Отговори
# 345
  • Мнения: 18 488
Айре Heart Eyes И мен! Направо са си родени един за друг ЗейКад!

Мдаа ... не видяхме парка днес Grinning Е, утре ще си имаме страхотни моменти с тази гореща двойка!
Както пишеше Фифка
Цитат
Момчетата ги е фанал пролетния хормон  hahaha hahaha hahaha Ма напомням, че напрежението в ореите не води до нищо добро. Сал за Велю ми е жал, че няма къде да се олаби завалията  
и още
Цитат
Джемкер трябваше да минат през това, за да могат да продължат напред. И убаво, че Али бей се усети и в тоя епизод Керемчи беше малко по-акълъ адам. Взе да си ползва мозъка по разпределение и да мисли, че Джейкъбчо не е толкова акълъ да го измисли туй нещо. И също ми ареса, че не мрънкя и не поиска помощ от Авукат анъм. Да си призная честно малко ми липсваше мъжкарското у Керем. В смисъл да добър човек е, ама освен боищата в началото, после беше малко мишоче. Ма аз пак си го обичам.
Начи или не съм гледала съсредоточено или чак са стана ясно, че Велю и при чичо Пешо е минал с номера "аз бях аркадашче на сина ти"  #Cussing out #2gunfire В тоя ред на мисли чичо Пешо вече си има тетка Мария - баш така ми изглеждаше Велю като се свираше по кьошовете  
Диде, аз за пръв път го гледам и съм очарована! Въпреки ниския си ръст този актьор изпълва екрана ! Не знам дали е бил по-голяма гад в сериала на Кенан, ще видиш какво имам предвид.
Лекинка! Hug

# 346
  • Мнения: 3 085
Е, толкова са хубави един до друг  Кадир и Зейнеп. Наслада за очите. И пак Зейнеп се кара , но бързо даде назад , като я погледна Кадир с този негов поглед.
Сега и Асие почна да лъже, знам, че има причина, но им се ядосвам.
Артистът, които играе Джанзис наистина изпълва екрана. Справя се блестящо с ролята си.
С една дума, тук лошите са възможно най-лоши. Е,Али Айдън малко прекали в тази част.
Отново благодаря за прекрасните снимки, колажи и гифчета 🤗
Лека, момичета

# 347
  • Мнения: 18 488
Добро утро, мили дружки! Hug

Пепи Heart Eyes много благодаря! Kiss И мен ме дразни това, че не казват истината на Кадир ... толкова неща щяха да бъдат различни ...
А ЗейКад са прекрасни  Heart

Пожелавам ви хубав ден със синята красота на Дива Kissing Heart И тя ни забрави нещо тези дни ...

Последна редакция: чт, 06 авг 2020, 06:02 от queen_fenka

# 348
  • Мнения: 18 548
Привет Hug


Благодаря за споделеното!!-Пепи Hug, Фенче Kissing Heart
аз Али С./Джансъз/ съм го гледала в сериал с Берен, там хич не ме впечатли. сигурно щото не беше в злодейска роля: ))

...........................
КБТ имат нови гости
от сторито на жената





........................

американките са направили много хубаво клипче, послучай РД на Зеррин Hands Plus1
но се гледа в Ютуб.



...............

Фарах е коментирала нещо Къванч в ТТ Wink

не ми го превежда много смислено-освен красивия актьор КТ и това, че й липсва!!!!
във връзка с това, ама нищо не разбрах Simple Smile)


....................
Ире Kissing Heart, имам нещо за теб!
https://seriesturkish.com/what-do-you-not-like-kerem-bursin-aske … tm_medium=twitter

Последна редакция: чт, 06 авг 2020, 13:16 от Airra

# 349
  • Мнения: 18 488
Айре Heart Eyes здравей, джанъм! Май сме си само двете тука днес, благодаря ти за всичко споделено! Kiss
Уауу, каква красота е в този хотел ... знаят къде да ходят КБТ. Обаче в последно време само в гръб го снимат, аман! Нищо, заслужава си и само в гръб да го гледа човек Heart Eyes

Хубаво е клипчето за Зерин. Убедих се, че никой не умее да се видоизменя така, както Киво, никой. Все едно гледаш трима различни мъже - много благодатно лице има за това, а като прибавим различния поглед, походка, поведение , не е въпроса само в смяна на прическата  ...
По едно следобедно с баш комсаря, щете ли ?

