Откраднат живот 🎬 тема 100

  • 26 908
  • 743
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 9 619
Мерси, Дани.
Добре де, като линк директно към постта го виждам, но гледaйки на публикации в страницата не го виждам Grinning

Макар да знаем с 100% сигурност кои ще се женят, мен продължава да ме мъчи, oткакто ни  показаха, какво е станало с Марио и къде се е претрепал Grinning

# 391
  • Мнения: 2 364
Mайче, сватбата затова ще е в първи епизод, след това с кеф да ни метнат в драмата 🤣🤣

# 392
  • Мнения: 12 400
Абсолютно, един епизод да ни пприспят вниманието и после шааат със секирата 😂😂😂

Аз залагам, че ще спасява Зорница 😀

# 393
  • Мнения: 1 560
Че то пълно щастие няма, разбрали сме го вече, ще има екшън и драма😄
Еее, даже рима стана!🤣

# 394
  • Мнения: 9 619
Ааа, залагам спасените 2 лева, че екшън ще има още на финала на първия епизод най-късно Joy

# 395
  • Мнения: 12 400
Майче, моят залог е, че в последните секунди на епизода ще стане нещо, дето ще сме - ъъъъ, тия ще оцелеят ли 😂

Последна редакция: сб, 15 авг 2020, 00:07 от Mosquita

# 396
  • Мнения: 1 742
Диана в гостуването по Нова споменава, че в първите 3 епизода предстои сватба.
Ако може да й се доверим най-вероятно ще има ретроспеции, как се е стигнало до там или инцидент........ нещо както започна предния сезон с деня на влбените.
Но определено ще имаме редуване на емоциите и събитията Simple Smile нищо ново за ОЖ.

# 397
  • София
  • Мнения: 27 160
Би трябвало като за последен сезон каквито и драми да има (неминуемо) то краят да е хубав (надявам се), дори и позахаросан. Ако е по-лош и реалистичен, то да го направят поне уравновесен, справедлив и логичен. Simple Smile

# 398
  • Мнения: 9 619
Майче, моят залог е, че в последните секунди на епизода ще стане нещо, дето ще сме - ъъъъ, тия ще оцелеят ли 😂
Възможно е. Добре че знаем, че ще оцелеят Joy
Дани, настроила съм се за Драма, ако и Марио изтеряса веднъж ще е добре, много му ходи да изперква Grinning

Последна редакция: сб, 15 авг 2020, 00:26 от maichetoooo

# 399
  • София
  • Мнения: 9 558
Съвсем не е сигурно, че това ще е последен сезон. Марта много бързо обърна плочата и започна да обяснява, че всичко зависи от зрителите и ако гледат ще има още. Още по-бързо пък свалиха интервюто и от Нова плей. 1-2 дни слеед предаването реших да го видя, за да чуя какво е казала, но видеото вече липсваше.
За капак, на въпрос дали 10 сезон ще е последен, във последното си видео Неда отговаря, че не знае такова нещо.

Четох статия, че младоженците са Зорница и ХХ. Даже в нея се твърди, че самите актьори са го потвърдили. Явно сте пропуснали някой спойлер Wink

Иначе аз очаквам да започнат с поне толкова силни епизоди както последните десетина на миналия сезон. Диана казва, че първите три епизода са най-доброто откакто е започнала да снима в сериала и си мисля, че началото ще си заслужава.

# 400
  • Мнения: X
Е как младоженците да са Зорница и Гринч Hushed Някой си пише научно фантастики по сайтовете Joy

Последна редакция: сб, 15 авг 2020, 10:57 от Анонимен

# 401
  • Мнения: 9 619
Роси, знаех си, че ще са Зорница и Гринч младоженците, те затова казаха, че ще мелят вече брашно двамата Joy
Тези дето пишат статиите са толкова неориентирани,колкото тези във фейса Joy

И аз се изненадах, че бързо изтриха интервюто на Марта, това е или защото не е 100% сигурно, че ще е последен сезон, или искат официално да го обявят от продукцията.

# 402
  • София
  • Мнения: 2 300
Параграф 22:
1. Ако сезонът е много добър и харесван, ще продължат...
2. Ако сезонът е последен, трябва да е много добър, запомнящ се...
Joy

# 403
  • Мнения: X
Ей, защо не ми казвате, че автокоректа ми е поправил една от думи... Добре, че Хъмбъл не беше тук да види Joy

# 404
  • София
  • Мнения: 9 558
Ей, защо не ми казвате, че автокоректа ми е поправил една от думи... Добре, че Хъмбъл не беше тук да види Joy

Хаха, тъкмо те прочетох и мислех да ти пиша. Сладко се беше получило
😂😂

Общи условия

Активация на акаунт