Гобленарска лятна Коледа - 144 тема

  • 46 603
  • 742
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 7 106
elfi_f, много хубав гоблен си започнала. Един от малкото  зимни на Дим., които не съм  ушила все още Grinning. С огромно удоволствие ще му следя етапите.

# 571
  • Мнения: 579
Снощи успях да направя 3 реда фон. Започвам вече сериозно да шия.
Елфи, покажи какво ще се получи. То при елхите си е бавно. Няколко цвята зелено, Няколко цвята за играчките. Приятно и бавно. Успех!!!

# 572
  • Мнения: 278
Ето го :
Пак ще сменям цветове , че явно според китайците сме с  много тъмни лица.

# 573
  • Бургас
  • Мнения: 610
Хаха усещам как почва да ни завладява Коледния дух тук! Heart EyesHug
Елфи голяма красота!

# 574
  • Мнения: 352
Минавам предчетвъртъчно.
Преди:

Сега:

Поздрави на всички и приятно бродиране. Hug

# 575
  • с.Николово, обл. Русе
  • Мнения: 705
Извинявам се за вида на гоблена, но като преместа гергефа обещавам по-читава снимка.

# 576
  • Мнения: 2 850
И от мен два етапа


Тъмни са снимките, но на осветление сутрин не можах по-добре.

# 577
  • там където има винаги вятър
  • Мнения: 2 394
Седмичен етап Wink

Миналата седмица беше това:
Скрит текст:

# 578
  • sof
  • Мнения: 437
Успях снощи да започна, на ширита съм. Има това относително неудобство, че май целия ще се шие "на ръка", без рамка или гергеф, зарази позиционирането на мотива на панамата - глямо броене и мерене падна, а конците от гранките към знаците беше позабравено упражнение. Поздрави

# 579
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 009
любимата ми Янка_Линка Simple Smile Simple Smile Simple Smile

с кефче да си го избоцкаш!
 бързам да го напиша, защото помня колко скорострелна беше със семплера... Wink

# 580
  • UK
  • Мнения: 203
Здравейте!

Влизам да покажа готов Дядо Коледа от Дим, много му се радвам. Heart Exl Все още не е изпран и изгладен, но бързах да се похваля хаха:







Имам съвсем малко останало и от фара, само френските възли, но него ще покажа следващите дни.
Днес почвам и ето това, ще бъде подарък-изненада за приятелка за Коледа:

Скрит текст:

Хубав ден на всички!

# 581
  • Мнения: 7 106
Здравейте, какви красотички се показали на последните страници 😍

Ета етапче и от мен :

# 582
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 009
ава, страхотен е. техните дизайни винаги са изпипани, но този... Simple Smile и музикален даже. Simple Smile

зори, твоите хора вече си намокриха обувките. Simple Smile

# 583
  • Мнения: 579
Динков, не си ли го започнала много нагоре?Innocent Струва ми се няма резерва за подгъв. Иначе тази шевица много го отваря.
Ава, тази зеленика и червените плодчета, така ме настроиха коледно. И двата модела са прекрасни и носят настроени.
Зори, твоите хора с "тези  мокри обувки" скоро ще се приберат..... то не е останало много.
Мила мира, имаш си мече вече. Напредваш бързо. Така е с мерака. Това другото обаче какво е ?
Мама Яси, заплува лодката.
Коте, мисля, че ти остава по-лесната половина.
Аз уших името отгоре, но то е с бяло върху бяло, така че не личи. Обаче шия с тъмно син цвят фона и като сложа контура буквите ще изпъкнат-сега са много тънички и неразпознаваеми. Дано до другия четвъртък ги направя, че голямо четене и да не съм объркала нещо, че разпарянето ще е голямо.

# 584
  • Пловдив
  • Мнения: 414
Аз май не шия, но затова пък се радвам на вашите красоти. Имам само полу завършена авантюра от игра във фейса:

Общи условия

Активация на акаунт