# 350
  • Мнения: 2 503
Привет, момичета! 🦋
Надявам се да сте започнали деня си чудесно - щом имаме днешния ден, значи сме богати. Нека бъдем благодарни! 🙏❤🙏

Мм, тези Кадир и Зейнеп ми напълниха очите и сърцето, бе. 😍 Този Кадир е такъв шемет, кефи ме на макс. Само как не спря да говори и накара Зейнеп да му се обясни в любов в линейката. 😂 Ами как ѝ прати въздушна целувка?! Ах, много са готини, много! ММ често казва, че много се вживявам, ама как да им устоя. 😝
Зейнеп е прекрасна, силна и смела жена. Борбена и несломима. Толкова ми хареса храбростта ѝ при срещата ѝ с Вели. Да, луда е! И  ще става по- луда, за да защити, хората които обича. Вели много сгреши с нея, знае, че е смела, но не подозира пълната ѝ сила.
Вече ми е смешен Вели със смешните му планове. Така си играе с огъня, наистина бая си е повярвал, щом се осмелява да прави номера на Джансъз. Само как подло се измъкна - Юсуф му е вярвал, трябва и Джансъз да го прави. Вече ми се гади от него, жалък е! 😫
Съгласна съм с това, което сте споделили за Джансъз и колко добър е актьорът, който го играе. Ами то няма слаб актьор в този сериал. На последно място по игра бих подредила Адем и Алперен. Харесвам го Алперен, но някои моменти ми преиграва. Simple Smile)
Лека- полека ни приготвят за руската делегация. Фенките на Иво Аръков да се приготвят, че скоро ще се появи. Simple Smile)

А КБТ не ги мисля, забавляват се хората и си почиват. Каквото е писано това ще стане. ❤
Отново снимки в гръбче, ама и те са хубави! Ей, там е много красиво! 😍😍😍 Дали това е тяхната вила? 🤔

Айре 😍, Фенче 😍,
Благодаря за всичко споделено! 🌺💋
Не сте си сами днес и аз съм тук, хехе!

Ами как няма да ѝ липсва на Фарах. 😊 Всички негови партньори са много доволни и щастливи, че са работили заедно.

Айре 😍,
Благодаря за английската статия. Аз снощи ги гледах, ама почти нищо не разбрах. 😂 Вай, бе, Керем и той като Серкан ще излезе, хаха. Не знам за Керем, обаче Ханде така милооо го гледа... какво ще стане, не знам. 😍

Хубав да ви е денят! 🙏🥰

# 351
  • Мнения: 18 548

Хубаво е клипчето за Зерин. Убедих се, че никой не умее да се видоизменя така, както Киво, никой. Все едно гледаш трима различни мъже - много благодатно лице има за това, а като прибавим различния поглед, походка, поведение , не е въпроса само в смяна на прическата  ...

Фенче Kissing Heart, абсолютно!! Много актьори почнаха да ги наричат хамелеони Grinning....ама нашия си е Най!! Stuck Out Tongue Winking Eye
а това, че Къванч не се показва като хората, пак рускинята от Тийми беше коментирала, че ако има договор с Нетфликс, е нормално да не разкрива много визията си!!!!!
аз освен на гръбчето се кефя и на косичката!! Yum

Ире Kissing Heart
благодаря за споделеното по серията!!
а ТМ става ли свидетел на възхитата ти по Киво, или го правиш наум? Wink
за Алперен на последните места, май не съм съгласна Wink, добър актьор си е момчето...а както съм казвала, уникален в Чукур!!
в момента по ДФ започна първия му сериал-Бодрумска приказка, и там е сладур!
Като се появи Иво А. и настава най-тягостната част от сериала Expressionless

а ти изгледа ли клипа на Анна?

Цитат
Дали това е тяхната вила? 🤔
е, нее Wink
това е петзвезден хотел в Бодрум
този в който бяха със сп. Елле и Башак пусна тая снимка.

сега е сложила в сторито си, още от там.


