мен!

# 587
Привет момичета.

МИМИ, винаги съм харесвала Бала , като актриса и личност.

Сериозна , дисциплинирана и уважаваща Бурак   Hands Clap Hands Clap

Интервю на Ozge Torer за Sabah
...
Вашите сцени с Burak Ozchivit привличат много внимание, особено на женската аудитория. Как се работи със звезден актьор като Ozchivit?

- Университетското ми образование също е по актьорско майсторство. За мой късмет комплектът на фондацията Osman е като училище за мен, научавам много. Имам много мечти за актьорско майсторство и всеки ден се опитвам да добавя нещо ново към наученото, за да превърна тези мечти в свои цели. - Както казахте, опитът и постиженията на Бурак-бей са неоспорими. Неговият професионализъм и успешната игра, разбира се, рефлектират върху мен. Това е чудесен шанс за мен да работя с такъв актьор по първия си проект.

https://www.sabah.com.tr/yazarlar/pazar/ilkergezici/2 ..

И тази двойка е любима .Красиви, са верни .

А за  Бурак   всисчки сме единодушни.

Снимка на приятели и колеги - успешни!

Последна редакция: пн, 25 яну 2021, 19:49 от sebilMM

# 588
Привет!

Най-после показаха и вторият фрагман към новия епизод.

Ето я и хубавата двойка, която ще внесе свежест в сериала.

# 589
.

МИМИ...харесвам Бу в тази роля , но ,ако продължи много дълго ще ми липсва  нормалния Бурак.
   С двудневна брада и обърнат перчем.

Липсва ми и Фе на екрана.

Последна редакция: ср, 27 яну 2021, 00:32 от sebilMM

# 590
Здравейте, момичета!

Пак сме в ТОП 10 по красота. ФЕ е заела 10то място за най-красива мюсюлманка.

Днес е поредния епизод на сагата ОСМАН. Имаме нова звезда на хоризонта. Но пишат, че няма да играе ролята на Малтун хатун. Актрисата е Фунда Гюрай - не ми е известна, не съм я гледала до сега. Красива е , няма спор. Да видим каква ще го играе.

А къде е Синеочко, да не са го занулили от каста на Осман? И в този епизод не го виждам да се сръжава с враговете.

Хубав ден!

# 591
Здравейте момичета сряда нашия ден,пиша за втори път спря тока и всичко изчезна.
Довечера ни очаква една напрегната серия ,ново знаме което ще предизвика различни емоции,отвличания,спасявания ,подмолни игри.Малко снимки от престоящия епизод
двете хубавици усмихнати,
новото знаме

какво е замислил само той си знае,няма вяра на никого
тук намира спокойствие.
Колкото за красотата на Фе на фона на тези за мен е на по горно място в класацията,но важно е че години не слиза от тях без знаение на кое място е.това е от Листопад в самото начало и все по хубава става.
До довечера момичета дано няма проблеми с тока ще гледам Себи,Мами,Мими Ири:revolving_hearts:

# 592
Ето ме ... и се надявам съм с вас  цялата  вечер , Нашата вечер!

МИМИ, Джил...Flowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers Hibiscus

Ох , това е моето момче.
                   Стискам му палци да стане най- добрия актьор  изпълнил ролята на ОСМАН в нвше време!

Сега започвам да си водя записки и споделя малко по късно 42 епизод  докато си  чакам 43- ти.

Прекъсвам защото съм подвластна на настроението на нета.

Последна редакция: ср, 27 яну 2021, 16:38 от sebilMM

# 593
Младият Байходжа се оказа доста непослушен. Кръвта му ври и кипи, иска да е като чичо си Осман. Веднага тръгна на своя глава след алпите на Осман, въпреки виковете на майка му. Ще си навлече белята тоя младок.
Бала се изявява като султанка на племето, въпреки вътрешната си борба със семейните проблеми. Осман и той е много разстроен на вечерята, гледа с ужас сълзите на жена си, но нищо не може да направи. Трогателна сцена.
Никола замисля поредното отмъщение, привиква и съюзници на своя страна.
А Айгюл донесе новото знаме на племето, извезано от жените Кайъ.
Новата мома в сериала ще се окаже протеже на Хазал хатун. Хвърляха си тайни погледи. Какво ли е намислила пак дъртата вещица на Бала?

# 594
Да МИМИ, симпатиите на Байходжа към Осман  и Боран са явни,.

Направи ми впечатление  че каквото и да яде осман /Бурак мустака му остава незасегнат. Изработено.
, Бурак показа за пореден път че е вече оформрн голям актьор - не само красавец в сцената  с Бала на вечерята.

Смяната на знамето  разгневи Бамса ...защо ли?

