Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Tичане (6)

• 8 669
  • 172
  •   1
Отговори
# 165
Аз баири тренирам, ако се готвя за някоя ултра. За градски маратон тренирам предимно на равно/стадион.
Сега, като се замисля, имам нужда и от двете. Лятото правех повече денивелация, сега се готвех за Пловдивски маратон и от 2 месеца бягам само равно.
Днес обаче ще побягам малко в гората, по-релаксиращо и спокойно ми е.

# 166
Здравейте Simple Smile
Аз обичам обичам баирчета умерено.. често бягам по такива, но има дни,в които не искам да видя денивелация. Докато се готвех за Панчарево 21к бягах доста по баири, от тогава по-малко се наканвам. По едно време редовно бягах по Монцата, сега само я подминавам Joy

Аз сега започнах някакви тренировки за бягане по зона на пулса. Трябва да бягам в зона 2, което ми е почти невъзможно, освен ако не вървя. Но пък успявам да "бягам" с пулс около 150, което май е добре. Започнах програмата, защото вдигам 185-190 пулс, а ако спринтирам съм стигала и до 220 (според часовника), което не е много здравословно.

Някоя пробвала ли е подобни тренировки?

# 167
И аз се замислям да опитам да бягам малко в гора. Малко ми е далече от вкъщи, за разлика от парка, но все пак трябва да пробвам.

# 168
  • София
Все още не съм се дала на часовник и идея нямам какъв ми е пулсът.
В края на месеца покрай черен петък обаче май ще взема някакъв, че да престана с тези претриващи колани. Сега пак е по-добре с тях, но лятото яко ме претриваха, хем са мекички.

# 169
Все още не съм се дала на часовник и идея нямам какъв ми е пулсът.
В края на месеца покрай черен петък обаче май ще взема някакъв, че да престана с тези претриващи колани. Сега пак е по-добре с тях, но лятото яко ме претриваха, хем са мекички.

За колан за мерене на пулса ли говориш? От тези, които се слагат под гърдите?
Аз обмислям да си вземам такъв, нали уж по-точно мерели от часовниците.

# 170
  • София
Не, колан за бягане, в който си държиш телефона, ключовете, малка флашка с вода и носни кърпички. Нещо като джобове през кръста Simple Smile
Не си меря пулса по принцип Wink

# 171
Не, колан за бягане, в който си държиш телефона, ключовете, малка флашка с вода и носни кърпички. Нещо като джобове през кръста Simple Smile
Не си меря пулса по принцип Wink

Ааа да, разбрах. И аз не харесвам такива. Лятото бягам с пола за бягане с джобове за бутилки и телефон отзад и откакто я имам се родих! Зимата с клин с джоб за телефон.
Дано да намериш нещо подходящо за теб!

# 172
Аз имам такъв колан от Декатлон, изобщо не ми притрива и съм много доволна, удобен ми е. Даже си го нося и на походи.

Общи условия

Активация на акаунт