Кое име ви допада повече?

  • 4 735
  • 65
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 033
Савина не е селско име, но пък ми е странно, че да води в анкетата със 100 гласа.🤪

# 61
  • Мнения: 40 857
Води, защото в началото бяха само две имена - Савина и Инеса. А Инеса е просто измислено и побългарено име, с иначе хубав оригинал. И повечето пишещо гласуваха тогава. Елисавета се появи много късно и аз даже не знаех, че го има в анкетата. Та затова. Иначе и Елисавета не ми е много по вкуса - тежко ми е накак, не всеки може да носи такова име.

# 62
  • Добрич
  • Мнения: 933
Нито една от Инесите които съм срещала,не е българка,а камо ли чалгаджийка,и всичките са доста успешни дами.
Всеки избира име според възгледите и вкуса си,ние не налагаме мнение,а само споделяме собственото си такова.
Именно.Инес е хубаво име,ако си от испано-или португалско говоряща страна.В БГ Инес/а Атанасова Петрова например звучи глупаво.Връзката с чалгата е от там,че целия фолк елит и подобни кръщава децата си с чуждестранни имена,хубави за страната си,в стремежа си да измислят нещо креативно.

# 63
  • Мнения: 3 033
Криворазбрана мода.

# 64
  • Мнения: 1 362
Името Инеса не е измислено. В някои държави като Литва, Русия, Украйна се използва точно с окончанието "а". Вижте тук: http://www.behindthename.com/name/ine10s.

# 65
  • Мнения: 73
Гласувах за Савина, Елисавета също е много хубаво.

Общи условия

Активация на акаунт