Надхитряването  ще е постоянен спътник на войните между византийци и тюрки.
С променливо надмощие са .В тази серия жертва стана Байходжа, но аз не съм сигурна че го убиха.
Лена , майка му е неутешима и за всичко смята Осман за виновен.
Какво бе това писмо което получи Осман .Дали не искат него в замяна на момчето?

А тази светло бежева чалма на Осман го приближават съвсем към снимките  отразяващи
   истинския Осман.

Последна редакция: ср, 27 яну 2021, 22:52 от sebilMM

# 595
Всяко ново начало е трудно. Всяко нововъведение се приема първоначално скептично, особено ако не е обяснено защо се прави. Осман направи смяната на знамето без да пита никого, нали е глава на племето. Другите реагираха по най-очаквания начин. Но няма къде да идат ще приемат доводите му.
Във втората част на серията най ме впечатли играта на Боран. Как плениха каруцата с товара за крепостта на Никола и се преоблякоха като цигани. Успешно влязоха в крепостта на врага. Боран не за първи път пее в сериала, изпълни ми душата този артист. Добре се направи на клоун пред стражите на Никола, никой не ги разпозна.
Малкият ме дразни, тръгна след тях и сто процента ще обърка нещо. Само да не е фатално.
Най-накрая дадоха и моята любимка - шпионката на Осман, голяма красавица е. Вярна е на Осман, помага на Боран и алпите в крепостта. Какво ли са намислили нашите? Май е свързано с новодошлите гости-съюзници на Никола.

# 596
Добър вечер момичета,нета ми прекъсва но не се предавам,И на мен сцената с Боран ми хареса,малкия сглупи и сега Осман се очаква да го спасява Лена сипе обиди към него.А савджи,се опитва да я озапти.Как не те е срам да оставиш синъ ми там,теб да бяха хванали и т.н,нормално притеснена майка но Осман не е виновен.
Мими нашата красавица е попаднала в 10 най-красиви мюсюлманки в някакъв индийска класация като единствена туркиня и си е нещо супер
жените каи от времето на ертогрул до сега
и дано да успее да спаси Байходжа харесвами момчето,знам че ще умре млад но да не е сега.
Приятно гледане момичета:revolving_hearts:

# 597
Май Никола иска Осман в замяна на Байходжа.
Джил.и аз страдах от гаден нет но утре ще прегледам набързо при руснаците , а през почивните дни и бавно със субтитри и двата 42 и 43  серии.

А душата ми се напълни от щастие когато по време на рекламите дадофа Фе в Лореал.

Лека нощ МИМИ, Джил Flowers Hibiscus

# 598
Привет, момичета!
Снощната серия не ме изненада кой знае колко. Предвидима беше.
СЕБИ, в писмото на Никола пишеше, че Осман трябва да предаде крепостта Кулуджахисар, в замяна живота на племенника му Байходжа.

Рейтингът е паднал тази седмица, но при всички сериали е така защото снощи е имало мач за купата на Турция. И съответно нашата мъжка аудитория се е преместила.

Имаме си и фрагман за 44 епизод. Нищо ново, сагата с Байходжа и мъките на майка му Лена продължават.

Приятен ден!

# 599
Добър вечер момичета.

Най- после мисля че е отстранен проблема ми с интернет,
Прердставятели си при смяната на рутера ми , техника изписвайки паролата ми е чукнал неволно една  _ и това е нов потребител за който  нямам хабер.
Както и да е дано е край на мъките ми.

Ами..... добре е рейтинга .Какво да кажат другите претенденти  дето се имат за велики.

Може и малко спокойно и ритмично да е  но е нормално.Въвеждат ни в нов исторически етап на историята на Осман.

Знамето на Кая се променя, бейовете реагират негативно на него.
Никола събира местни текфури в Инегел и създава съюз на кръстоносци срещу Осман, за да изгони турците от тези земи. Бейовете от лагера изразяват недоволство от промяната на знамето на Кая и по това време Лена, която научила, че Байходжа е в плен, обвинява за това Осман.
Бала-Хатун, след решението на Осман да се ожени, ще погребе болката в сърцето му и ще започне да му търси нова съпруга. Никола в замяна на живота на Байходжа ще поиска Кулуджахисар и това ще постави Осман пред труден избор.
Какъв план ще измисли Осман, за да спаси Байходжа? Какво ще направи Никола, който създаде кръстоносния съюз, за ​​да накара Осман? Защо банерът на Kaia е променен? Ще успее ли Саджи да спаси сина си? Какви ще бъдат действията на агентите на папата - Сюлейман и Мелик, които са се сближили с Дундар? Ще намери ли Бала подходяща съпруга за Осман? Какво ще направи Дундар бей, за да продължи да претендира за позицията на бея?

Ще свикнем

Мисля ,че  погледа наОсман ни говори много!

Последна редакция: чт, 28 яну 2021, 21:56 от sebilMM

Общи условия

Активация на акаунт