Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Какво смятате за Tinder?

• 16 114
  • 377
  •   1
Отговори
# 375
Ама вие наистина сте на крайностите. Или общак от пазара или архитект с международна диплома.. За протокола - не съм била с общак от пазара, но съм била с момче с най-обикновена професия, със средно образование, без кола и собствен апартамент. И ми беше приятно с него и усещането беше хубаво. Но той не пожела да продължим. Пак за протокола - излизала съм на среща с човек с две висши, престижна работа, кола и не знам си какво. Ами.. усещането нямаше нищо общо с предишния. Simple Smile

# 376
Ами ти задаваш отговора. Не пожелал да продължите. Тогава какво значение имат дипломи и професии?
Предпочитам да не продължавам с архитект, отколкото да не продължавам с общак. Съвсем друга донадена стойност има архитектът.

# 377
Излизала съм с топ адвокат ,сигурно е милонер сега .Студентка на квартира работеща в дискотека и самоиздържаща се .Нямах никакво самочувствие до скъпата му кола ,часовника Лонджин,костюмите Бос.Повярвайте ,засякохме се веднъж до плажа ,аз с дънкова пола,джапанки между пръстите и гол пъп ,той изтупан в чисто нова осмица.И не ми е натрапвал той състоянието си.Не продължих,не се чувствах на място ,колкото и да ми казваха всички,че компенсирам с външен вид и съм глупава да го изтърва.Майка му изглеждаше като възрастна Мерилин Монро.Да,години по-късно срещнах истинската любов ,който е продавал вестници като ученик,платил си сам обучение ,шофьорски курс и драпал също като мен.Пак е финансово над мен ,но не толкова очеизваждащо.

Общи условия

Активация на акаунт