Операция на външни хемороиди

  • 4 792
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3
Здравейте,

Споделете все пак какви интервенции сте си правили? Аз направих лигнирането с лстици на 2-3 по-малки вътрешни. Но за външни и такива в 3 и 4 стадии тази процедура не помага. Обмислям метода  THD, който е накакъв вид зашиване и прибиране или  Лазерната хемороидопластика LHP. Някой правил ли си е някоя от двете процедури. Обмислям лазера при Тушев. Мисля, че той не предлага THD. Не мога да преценя коя от двете процедури е по-добра. Мнения?
И аз имам същия проблем и не знам какви мерки да предприема. Дали да отида на хирург на стандартна операция за хемороиди или при Тушев -повдигане и зашиване.
Ако вече сте предприери мерки ще се радвам да споделите.

# 16
  • Мнения: 1
Здравейте искам да попитам какво Ви е мнението за Хеморел, наистина ли действа или е някаква измама ?
Моля Ви хора всяко мнение от полза Sad
Благодаря!

Последна редакция: вт, 02 мар 2021, 09:50 от inzyral777

# 17
  • Мнения: 165
Здравейте има хемороиди и ме боли перинеума, някой да е имал хемороиди и да го е болял перинеума?

# 18
  • Мнения: 403
Хора, напишете "процедура с ластици за хемороиди". Даже има клип - всичко е анимирано, обяснено.
Изгледах клиповете на др Тушев в болница Вита. Препоръчвате ли го? Правили ли сте тази интервенция? Бихте ли дали малко повече онформация? Бих искала някой, който е минал през тази интервенция да сподели отзиви.
Благодаря

Ходили сме на преглед при този въпросния д-р Росен Тушев. Но не за хемороиди. Толкова е надменен и държанието му е ужасно. Не бих отишла при него да ми прави каквото и да е. Не знам дали със всички пациенти се държи така, но изобщо не е добре.

Общи условия

Активация на акаунт