Мъжете Рак - 3

  • 36 734
  • 715
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 1 502
Като се абстрахирам от факта, че въпросното момче е зодия рак, не ви ли прави впечатление поведението? То какво общо има със зодията, като няма нищо между вас? Иска секс, не му го давате и губи интерес. Кой пише късно за среща, ако не е за секс? Не ги оправдавам, ама в случая сте на различни вълни ми се струва. Не си губете времето с такива хора, особено по 1г ...

# 331
  • Мнения: 3 674
Скрит текст:
Как непостоянни, ако те е харесал, ще те търси непрекъснато. Сложил те е в някакви дълбоки резерви, и очаква да хукнеш като реши той.
Следя го в инстаграм, и като му гледам нещата, които качва все еднонстрада по някаква стара любов. Преди време се занимавах с един близник 1 година си писахме въртя ме, даже не се и видяхме, пак заради стара любов, та не искам и сега да се замесвам пак, някой да се лекува"с  мен.

Оооо, ...щом страда по стара любов, бягай далеч !  Опитва се да я забрави , като се хвърля и иска секс от  всяка срещната. Едва ли си първата, на която налита.... Хубаво, че си го отрязала от първия път. Така сега ще разбереш, дали :
1. Иска нещо по-сериозно с теб?/Това значи, че ще те търси и няма да те пусне така лесно, ако си го заинтригувала силно/
или.....
2.Просто е имал нужда да се "разтовари" от душевното си страдание по старата любов с един неангажиращ секс. А след като страда, значи са го зарязали него/ Тогава едва ли ще те търси , но ако е само за секс, може и да се сеща за теб от време на време/

Такива Раци, дето още не са се "излекували " от емоции към бившата, според мен не са готови за сериозна връзка. Ще има да се литка напред - назад, ще има да те сравнява с бившата...тоест ще е на приливи и отливи, което ще доведе до късане на нерви/на твоите / Не си го причинявай...и без това, вече си патила , 1 година са те лъгали. Дано си си научила "урока" и не се вържеш пак. Иначе, все такива ситуации ще привличаш, само че с различни"главни герои".  

Ти явно си го харесала доста , щом така усилено се интересуваш от него... Simple Smile

А ние с моя Рак, решихме да си купим жилище, малко  и семпло, 60 кв.м  и и си го намерихме, нашето апартаментче.  И двамата го харесахме много, но..... сега има голяма дилема. Той е имал голяма къща преди, която е продал и следователно има много мебели и вещи, които са на съхранение  в  един склад, където плаща на месец определена сума. Някакви намеци, че иска  да примъкне всичко това в новото жилище, ужас Rolling Eyes ...а няма как, защото няма място за толкова мебели! Аз обичам да има простор в къщи и винаги съм си  нареждала  всичко по Фън Шуй и няма да позволя в къщи да стане склад, защото  той така е живял с бившата, затрупани с мебели и ужасно много ненужни  вещи, които са събирали прах с години. Ще трябва да се стига до  раздяла със стари неща , мебели от миналото ...не знам, как ще стане, но усещам, че няма да ми е лесно. Пак ще има да се пени и да дудне...Бог да ми е на помощ!

Ще разказвам как е минало преместването. Няма да мине без премеждия, със сигурност... Sweat Smile

Последна редакция: вт, 27 окт 2020, 00:43 от Roza17

# 332
  • Мнения: 766
Е, аз познавам доста раци и от двата пола, които много държат и си гледат семейството (тъй казват), ама си кръшкат. Лъжат без никакви угризения, но ако половинката им ги зареже, потичат сълзи - реки.
Познавам и в другата крайност, но впечатлението ми е, че умеят да се справят в сърдечните отношения, имат някакъв талант в сърдечната област, както всички водни знаци.

А, сещам се за Майк Тайсън и Майкъл Фелпс от спортистите, които са раци, Том Ханкс, Том Круз от артистите - вижте каква разлика в развитието на личния им живот. Може би има нещо такова като "бели" и "черни" раци и прочее.

