Най-гадната зодия за мъж! - 3

  • 32 205
  • 761
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 200
Ходенето на фризьор ми е в графа удоволствия, ако ще за хетеро версия на Капанов да съм омъжена, пак няма да се боядисвам вкъщи пред огледалото в банята. Наложи ми се сега през Април, когато беше затворено всичко, няма нужда да повтарям.
Бих го приела като ограбване, ако някой се опита да ме лиши от това.
разбирам да няма пари за нищо, но заряди нечия прекалена  стиснатост, няма да стане.

# 121
  • България
  • Мнения: 6 206
Мразя да ходя на фризьор.
Сресвам се хубаво и докато седна на стола косата ми пак е оплетена и като започне едно скубане...
Боядисвали са ме и бившият Лъв, и сегашният Скорпион.
Това по никакъв начин не навреди на мъжествеността им. Grinning
Но темата не е за добрите страни и добавям - Лъвът не стана по-свестен, а Скорпионът по-верен. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 122
  • Мнения: 4 403
Този на всеки 5 минути сменяше настроението, какво иска, какво не иска, така ще направи, не!!! онака ще направи, пука ли му, не му ли пука. Ту говори колко е ларж, ту си прави тънки сметки. Ту ще черпи (с повод), ту не тази сметка, че е голяма Joy Влюбен в една, после хареса друга.
Това ми напомни тази статия:
https://www.obekti.bg/misterii/da-se-posmeem-kak-12-te-zodii-otivat-v-balkana


П.П. Аз като жена скорпион НЕ се понасям с риби! Ни мъже, ни жени. Последното ми гадже беше риби, НЕ искам да повтарям никога повече! Депресар и мрънкалник, бляк!

# 123
  • Мнения: 2 214
Момичетa, от колко чaca е днешното новолуние?

# 124
  • Мнения: 4 347
Момичетa, от колко чaca е днешното новолуние?
20.39ч.  в рак Simple Smile ще пишеш ли желания? ☺️

# 125
  • Мнения: 2 214
Дa, aз пишa вcеки път😎 Блaгодaря❤️

# 126
  • Мнения: 2 146
Какво ще пишете, може ли да споделите?

# 127
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
За пълнолуния и новолуния
https://m.bg-mamma.com/?topic=1138125.msg41093980#new
Какво ще пишете, може ли да споделите?
В нета има добри идеи как се пишат желания и кои са темите на новолуние в конкретна зодия.

# 128
  • Мнения: 4 347
https://www.astronews.eu/lunen-kalendar/lunen-kalendar-za-meseca/
За съжаление обаче има около 20-тина минути за писане на желания. После луната губи курс. Календара на сайта е много точен. Simple Smile Заповядайте Simple Smile

# 129
  • Мнения: 2 214
Днес, 20.07.2020  имаме Новолуние отново в Рак. То започва в 20:32ч (ЕЕТ) и е само 20тина минути до 20.54ч, когато Луната отива в Празен курс до 23:16ч.
След него Луната преминава в знака на Лъва. Затова тук надолу ще опиша и темите на Лъва.
Важно е да се знае, че по времето на Празния курс НЕ е препоръчително да се пише изобщо по никакви теми.

Рак е силен по темите:
- Дом, семейство, чувство на принадлежност, полагане грижа за другите, близки семейни връзки, да бъдем обгрижвани ние,
- Майката, емоционална близост, загриженост, съчувствие,
- Интимност, нежност, осъзнаване на нуждите и чувствата,
- Безопасност - сигурност, защита,
- Финансова сигурност,
- Развитие - растеж и полагане на грижи за нови начинания,
- Трениране и практикуване.
- По отношение на физическото тяло и здравето му, Ракът отговаря за гърдите и гръдната кухина, панкреаса и стомаха

Темите на Лъва са:
- Любов и романтика,
- Деца,
- Творчество, артистично изразяване,
- Ентусиазъм, страст,
- Лоялност,
- Щедрост, насърчаване,
- Доброта,
- Забавление, игри, ваканции, развлекателни спортове,
- Достойнство,
- Признание,
- Самоувереност,
- Силна индивидуална изява,
- Лидерство,
- Целенасоченост,
- Непоколебимост,
- Издръжливост, концентрация, довеждане до край,
- Гордост,
- Екстравагантност.
- Здраве - гръб, гръбнак, сърце, възпаления, изтощение и трудно понасяне на горещини.

# 130
  • Мнения: 4 347
Че сбъдват ли  се желанията по втората зодия? Аз нямам такива наблюдения.... Но мога да пробвам.....

# 131
  • Мнения: 3 025
Бихте ли обяснили по- подробно за тези желания? В колко часа се пишат и какво се прави след това с написаното? Има ли значение за какво е желанието? Извинявайте, ако въпросите са ми глупави,  но за пръв път чувам за такова нещо, а в момента имам много, много желания.

# 132
  • Мнения: 2 214
От 20.32 до 20.54 чaca днеc пишеш. Пишеш до 10 желaния нa бял лиcт, cвързaни  caмо c теб.
Примерно:
1. Cпрaвям cе финaнcово и cъм cпокойнa
2. Изкaрвaм cи cтрaхотно нa морето
3. В личния cи живот cъм удовлетворенa
4. Уcпявaм дa cи купя колa
не зaпочвaй c : Aз иcкaм Пешо дa ме обичa🤣🤣
Нa мен ca ми cе cбъдвaли и проcтички и по- cтрaнни желaния, но товa е идеятa дa нaкaрaш Вcеленaтa дa те чуе.
Cлед 2 минути може дa cе пише😉 Инaче нaпиcaното го пaзя, в еднa кутия, но отвреме нaвреме ги изхвърлям, зaщото не иcкaм мaйкa ми дa ги чете.

Последна редакция: пн, 20 юли 2020, 23:30 от камъчка

# 133
  • Мнения: 1 210
От 20.32 до 20.54 чaca днеc пишеш. Пишеш до 10 желaния нa бял лиcт, cвързaни  caмо c теб.
Примерно:
1. Cпрaвям cе финaнcово и cъм cпокойнa
2. Изкaрвaм cи cтрaхотно нa морето
3. В личния cи живот cъм удовлетворенa
4. Уcпявaм дa cи купя колa
не зaпочвaй c : Aз иcкaм Пешо дa ме обичa🤣🤣
Нa мен ca ми cе cбъдвaли и проcтички и по- cтрaнни желaния, но товa е идеятa дa нaкaрaш Вcеленaтa дa те чуе.
Cлед 2 минути може дa cе пише😉 Инaче нaпиcaното го пaзя, в еднa кутия, но отвреме нaвреме ги изхвърлям, зaщото не иcкaм мaйкa ми дa ги чете.

камъчка, А ако искаш все пак Пешо да те обича, как формулираш? Stuck Out Tongue

# 134
  • Мнения: 6 577

Ко? Не Mask

Ако търсиш вярност по-скоро Телец ,Скорпион, Козирог, Водолей, Рак би могъл да е лоялен, но не и подвижен, двойнствен знак.

За зодии по-добре да не се изказвам, нищо не знам, но знам един хубав виц свързан верността.
На интервю за работа: - Аз работя за пари. Ако търсите лоялност (вярност), наемете куче да ви свърши работата.

Общи условия

Активация на акаунт