Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Най-гадната зодия за мъж! - 3

• 4 232
  • 138
  •   1
Отговори

Анкета

Избирате ли мъжа/партньора според зодията?

Опции:

* Гласуването приключва: вт, 13 окт 2020, 14:50
* Може да изберете максимум 2 опции.

# 135
  • Бургас

Ко? Не Mask

Ако търсиш вярност по-скоро Телец ,Скорпион, Козирог, Водолей, Рак би могъл да е лоялен, но не и подвижен, двойнствен знак.

За зодии по-добре да не се изказвам, нищо не знам, но знам един хубав виц свързан верността.
На интервю за работа: - Аз работя за пари. Ако търсите лоялност (вярност), наемете куче да ви свърши работата.

"Не всичко е пари, приятелю... "  Nerd
Работата и любовта май са различни неща.

# 136
Скрит текст:

Ко? Не Mask

Ако търсиш вярност по-скоро Телец ,Скорпион, Козирог, Водолей, Рак би могъл да е лоялен, но не и подвижен, двойнствен знак.

За зодии по-добре да не се изказвам, нищо не знам, но знам един хубав виц свързан верността.
На интервю за работа: - Аз работя за пари. Ако търсите лоялност (вярност), наемете куче да ви свърши работата.
"Не всичко е пари, приятелю... "  Nerd
Работата и любовта май са различни неща.

Всичко - не, но доста от нещата, които си струват. Wink
Второто ви предположение е според зависи, някой път си е сериозна работа, изпотяваща. Simple Smile

# 137
Stuck Out Tongue Winking EyeJoy
От 20.32 до 20.54 чaca днеc пишеш. Пишеш до 10 желaния нa бял лиcт, cвързaни  caмо c теб.
Примерно:
1. Cпрaвям cе финaнcово и cъм cпокойнa
2. Изкaрвaм cи cтрaхотно нa морето
3. В личния cи живот cъм удовлетворенa
4. Уcпявaм дa cи купя колa
не зaпочвaй c : Aз иcкaм Пешо дa ме обичa🤣🤣
Нa мен ca ми cе cбъдвaли и проcтички и по- cтрaнни желaния, но товa е идеятa дa нaкaрaш Вcеленaтa дa те чуе.
Cлед 2 минути може дa cе пише😉 Инaче нaпиcaното го пaзя, в еднa кутия, но отвреме нaвреме ги изхвърлям, зaщото не иcкaм мaйкa ми дa ги чете.

камъчка, А ако искаш все пак Пешо да те обича, как формулираш? Stuck Out Tongue
Ако искам да ме обича Пешката, директно му казвам, а не го пиша в желанията си Grinning

# 138
Пешко, ако за няколко седмици не се е сетил сам, че обича, по-добре да не се и сеща.
Такъв недосетлив не ми върши работа на мен. Все ще се намери някой по-умен.

Общи условия

Активация на акаунт