Последна редакция: чт, 29 окт 2020, 11:46 от Hastar

# 333
  • Мнения: 16
Бърз въпрос към по запознатите 😃 раците имат ли фетиши , харесват ли белезници, превръзки на очите ,грубости в рамките на нормалното ?😁

# 334
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Моят, да.

# 335
  • София
  • Мнения: 17 711
Да, раците са фетишисти.

# 336
  • Мнения: 31
Здравейте!След дълга и доста трудна и разочароваща връзка с Телец срещнах мъж Рак.Още на първата среща ме грабна,много се харесахме взаимно.Интересното беше,че в началото много ми споделяше за себе си,каза така също,че иска нещо сериозно,но след няколко дни намали малко темпото,направо си спря да ме търси.Пишеше веднъж,два пъти на ден,но пък много държеше да се виждаме.При срещите всичко беше точно,не искаше да си тръгва дори,личеше си че му е много приятно,но през пстаналото време никакъв го няма.Казах му че не мога така,изкаар мен виновна,че съм правила драми и т.н,а то такова нещо няма,просто споделих че не ме устройва държанието му.В крайна сметка това беше последния ни разговор и съм крайно потресена(особено след връзката ми с телеца) какви са тези "мъже" и изобщо останаха ли такива.Иначе да споделя-страхотен джентълмен,очарователен,много мил,възпитан,супер естествен,не се е опитвал да мв впечатли по никакъв начин,просто беше себе си,истински човек...ноо единия ден така,другия иначе,това ме побърква.Мисля че наистина ме харесва,имам много силна интуиция и рядко ме лъже,въпреки че той нищо не казва и все пак,това са неща които се усещат.Та въпроса ми е,възможно ли е да харесваш човек,да го искаш,но въпреки това да се държиш по този начин?Нормално ли е за зодията или си е задник просто(не съм чела темата,по-късно ще го направя)

# 337
  • Мнения: 15 960
От колко време и колко често се виждате?

# 338
  • Мнения: 31
От 10 дни хаха..стана много бързо всичко..Хареса ми много този човек и се ядосвам се сега защо го мисля толкова

# 339
  • Мнения: 9 988
По колко пъти на ден трябва да пише?
Ако си обсебваща е нормално да се отдръпне. Все пак всеки си има личен живот, не се навлиза рязко в чуждо пространство.
10 дни са нищо.

# 340
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Е, ти по колко пъти искаш да ти пише на ден?
Ами явно си го уплашила. За 10 дена такова обсебване...брррт

# 341
  • Мнения: 15 960
Може пък и той да не иска да изглежда обсебващ, 1-2 пъти на ден писане е нормално.

# 342
  • Мнения: 35 891
Казах му че не мога така,изкаар мен виновна,че съм правила драми и т.н,а то такова нещо няма,просто споделих че не ме устройва държанието му.

за 10 дни сте стигнали до драми, типични за няколко месечни или дори няколко годишни връзки
колкото и да харесвам някого, и аз щях да избягам след подобна мелодрама след по-малко от две седмици познанство, щото не е ясно какво ще се ми случи след два месеца примерно Grinning

# 343
  • Мнения: 18 228
Десет дена и не сте женени?! Накъде отива светът... Flushed
1. Може би просто не обича да си чати, а реален жив контакт.
2. Нали работи нещо? С две думи, на работа може да не може да отделя много време.
Както ти е казала меко Бубанка, това твоето е прекалено. Но от друга страна приветствам човек да се разкрие още в началото на връзката, та другият да го има предвид.

# 344
  • Мнения: 31
Страхотни сте:)😂😂 Не съм обсебваща никак,не обичам да досаждам и натрапвам на хората.Може би не обясних както трябва-три дни той ми пишеше денонощно буквално,чак на мен ми беше писнало(че и се сърдеше като не съм на линия)След това изведнъж спря,каза ми че много ме харесва и че няма да го повтаря повече(това беше единственото му обяснение).Не знам може и да сте прави,но не е никак последователен в действията си и мисля че е нормално човек да се зачуди какво става.10 дни са нищо,но все пак единия ден ти пише,на другия ден го няма,на третия я се сети я не,на четвъртия с кой си,къде си,ревнувам те😒 Иначе се виждахме почти всеки ден..

Общи условия

Активация на акаунт