Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Мъжете Рак - 3

• 9 592
  • 332
  •   1
Отговори
# 330
Като се абстрахирам от факта, че въпросното момче е зодия рак, не ви ли прави впечатление поведението? То какво общо има със зодията, като няма нищо между вас? Иска секс, не му го давате и губи интерес. Кой пише късно за среща, ако не е за секс? Не ги оправдавам, ама в случая сте на различни вълни ми се струва. Не си губете времето с такива хора, особено по 1г ...

# 331
Скрит текст:
Как непостоянни, ако те е харесал, ще те търси непрекъснато. Сложил те е в някакви дълбоки резерви, и очаква да хукнеш като реши той.
Следя го в инстаграм, и като му гледам нещата, които качва все еднонстрада по някаква стара любов. Преди време се занимавах с един близник 1 година си писахме въртя ме, даже не се и видяхме, пак заради стара любов, та не искам и сега да се замесвам пак, някой да се лекува"с  мен.

Оооо, ...щом страда по стара любов, бягай далеч !  Опитва се да я забрави , като се хвърля и иска секс от  всяка срещната. Едва ли си първата, на която налита.... Хубаво, че си го отрязала от първия път. Така сега ще разбереш, дали :
1. Иска нещо по-сериозно с теб?/Това значи, че ще те търси и няма да те пусне така лесно, ако си го заинтригувала силно/
или.....
2.Просто е имал нужда да се "разтовари" от душевното си страдание по старата любов с един неангажиращ секс. А след като страда, значи са го зарязали него/ Тогава едва ли ще те търси , но ако е само за секс, може и да се сеща за теб от време на време/

Такива Раци, дето още не са се "излекували " от емоции към бившата, според мен не са готови за сериозна връзка. Ще има да се литка напред - назад, ще има да те сравнява с бившата...тоест ще е на приливи и отливи, което ще доведе до късане на нерви/на твоите / Не си го причинявай...и без това, вече си патила , 1 година са те лъгали. Дано си си научила "урока" и не се вържеш пак. Иначе, все такива ситуации ще привличаш, само че с различни"главни герои".  

Ти явно си го харесала доста , щом така усилено се интересуваш от него... Simple Smile

А ние с моя Рак, решихме да си купим жилище, малко  и семпло, 60 кв.м  и и си го намерихме, нашето апартаментче.  И двамата го харесахме много, но..... сега има голяма дилема. Той е имал голяма къща преди, която е продал и следователно има много мебели и вещи, които са на съхранение  в  един склад, където плаща на месец определена сума. Някакви намеци, че иска  да примъкне всичко това в новото жилище, ужас Rolling Eyes ...а няма как, защото няма място за толкова мебели! Аз обичам да има простор в къщи и винаги съм си  нареждала  всичко по Фън Шуй и няма да позволя в къщи да стане склад, защото  той така е живял с бившата, затрупани с мебели и ужасно много ненужни  вещи, които са събирали прах с години. Ще трябва да се стига до  раздяла със стари неща , мебели от миналото ...не знам, как ще стане, но усещам, че няма да ми е лесно. Пак ще има да се пени и да дудне...Бог да ми е на помощ!

Ще разказвам как е минало преместването. Няма да мине без премеждия, със сигурност... Sweat Smile

Последна редакция: вт, 27 окт 2020, 00:43 от Roza17

# 332
Е, аз познавам доста раци и от двата пола, които много държат и си гледат семейството (тъй казват), ама си кръшкат. Лъжат без никакви угризения, но ако половинката им ги зареже, потичат сълзи - реки.
Познавам и в другата крайност, но впечатлението ми е, че умеят да се справят в сърдечните отношения, имат някакъв талант в сърдечната област, както всички водни знаци.

А, сещам се за Майк Тайсън и Майкъл Фелпс от спортистите, които са раци, Том Ханкс, Том Круз от артистите - вижте каква разлика в развитието на личния им живот. Може би има нещо такова като "бели" и "черни" раци и прочее.

Последна редакция: чт, 29 окт 2020, 11:46 от Hastar

Общи условия

Активация на акаунт