Българските бутици и брандове- мнения

  • 72 358
  • 769
  •   1
Отговори
# 570
  • Пловдив
  • Мнения: 1 912
В Бургас шият ароганс Simple Smile
Имала съм официална рокля от тях, бях доволна- къса черна рокля за нова година беше и си я носих 2-3 нови години 😃

# 571
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 277
Да,аз съм фен на Ароганс.
Но имам предимно блузи-доволна съм от качеството.
С всяка поръчка ми изпращат и код за отстъпка за следващия път.

# 572
  • Мнения: 2 077
Мога да ви препоръчам още един български творец - MUSE SHOP. Имат реален магазин в София, както и страничка във ФБ.
И въпреки, че ме разочароваха с една пола, но ги извинявам с това, че тя не е тяхно дело, а по скоро на друг дизайнер.
Преди два месеца някъде си поръчах тази пола поради, че полата е ръчно рисувана се чака няколко седмици. Не отне много време, а и тя не ми беше спешна, но в крайна сметка получих пола в съвсем други оттенъци
. Основния цвят тук бе червения и естествено я върнах. Дори не я пробвах. Но пък са много мили и ми възстановиха всякакви разходи по поръчката.
Като обяснение ми дадоха, че понеже са ръчно рисувани то няма как да се получат еднакво всички поли, но пък можеше да е цветово издържана. За сега се отказах от такава прелест.

Последна редакция: чт, 19 май 2022, 10:14 от Pink Dress

# 573
  • Мнения: 3 522
Заглеждала съм ги доста, но не съм поръчвала Simple Smile

Май е писано, ама да похваля чорапите Пиринн

# 574
  • Мнения: 2 585
Някой поръчвал ли е скоро от Christine fashion, много ми хареса новата колекция, как са като качество?

# 575
  • Мнения: 2 077
ее, много хубава! Blue Heart
Преди години си поръчах една пола и едни панталонки, върнах ги защото полата ми беше леко тясна, а панталонките от евтин плат, който със сигурност щеше да стане на топчета.

Но сега гледам, че има неща, които бих си поръчала.

Последна редакция: ср, 18 май 2022, 21:48 от Pink Dress

# 576
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 446
Vivel не повтарят, съжалявам че изпуснах тази

Подаравям една лятна рокля на Вивел, не ми стои такъв стил
Скрит текст:
Скрит текст:

допълвам: роклята е обещана, днес ще пътува Simple Smile
Аз съм голяма късметлийка. Роклята е прекрасна, а още по-прекрасен Човек е Ал. Благодаря, Ал, ще я нося с много усмивки и добро настроение.

Снимката е малко по-тъмна от действителните цветове, но нямах търпение снощи Simple Smile

# 577
  • Мнения: 2 077
Много хубав жест от страна на Ал, а на теб ani_d, ти стои повече от прекрасно!

И по темата, ако на някоя са й харесали тези скъпи чанти
https://ivelina.art/bg/%D0%B1%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%B5%D1%80%D0%B … %B0.html?start=12
Попаднаха ми във ФБ и влязох в сайта им от любопитство понеже отказваха да обяват цена в постовете си, но не това ми направи впечатление, а начина по който се оправдаваха за отказа си.

# 578
  • Мнения: 3 445
ani_d е като фея с роклята Simple Smile

Pink Dress, нещо не ми харесват чантите им....нещо-нещо недоизпипани ми се виждат. А цените са "и почвам да бегам бате"

# 579
  • Мнения: 828
Е какви са тези цени за такива чанти?! Абсурд просто. 😀
Инфлуенснах се от темата и си купих панталон, сако и рокля от Love by Iris. Много съм доволна, много са красиви. Роклята обаче мисля да я скъся малко, че не обичам дължина под коляното.

Последна редакция: пт, 20 май 2022, 12:16 от kalina_pehlivanova

# 580
  • Мнения: 2 077
Споделих ви този сайт не защото на мен нещо ми хареса, а  по скоро фрапиращите цени на които се продават! Някой наистина се вземат за много на сериозно. Разбирам, че са вложили естествени материали, много желание и труд, ноооо крайния продукт като визия не обосновава цената. Но кой знае, със сигурност си имат и фенове.

# 581
  • Мнения: 3 445
Инфлуенснах се от темата и си купих панталон, сако и рокля от Love by Iris. Много съм доволна, много са красиви. Роклята обаче мисля да я скъся малко, че не обичам дължина под коляното.
Моля те, сподели какво си избра Simple Smile
Много се радвам, че си доволна Flowers Cherries

Pink Dress,
разбрах те. Ето тези са се взели на сериозно Simple Smile къде е Савова да види

# 582
  • Мнения: 7 898
Ако някой има да даде толкова пари за такава чанта, определено е виждал и други чанти в този ценови диапазон и ще трябва да е сляп ако даде тези пари за тези чанти. Има нещо недоизкусурено и определено нямат вид на скъпи чанти.

# 583
  • Мнения: 828
Взех това сако. Размер XS. Хареса ми комбинацията от цветове и самият модел. Има втъкани златисти нишки, ако обичате малко блясък. 😀

Следващата рокля е супер. Моята е размер XS. Материята е памучна, тънка е, на мен ми е идеална за лятото. Копчетата са много нежни и розови. Ръкавите са 3/4. Обаче май ще си я скъся на дължина и ще я направя малко над коляното.

Накрая взех и този панталон в размер S, който е пижамест тип, полиестер е, но ми се стори удобен. Взех го пак заради цветовете и принта. Него вече го носих и даже получих комплименти. Комбинирам го със зелен топ (такова зелено като обувките на снимката). 😀 Сакото към него не го купих.

Последна редакция: пт, 20 май 2022, 16:32 от kalina_pehlivanova

# 584
  • Мнения: 3 445
Честити!
Със здраве и удоволствие да ги носиш!
Блясък обичам, сакото съм го виждала на живо и е много красиво Simple Smile
Роклята е много фин памук и е удоволствие човек да я носи Simple Smile
Аз днес съм със същия модел, но в друг цвят
Панталона ми се видя пижамест, но десена му е много красив  и сега го мисля ......

Общи условия

Активация на акаунт