а Башак е страхотна, същия зоолюбител като мъжа си!! Heart
снощи, след 1.00 ч. пусна тоя туит:

Толкова  е горещо. Не забравяйте да поставите вода за улични животни пред домовете си, моля.
във връзка с това трогателно клипче
https://twitter.com/Medyanin50Tonu/status/1290622433737748480

през нощта са ловили и риба: ))


............................
Ще се изкефя, ако Керем и Ханде се загаджат!! Blush

Последна редакция: чт, 06 авг 2020, 15:54 от Airra

# 352
  • Мнения: 3 085
Привет, момичета 🤗🤗🤗
Обичайните заподозрени сме тук. Но минавам на бързо. Кучето ми е болно и с него се занимаваме цял ден. След малко сме на лекар. Не знам как ще съм довечера.
В гръб, ама поне е нещо, колко време нямаше нищо 😀
Но как издържа с тая дълга коса? Ох, как ли ще ни изненада!!!
До скоро

# 353
  • Мнения: 2 503
Айре 😍,
Ооох, каква съм шматка( визирам хотела). 😂
Даа, изгледах клипа! Тази Ана определено има талант,признавам я! Бая работа е било според мен, да издири всички тези прекрасни моменти и погледи, да намери подходяща музика, послания. Думите са излишни, само едно ще кажа - Браво! 👏🏻
А ти кога ще ни зарадваш с нещо новичко? 😘Липсват ми творенията ти. Simple Smile)
Сега действието наистина става най- тягостно. Фабулата започна много трагично, после имаше и щастливи епизоди, сега пак следват тягостни серии, а финалът няма да го издавам. Обаче ми е много интересно негледалите момичета как си представят финала. Аз не съм го разкрила на ММ.
Аааа, малко се съобразявам пред ММ, че няколко пъти така съм възкливала пред него и такива погледи ми хвърля, че просто не е истина. 😂😂😂
А Къванч и Башак са си баш един за друг, наистина си приличат. Допълват се и са хармонична двойка. Да са живи и здрави и да им се сбъдва всяка мечта! 🙏🙏🙏

Пепи 😍,
Дано кучо се оправя бързо! 👏🏻

Приятно гледане после, сладурки!

# 354
  • Мнения: 18 548
Пепи Hug, бързо да оздравява кучето ти!!!
Ире Kissing Heart, тия клипове, които прави Анна изискват много труд,търпение и майсторство ...и най вече любов, както казва тя.
нещо мое, не знам кога ще видите, мен и колажи ме мързи да правя Rolling Eyes
а и съм бясна, защото ми блокираха от Ютуб клипчето с КБТ заради песента, бях почти на 200 000 гледания Disappointed RelievedRage
И аз щях да питам негледалите Сблъсък, как си представят финала......

приятно гледане!!

Последна редакция: чт, 06 авг 2020, 20:14 от Airra

# 355
  • Мнения: 18 488
Айре Heart Eyes да! Особено за един като го прочетох и си паднах от смях
Ето го хамелеона на турското кино, техните медии още преди години му дадоха това прозвище Hands Plus1
Заради тези превъплащения


Ире Heart Eyes Пепи Heart Eyesрадвам се, че сте се появили! Kiss
Тъкмо споделих клипа на Анна Ире Heart Eyes, и ти си го споменала. Страшен труд е това, но резултатът е зашеметяващ! Днес го показах на една дружка, която скоро откри Киво покрай Сблъсък и познай дали не я хвана нашата болест Smiley Знаеше кой е, но нищо не беше гледала с него и остана без думи след този клип от всичките му роли. Каза, че ако не знае, че това е Къванч, в някои роли не би го познала. Сега е решила да изгледа всичко с него, чуди се къде е спала толкова години Stuck Out Tongue Winking Eye
Благодаря ти за споделеното по серията! Kiss Замислих се кой бих поставила на последно място в нашия сериал и честно казано не се сещам ... Може би тези второстепенните героини - Мелтем, Бахар , но не и този, който играе Адем, а пък Алперен в никакъв случай. Има още какво да учи, това е ясно, но определено притежава талант момчето, много добре предава емоции и той. Е, това е моето мнение, де.
А ТМ ако го е харесал като актьор, ще те разбере по - бързо защо го харесваш толкова Къванч.
Пепи Heart Eyes бързо да оздравява кучо Hands Pray
Айре Heart Eyes и на мен ми е любопитно това, дано някоя дружка сподели.
Приятно гледане !!! Днес серията отново ще е супер интересна и инфарктна! И ще имаме и много хубави моменти  Heart

