Откраднат живот 🎬 тема 100

  • 26 906
  • 743
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 4 075
Според мен ще е дете на Пенев - нали в този сезон ще има повече около него и бившата.

Иска ми се да е сираче, което Марио и Зорница да осиновят и да завършат с две деца, но едва ли.

# 226
  • Мнения: 489
И на мен ми се струва, че ще е дете на Пенев, макар че това с по-тъмния цвят на кожата ме разколеба Simple Smile

# 227
  • Мнения: 5 846
Еее, ще се караме.. Наков иска дете. Също. Щом го искат толкова слабо, ще е болно от нещо.
Баси, не ми се гледа детски любовен триъгълник 🤢

# 228
  • Мнения: X
Може пък да се окаже, че жената на Пенев му е изневерила с някой от малцинствата...

# 229
  • Мнения: 4 075
И на мен ми се струва, че ще е дете на Пенев, макар че това с по-тъмния цвят на кожата ме разколеба Simple Smile
Имам една идея за тъмния цвят на кожата, но е твърде еретична Joy

Скрит текст:
Да се появи някоя бивша на Марио с дете от него, за което той не е знаел. И....тя да умре и двамата със Зорница пак да си го отгледат

# 230
  • София
  • Мнения: 9 558
Син на Пенев?

# 231
  • Мнения: 4 075
За Пенев знаем, че има две деца от бившата. В миналия сезон нали в една сцена Кирилова решаваше задачите по математика за едното от децата му и стана дума, че задачите са за 4 клас. Та...времево се връзва

# 232
  • Мнения: 5 846
Пенев да е спал с ромка? Явно оттам ще са му катаклизмите🤣
Донна, идеята за Марио ми харесва. Все ми се струва, че Чудото няма да го бъде😁🤣

# 233
  • Мнения: 4 075
Хъмбъл, не ме четеш правилно. Не казвам, че бебето им със Зорница няма да го бъде. Убедена съм, че в края на сезона това бебе ще се роди.
Както и да е, по-вероятно ми е да е на Пенев.

# 234
  • Мнения: 9 619
Моята първа мисъл бе "Айде, Пешо Младши е станал вече 12 годишен, а Мазовото е още бебе" Joy
Но вероятно ще е дете на Пенев.

# 235
  • Мнения: 9 484
Доста странни изисквания за дете на Пенев.
Много слабо и с къса коса/гола глава навежда на мисълта, че ще играе болно от нещо.
Пенев нали щял да преживее голям катаклизъм, може би ще разболеят детето му.

# 236
  • София
  • Мнения: 2 300
За крими сериал подходящи са мини сериалите  - "Дяволското гърло" се получи добре / фен съм на "Мостът" Wink /
Жалко, че прецакаха пожарникарската тематика - има възможност на развитие на интересни истории Grin
Може да стане хубав сериал с адвокатска кантора, брокерска къща и т.н., където да има шепа актьори основни / постоянни/ и да се развиват различни истории с различни актьори, които могат да участват известно време, без да се налага да влизат-излизат ненадейно...

Aуу Пепе ще има конкурент за любовта на Кари и ще станем свидетели на детски любовен триъгълник Joy

Шшшт!...Mask

И на мен ми се струва, че ще е дете на Пенев, макар че това с по-тъмния цвят на кожата ме разколеба Simple Smile
Имам една идея за тъмния цвят на кожата, но е твърде еретична Joy

Скрит текст:
Да се появи някоя бивша на Марио с дете от него, за което той не е знаел. И....тя да умре и двамата със Зорница пак да си го отгледат

Някоя състудентка от афро-произход... Одобрявам! Joy

Последна редакция: пт, 31 юли 2020, 17:08 от almadji

# 237
  • Мнения: 1 742
Изискването за кафяви очи е главно, което води до роднина на някой от лекарите( син, брат - доведен, изоставен или незнаещ за него).
Аз изключвам Пенев - детето му трябва да е добре гледано. Катарзисът за Пенев -  аз залагам на смъртта на жена му(може би от Короната) и той да гледа децата.

# 238
  • Мнения: 4 075
Че какъв катарзис ще е това? Той самият каза, че иска да е с децата си и че бившата не му ги дава и му извива ръцете с тях.

# 239
  • Мнения: 9 484
Не виждам смисъл да вкарат нов персонаж и да я назначават в болницата, за да я уморят.

Общи условия

Активация на акаунт