Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Най-гадната зодия за мъж! - 3

• 19 617
  • 484
  •   1
Отговори

Анкета

Избирате ли мъжа/партньора според зодията?

Опции:

* Гласуването приключено: вт, 13 окт 2020, 14:50
* Може да изберете максимум 2 опции.

# 480
Имам поглед над мъжка везна,мноооого суетен,наперен като паун,винаги изряден външен вид ,обожава пазаруване,нови дрехи,обувки,аксесоари...при все достолепната възраст. Като характер не е цвете. Дамските везни също намирам за суетни и грижещи се за своя външен вид,много чаровни.

# 481
  • Враца
Имам поглед над мъжка везна,мноооого суетен,наперен като паун,винаги изряден външен вид ,обожава пазаруване,нови дрехи,обувки,аксесоари...при все достолепната възраст. Като характер не е цвете. Дамските везни също намирам за суетни и грижещи се за своя външен вид,много чаровни.

И си мислят, че са неустоими за жените, пък от тези които познавам са доста невзрачни. Като единия беше и доста голям грубиянин. Колко мразя хора, които си казват и най-грозните мисли, и казват ама аз съм честен.................
 Не , не си честен, ти си грубиянин и да, всички имаме мнение и задник, но не е нужно да го показваме навсякъде.

# 482
 Заобиколена съм семейно от мъже Везни и не е универсално правило.
Мм е също Везна Simple Smile

# 483
  • Враца
 Заобиколена съм семейно от мъже Везни и не е универсално правило.
Мм е също Везна Simple Smile
Разбира се, че е така, но аз мислех че тази тема е за оплюване,а не за хвалби Nerd

# 484
Сутрин, жененият мъж винаги чете хороскопа на жена си, за да разбере какъв ден го очаква...

Общи условия

Активация на акаунт