# 356
  • София
  • Мнения: 548
Добра вечер момичета!  Едвам, се прибрах. Много съм уморена, дано не заспя. Много хубави снимки и клипчета с Къванч. Абе, красота ни залива от всякъде.
Пепи, дано да ти оздравее  кучето.Имам куче, и знам как се притеснява човек за тях. Душички са те. Ходеща, космата, топка любов. Аз,го обожавам моя косматко.
Фенка,
Скрит текст:
Свих я, от кралската тема. Разбрах,че Фреди ти е любимец, на мен пък Даяна!❤❤❤ Виж, ги колко са хубави и усмихнати. А, иначе нищастни!


Приятно гледане момичета!

# 357
  • Мнения: 18 488
Маркито Hug благодаря, джанъм! Kiss Дааа, Фреди ми е другата огромна слабост Laughing Виждала съм и други снимки на Даяна с членовете на Queen, явно са били приятели.
Дано не заспиш от умора, надявам се, че от тази серия ще се разсъниш Hands Plus1
Цитат
Не ми е интересно да се снимам със знаменитости. Но, трябва да имам спомен за хора, които смятам за ценни. Тази снимка днес ще бъде такъв хубав спомен. Хубаво е, че Ви има!

Ето я и моята любима сцена Grinning






Е, добре, де, хайде някой да ми каже тази Зейнеп дали е добре с главата ? Може ли в този момент, целувайки я този мъж,  тя да си мисли за флашката на Селим, а ? Laughing Не можа да изчака малко, аууу, напрегнах се на Али бей Stuck Out Tongue Closed Eyes

Последна редакция: чт, 06 авг 2020, 21:43 от queen_fenka

# 358
  • Мнения: 1 314
Ох, ама много са ми сладки Джемре и Керем! Мерал ще излезе много противоречив образ, все не мога да я определя. Поне по мое усещане е точно от този тип хора, за които се казва, че нещата не са само черни, нито само бели. Точно сива ми е тя. Мисля, че държи много на Керем и майка му. Мисля, че е направила много, много лоши избори в живота си. И въпреки че не я оправдавам, донякъде разбирам много неща. Трудно е да чакаш някой 5 години, да си млада и жизнена. Но избра грешния начин. Може би там има надежда. Може да е бледа, да е една невидима следа, но я има. Тя е от лошите образи, които не са ми неприятни. Вели също. Докато Джанзис....

# 359
  • Мнения: 18 548
Скрит текст:
Маркито Hug благодаря, джанъм! Kiss Дааа, Фреди ми е другата огромна слабост Laughing Виждала съм и други снимки на Даяна с членовете на Queen, явно са били приятели.
Дано не заспиш от умора, надявам се, че от тази серия ще се разсъниш Hands Plus1
Цитат
Не ми е интересно да се снимам със знаменитости. Но, трябва да имам спомен за хора, които смятам за ценни. Тази снимка днес ще бъде такъв хубав спомен. Хубаво е, че Ви има!

Ето я и моята любима сцена Grinning





Е, добре, де, хайде някой да ми каже тази Зейнеп дали е добре с главата ? Може ли в този момент, целувайки я този мъж,  тя да си мисли за флашката на Селим, а ? Laughing Не можа да изчака малко, аууу, напрегнах се на Али бей Stuck Out Tongue Closed Eyes
абе страхува се да не стане много напечено положението!!:)) Stuck Out Tongue Winking Eye
все пак е дошла да вършат работа!! Laughing

Силве,
сладки са Джемкерите, няма спор!
а за Мерал...да има надежда!!

Маркито, супер, че и ти си любителка на кучета, като патрона ни Wink
ако искаш сподели снимка на твоя дом. любимец !
..................
стана ми мъчно и за Адем и за плачещия Вели....Worried

Последна редакция: чт, 06 авг 2020, 22:39 от Airra

Общи условия

Активация на акаунт