Покупки от Канада и Англия

  • 448
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 60
Скъпи дами,
Имам нужда от съдействие. Надявам се не съм объркала раздела ..
Свекърва ми живее в Канада, а друг мой роднина в Англия. Всяко лято идват да 1-2 месеца и всеки път аз се чудя какво да им поръчам да ми вземат за насам. Преди време, една позната ми каза, че съм луда да не си поръчвам да носят козметика.
Опитах се да търся в Гуугъл магазини, промоции, та да ги пратя да купят нещо, но съвсем се загубих.
Скоро попаднах на реклама на Gerlain, промоция от Дъглас, където дама пишеше коментар ,че си е купила същия комплект за 50 паунда в UK ( при продажна тук 260лв).
Моля, моля Ви за съвети - кое си заслужава да се донесе от Канада и Англия като цена на маркова козметика и парфюм, ако знаете верига, а може и тамошна козметична марка,  от която сте доволни да ми препоръчате.
Много благодаря.

# 1
  • Мнения: 2 228
Като те четя, явно не си активно да се интересуваш от нови продукти, марки и т.н. Значи нищо не си изпуснала. Много марки се намират и на тукашния пазар, включително Герлен, също и цените хич не са лоши, а от Канада и Англия има смисъл да ти носят неща, които ги няма тук. Пробвай разни неща, поинтересувай се, та чак тогава заръчвай.

# 2
  • Мнения: 46
Здравей Queen_S,
от опит знам че два едни и същи продукта които се продават в BG и UK действат по различен начин, защото качеството е различно.
За съжаление нашето качество е в повечето случай по- лошото.
Както съветва killpop  пробвай, защото без да пробваш  никога нищо няма да разбереш !А после вместо ти да питаш, тогава ние ще те питаме Simple Smile

# 3
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Здравей Queen_S,
от опит знам че два едни и същи продукти които се продават в BG и UK действат по различен начин, защото качеството е различно.
За съжаление нашето качество е в повечето случай по- лошото.
Както съветва killpop  пробвай, защото без да пробваш  никога нищо няма да разбереш !А после вместо ти да питаш, тогава ние ще те питаме Simple Smile
Вие сериозно ли?
За мен стрийм Ок Лореал примерно се произвежда по  географски райони,  с местни суровини , но за Герлен, ако е оригинален ,  няма такъв филм.Освен, че в България  цените обикновено са по високи.

Общи условия

Активация на акаунт