Редно ли е да прередиш хора, защото мъжът ти е по-напред на опашката?

  • 13 005
  • 385
  •   1
Отговори
# 390
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 147
да знаеш, че съм забелязал, че персонала кима с глава за ДА и НЕ точно като българите, а не като германците.
ей, опак народ ... и етикети и кимане с глава все наопаки Smiley

# 391
  • София
  • Мнения: 3 149
Обаче пък тертипа за Само сега, вземайте че после няма, много добре го наложиха Лидл. Понеделник/четвъртък сутрин има касапници, особено за детски дрехи и спортни неща. Те че са хубави хубави са, цената им също спор няма, но се получава много западняшко с бутането за разпродажба.

# 392
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 009
Обаче пък тертипа за Само сега, вземайте че после няма, много добре го наложиха Лидл. Понеделник/четвъртък сутрин има касапници, особено за детски дрехи и спортни неща. Те че са хубави хубави са, цената им също спор няма, но се получава много западняшко с бутането за разпродажба.
Детските им дрешки са много хубави, здрави и достъпни като цена. Затова е драмата. Недостатък, на площадката може да има поне две, три деца облечени по същия начин. Миналата година една майка се скофти много, тръгна да прави забележка на моето, обърка го с нейното в гръб 😁

# 393
  • Пловдив
  • Мнения: 14 353
То е ясно за какво е драмата, въпросът е защо не доставят повече бройки. Wink

# 394
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 009
То е ясно за какво е драмата, въпросът е защо не доставят повече бройки. Wink
Психологически трик. Знаеш, че са малко, искаш да ги имаш, и полагаш усилия.

# 395
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 147
утре ще направя това упражнение. пазят ми реда и аз  директно на касата.
това е допустимо според заглавието на темата Smiley

# 396
  • Мнения: 1 481
Сподели резултата после. 😁

# 397
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 147
Сподели резултата после. 😁
знам го предварително. досетлив съм, а не тарикат Smiley

# 398
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Редно е според мен, защото нали пазарувате заедно двамата? Може и само единият да е с парите. Какво, всеки ще плаща на отделна сметка.

Реално ти не ги пререждаш, а си отиваш на мястото. Говорим за двама, а не за цяла фамилия.

# 399
  • Canada
  • Мнения: 3 358
За мен е ок да се наредиш с пълна количка на касата и единият да се върне за нещо забравено. Такива простотии от сорта единият да пази ред, а другият да пазарува обаче - не. Редиш се на касата, когато си готов с пазаруването, по принцип. Това не е опашка за билети или за преглед при лекар и т.н.

# 400
  • Мнения: 3 587
....Или за лабиринт на Хелоуин....

 Днес чакахме час и половина, въртяхме се възрастните по 1 на опашката. 😬

Тази тема как възкръсна? 😂😂😂

Общи условия

Активация на акаунт